Studio Be beautiful

Praha - Karlín, Sokolovská 129/50

"Lektorka Bara je nejen profesionál a člověk na svém místě, ale i moc mila a vtipná osobnost😊" — Hana, Před 3 roky

"Lektorka Bara je nejen profesionál a člověk na svém místě, ale i moc mila a vtipná osobnost😊" — Hana, Před 3 roky

Studio Be beautiful
Sokolovská 129/50, Praha - Karlín, 186 00 (zobrazit na mapě)

Studio Be beautiful

Sokolovská 129/50, Praha - Karlín

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Hodnocení podniku

4,2/5 (107 hodnocení)
Karolína

Vůbec neobjednavejte! Je to podvod. Paní která to zařizuje není schopná říct datum kdy se uskuteční pořád se vymlouvá že není čas…a teď ani neodepisuje takže vyhozené peníze a ráda bych je chtěla zpět

Branka

uz je to dva mesice po kurzu, a jeste jsem nedostala slibeny certifikat… a to po dvou mailovych pripominkach, zadna reakce. presne ten certifikat byl rozhodujici, proc jsem se pro tento kurz rozhodla

Radkasamuelova

Nehorázně narvané termíny objednání a když konečně dostanete rozumný termín, tak vám ho paní den předem zruší, že se nenaplnil. Tomu samozřejmě rozumím.
Když jedete na druhý termín (nebudu ani zmiňovat, že v té době už nám kurz byl k ničemu) x kilometrů a paní vám ho 45 min před začátkem zruší, že je nemocná a neřeší ani úhradu/ odškodné za cestu. To už je vážně divné. Vzhledem k tomu, že je to dárek a někomu narušíte dva termíny (měla jsem voucher pro dva), tak je slušnost se alespoň omluvit.
Vrcholem ale byla až samotná reklamace, kdy paní potvrdila reklamaci a že ji do 30 dnů vyřídí a po 40 dnech stále nic. Nezvedá telefon a ani nereaguje na emaily. Nebudu lhát, že jsem to další 2–3 týdny řešila se slevomatem, abych své peníze získala zpět. Určitě paní nedoporučuji. K dnešnímu dni, mi napsala jen, že reklamace by už měla být vyřízená a nepokusila se mi ani omluvit a nebo celou situaci včas vyřešit.