Kategorie

Studio Be beautiful

4,3 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný den strávený v příjemném prostředí. Slečna je velice milá, vstřícná s velkou ochotou a trpělivostí. Své práci opravdu rozumí a je znát, že ji dělá s láskou. Tento kurz mě naučil jednak jak se správně líčit, ale i péči o pleť. Navíc jsem se dozvěděla spoustu užitečných věcí, které jsem předtím nevěděla :) Za mě maximální spokojenost :) doporučuji“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Studio Be beautiful

Hodnocení podniku Studio Be beautiful

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Příjemný den strávený v příjemném prostředí. Slečna je velice milá, vstřícná s velkou ochotou a trpělivostí. Své práci opravdu rozumí a je znát, že ji dělá s láskou. Tento kurz mě naučil jednak jak se správně líčit, ale i péči o pleť. Navíc jsem se dozvěděla spoustu užitečných věcí, které jsem předtím nevěděla :) Za mě maximální spokojenost :) doporučuji

17. 9. 2016
Užitečné? Ano
Roman

Super! Milá instruktorka, vše vysvětleno, nalíčeno - viz foto :)))

17. 9. 2016
Užitečné? Ano
Antonie

Získala jsem mnohé nové informace. Odbornice na líčení byla příjemná.

Přesto, ač na počátku na dotaz organizátorky kurzu jsem ji informovala, co od kurzu očekávám, nedozvěděla jsem se, jak vystínovat různě tmavými pudry můj obličej tak, aby opticky vypadal méně kulatý, stejně tak nedozvěděla jsem se, jak líčit oči, aby nebyly tak malé. Odbornice doporučila všem účastnicím s různými tvary obličejů i různě velkýma očima v podstatě stejný způsob líčení, který kopíroval daný tvar obličeje a očí, které tím u mne zdály se být ještě menší.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 měsíci

Dobrý den, děkuji moc za hodnocení a jsem ráda, že jste dostala nové informace. :)
Stínování obličeje nepatří do základního líčení, které by měla zvládnout každá žena (na kurzy mi chodí i začátečnice a kurz je koncipován tak, aby to i začátečnice zvládly), přesto jsem Vám potvrdila styl stínování, který jste měla nastudovaný z youtube - tmavší barva po stranách obličeje.
Jak líčit oči, aby vynikly/ nebyly tak malé/ nebyly tak velké/ daleko, nebo blízko sebe, jsem poradila každé z Vás. Jsou dva základní typy/ styly líčení očí a podle postavení a tvaru oka se líčí u každého jinak velká plocha - proto někdo líčil do poloviny, někdo do třetiny např. U každé z účastnic jsme si říkali, jestli má oči daleko/ blízko sebe a jak je má velké v poměru s obličejem. Jestli si dobře pamatuji, líčila jste "véčko" do jedné třetiny oka, což opticky oko zvýrazní, ale nezmenší (převažuje světlá barva). Pokud jste měla z líčení špatný pocit, tak mě to upřímně mrzí, ale věřte tomu, že se vždy snažím ženy líčit tak, aby vypadaly co nejlépe. Pokud máte nějakou nejasnost, nebo potřebujete s něčím poradit, platí, co jsem říkala na kurzu, můžete mi napsat email, nebo zavolat a já Vám ráda poradím. :) Přeji krásný zbytek léta a hodně úspěchů s líčením.

10. 8. 2016
Užitečné? Ano
Lukáš

Slecna,pani,nereaguje na emaily.Udajny certifikat co slibuje do 14ti dni zaslat emailem,neudelala.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 měsíci

Dobrý večer, vzhledem k tomu, že bohužel z Vašeho komentáře nepoznám jméno ani termín kurzu, kterého jste se zúčastnila, nemohu v tuto chvíli vzniklou situaci řešit. Prosím, zašlete mi email s celým jménem a termínem kurzu na adresu: pink.world@email.cz a já Vám jej zašlu. Do konce července by měly být všechny certifikáty vystavené a doručené. Děkuji předem a přeji hezký večer.

8. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Naprosto vše, Bára byla skvělá!!!

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 4 měsíci

Děkuji moc za krásné hodnocení, jsem moc ráda, že jste si kurz užila! :)

6. 7. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (22)

Podobné podniky