NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA

3,0 / 5 (7 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Potrebne informace jsem se dozvěděla, ale..necítila jsem se dobře, pan doktor nepůsobí moc příjemně.“

TRVALÁ ÚPRAVA VÁHY VÝUKA SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU DETOXIKACE ORGANISMU

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Martin Spilka
http://www.nutricniordinacepraha.cz
nutricniordinacepraha@centrum.cz
+420 777 568 182

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,0/5 (7 hodnocení)
Olinka

Potrebne informace jsem se dozvěděla, ale..necítila jsem se dobře, pan doktor nepůsobí moc příjemně.

Vyjádření partnera
NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA Před 3 roky

Na základě telefonického rozhovoru se slečnou Hornerovou, která psala tento komentář vyplynulo, že větu "pan doktor nepůsobil moc příjemně" nemyslela tak, jak zřejmě vyzněla. Omluvila se nám a dodala, že komentář napsala rychle bez hlubšího zamyšlení se nad ním. Uvedla, že vlastně byla spokojena, jen se rozhodla svou životosprávu řešit po svém a ne pod dohledem nutriční ordinace. Proto se také jedná o nezávaznou konzultaci. Dále vysvětlila, že po odborné stránce bylo vše v pořádku, proto označila 3 hvězdičky z 5 možných. Děkujeme Slevomatu za možnost se vždy k hodnocení vyjádřit. Martin Spilka, NUTRIČNÍ ORDINACE,

Hodnocená nabídka: Konzultace v nutriční ordinaci
14. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

Pan Spilka konzultaci pojal jako prodejni akci. Byl to opravdu ztraceny cas a navic pomerne neprijemne muset ho neustale upozornovat, ze se ma jednat o odbornou nezavaznou konzultaci a nikoli snahu mi za kazdou cenu prodat detoxikacni jidelnicek a pocitacovy program na tvorbu jidelnicku celkem za cca 5000 Kc. Voucher sliboval, ze dostanu doporuceni pro zmenu zivotniho stylu a zdravotniho rezimu, jedine, co mi pan Spilka byl ochoten poradit bylo, ze mam v pristich dvou mesicich dochazet na dalsi konzultace, behem teto konzultace samotne mi zadna doporuceni dat nechtel. Toto jednani mi prislo velmi nesolidni a u akci Slevomatu, ktere byvaji kvalitni a overene, i pomerne neobvykle.

Vyjádření partnera
NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA Před 3 roky

Vážíme si každého názoru a jsme ochotni přijmout jakoukoliv kritiku je-li oprávněná, ale hodnocení, které zde zanechala paní Helena Barrera (bohužel se účelově zapomněla podepsat) se nezakládá na pravdě.

Cílem NEZÁVAZNÉ hodinové konzultace je naměřit všem důležité hodnoty složení lidského těla (%tuku, % vody, svalová hmota, bazální metabolismus atd) a vysvětlit výsledek měření. Dále je každý (včetně této klientky) podrobně seznámen se základním desaterem, které je nutné v rámci změny životního stylu dodržovat, to vše s ohledem na naměřené hodnoty a současnou životosprávu, tudíž opět velmi konkrétně.

Vzhledem k tomu, že nepodporujeme stravovací režim zaměřený na užívání hubnoucích tabletek či koktejlů, tak nerozumím reakci paní Barrery, že se mělo jednat o prodejní akci. V rámci návrhu stravování nic k prodeji nemáme :-) Tato konkrétní klientka nebyla ochotna se plně podřídit všem pravidlům zdravé životosprávy a proto se svobodně rozhodla, že našich služeb dále nevyužije. To je naprosto v pořádku a je to plně v souladu s možností NEZÁVAZNÉ konzultace.

Vzkaz pro SLEVOMAT: Děkujeme, že je zde možnost se vždy vyjádřit, neboť bohužel existují lidé, kteří se pod rouškou anonymity vyjadřují jinak, než z očí do očí.

Vzkaz pro ostatní zájemce: Chcete-li skutečně jednou a provždy změnit svou životosprávu, rádi Vám budeme díky 15 letým zkušenostem nápomocni a naučíme Vás, jak se máte stravovat s ohledem na vyváženost bílkovin, sacharidů, tuků a energetické hodnotě.

Mnoho let spolupracujeme s ostatními lékaři a pokud jsou naše služby a výsledky pacientů dostačující pro lékaře, myslím, že je to důkaz toho, že odvádíme kvalitní a záslužnou činnost.

Hezký den, Martin Spilka, NUTRIČNÍ ORDINACE

Hodnocená nabídka: Konzultace v nutriční ordinaci
3. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.