NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA

3,0 / 5 (7 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Potrebne informace jsem se dozvěděla, ale..necítila jsem se dobře, pan doktor nepůsobí moc příjemně.“

TRVALÁ ÚPRAVA VÁHY VÝUKA SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU DETOXIKACE ORGANISMU

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,0/5 dle 7 hodnocení
Olinka

Potrebne informace jsem se dozvěděla, ale..necítila jsem se dobře, pan doktor nepůsobí moc příjemně.

Vyjádření partnera
NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA Před 2 roky

Na základě telefonického rozhovoru se slečnou Hornerovou, která psala tento komentář vyplynulo, že větu "pan doktor nepůsobil moc příjemně" nemyslela tak, jak zřejmě vyzněla. Omluvila se nám a dodala, že komentář napsala rychle bez hlubšího zamyšlení se nad ním. Uvedla, že vlastně byla spokojena, jen se rozhodla svou životosprávu řešit po svém a ne pod dohledem nutriční ordinace. Proto se také jedná o nezávaznou konzultaci. Dále vysvětlila, že po odborné stránce bylo vše v pořádku, proto označila 3 hvězdičky z 5 možných. Děkujeme Slevomatu za možnost se vždy k hodnocení vyjádřit. Martin Spilka, NUTRIČNÍ ORDINACE,

Hodnocená nabídka: Konzultace v nutriční ordinaci
14. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

Pan Spilka konzultaci pojal jako prodejni akci. Byl to opravdu ztraceny cas a navic pomerne neprijemne muset ho neustale upozornovat, ze se ma jednat o odbornou nezavaznou konzultaci a nikoli snahu mi za kazdou cenu prodat detoxikacni jidelnicek a pocitacovy program na tvorbu jidelnicku celkem za cca 5000 Kc. Voucher sliboval, ze dostanu doporuceni pro zmenu zivotniho stylu a zdravotniho rezimu, jedine, co mi pan Spilka byl ochoten poradit bylo, ze mam v pristich dvou mesicich dochazet na dalsi konzultace, behem teto konzultace samotne mi zadna doporuceni dat nechtel. Toto jednani mi prislo velmi nesolidni a u akci Slevomatu, ktere byvaji kvalitni a overene, i pomerne neobvykle.

Vyjádření partnera
NUTRIČNÍ ORDINACE PRAHA Před 2 roky

Vážíme si každého názoru a jsme ochotni přijmout jakoukoliv kritiku je-li oprávněná, ale hodnocení, které zde zanechala paní Helena Barrera (bohužel se účelově zapomněla podepsat) se nezakládá na pravdě.

Cílem NEZÁVAZNÉ hodinové konzultace je naměřit všem důležité hodnoty složení lidského těla (%tuku, % vody, svalová hmota, bazální metabolismus atd) a vysvětlit výsledek měření. Dále je každý (včetně této klientky) podrobně seznámen se základním desaterem, které je nutné v rámci změny životního stylu dodržovat, to vše s ohledem na naměřené hodnoty a současnou životosprávu, tudíž opět velmi konkrétně.

Vzhledem k tomu, že nepodporujeme stravovací režim zaměřený na užívání hubnoucích tabletek či koktejlů, tak nerozumím reakci paní Barrery, že se mělo jednat o prodejní akci. V rámci návrhu stravování nic k prodeji nemáme :-) Tato konkrétní klientka nebyla ochotna se plně podřídit všem pravidlům zdravé životosprávy a proto se svobodně rozhodla, že našich služeb dále nevyužije. To je naprosto v pořádku a je to plně v souladu s možností NEZÁVAZNÉ konzultace.

Vzkaz pro SLEVOMAT: Děkujeme, že je zde možnost se vždy vyjádřit, neboť bohužel existují lidé, kteří se pod rouškou anonymity vyjadřují jinak, než z očí do očí.

Vzkaz pro ostatní zájemce: Chcete-li skutečně jednou a provždy změnit svou životosprávu, rádi Vám budeme díky 15 letým zkušenostem nápomocni a naučíme Vás, jak se máte stravovat s ohledem na vyváženost bílkovin, sacharidů, tuků a energetické hodnotě.

Mnoho let spolupracujeme s ostatními lékaři a pokud jsou naše služby a výsledky pacientů dostačující pro lékaře, myslím, že je to důkaz toho, že odvádíme kvalitní a záslužnou činnost.

Hezký den, Martin Spilka, NUTRIČNÍ ORDINACE

Hodnocená nabídka: Konzultace v nutriční ordinaci
3. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem