Studio Be beautiful

Praha - Karlín, Sokolovská 129/50

„Poprvé jsem dostala plný servis, jak jsem si to představovala. Tj. teorii i zkoušení v praxi. Lektorka byla velmi milá a vytvořila krásné pohodové…“ — Iva, Před 7 dny

„Poprvé jsem dostala plný servis, jak jsem si to představovala. Tj. teorii i zkoušení v praxi. Lektorka byla velmi milá a vytvořila krásné pohodové…“ — Iva, Před 7 dny

Studio Be beautiful
Sokolovská 129/50, Praha - Karlín

Studio Be beautiful

Sokolovská 129/50, Praha - Karlín

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Iva

Poprvé jsem dostala plný servis, jak jsem si to představovala. Tj. teorii i zkoušení v praxi. Lektorka byla velmi milá a vytvořila krásné pohodové prostředí během průběhu kurzu. Konečně nešlo jen o nabízení výrobků, jako tomu bylo v předchozím kurzu u jiné agentury.

Viktorieviktorova

Výborná atmosféra , skvělý kolektiv, slecna vizážistka měla lidský přístup vše ochotně vysvětlila. Pro to splnilo účel doporucuji

Ivanna

Bylo to úplně skvělí. Velice doporučuji. :)

Hodnocení podniku Studio Be beautiful

Hodnocení podniku Studio Be beautiful

4,3/5 (81 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Iva

Poprvé jsem dostala plný servis, jak jsem si to představovala. Tj. teorii i zkoušení v praxi. Lektorka byla velmi milá a vytvořila krásné pohodové prostředí během průběhu kurzu. Konečně nešlo jen o nabízení výrobků, jako tomu bylo v předchozím kurzu u jiné agentury.

13. 3. 2018
Viktorieviktorova

Výborná atmosféra , skvělý kolektiv, slecna vizážistka měla lidský přístup vše ochotně vysvětlila. Pro to splnilo účel doporucuji

21. 1. 2018
Ivanna

Bylo to úplně skvělí. Velice doporučuji. :)

3. 12. 2017
Kristýna

Paní nám vysvětlila základy líčení, dala nám i jakási skripta, ve kterých vše bylo shrnuto. Během kurzu panovala přátelská atmosféra a den byl celkově relaxační.

Vše bylo demonstrováno na produktech Mary Kay, přičemž byl tvořen jemný nátlak k nákupu zboží. To bych od kurzu, který si zaplatím, nečekala. Navíc se mi nelíbilo vystupování lektorky, která se tvářila, že když se někdo neumí líčit ve 40 (a byly mezi námi i ještě starší účastnice), musí být asi úplně hloupý.

20. 11. 2017
Alena_jirusova

Příjemné prostředí. Moc pěkný přístup lektora.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 7 měsíci

Dobrý den, díky moc za prima odezvu a přeji pěkný den. :) BH

14. 8. 2017
Ondřej

Jednání a příštup

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 7 měsíci

Dobrý den, děkuji mnohokrát za hodnocení a doufám, že Vám nabyté informace a zkušenosti budou k nezaplacení. :) BH

1. 5. 2017
Lucie

Celkově jsem byla spokojená – s kurzem i s lektorkou :-)

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Děkuji za hodnocení, jsem moc ráda, že Vám byl kurz přínosem a že jste si jej užila. :) Přeji hezký den. BH

15. 2. 2017
Šárka

Teorie péče o pleť

Slečna přišla na kurz pozdě (samozřejmě to chápeme, stane se), nicméně místo toho aby nás pustila dovnitř, nechala nás čekat dalších 10 minut před domem s tím, že ještě čekáme na jednu účastnici. Když účastnice nepřišla, konečně nás pustila nahoru (podotýkám, že zima byla pěkná). V průběhu měla být k dispozici káva a čaj, čaj nám slečna uvařila jeden ráno (nicméně hrnky od dopitého čaje nás na stole provázely celým dnem). Kávu ani nic dalšího nám již pak nenabídla. Kurz byl koncipován jako dopolední teorie a odpolední vyzkoušení si líčení. Materiály, které nám slečna poskytla evidentně nepřipravovala, ale pouze je odněkud převzala, protože se několikrát podivovala proč je to takto a ne takto. Opomíjím to, že jsme si na začátku musely samy „vyhrabat“ nepolámané pastelky ze sáčku a ořezat si je, abychom vůbec měly čím psát. Slečna hned na začátku navrhla tykání a představení všech účastnic s názory, co od kurzu očekávají. I když jsem své očekávání sdělila, stejně jsme nakonec všichni dělaly totéž (ať už se někdo chtěl zaměřit více např. na konturování, jiný na obočí apod.). Teorii jsme prošly poměrně důkladně (díky materiálu), ale vyzkoušely jsme si jen dvě líčení (které se lišilo pouze v sytosti a barvě stínů/rtěnky) – denní a večerní. Konturování, úpravě obočí, tipy nebo triky dle individuálních požadavků jsme se vůbec nedověděly. V průběhu byla hodinová přestávka na oběd. Po návratu, kdy jsme zvonily, aby nás slečna pustila dovnitř nás opět nechala stát před domem a oznámila nám, že má telefon s klientkou, ať počkáme. Certifikáty, které jsme předpokládaly, že dostaneme na místě jsme obdržely po téměř 14 dnech emailem. Celý kurz na mě působil velmi neprofesionálně, slečna je velmi svérázná a má hodně osobitý způsob vyjadřování. Tento kurz bych nedoporučila.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Dobrý den,
děkuji mnohokrát za hodnocení. Velmi mne mrzí, že nebylo splněno Vaše očekávání ohledně kurzu, nicméně potom nechápu, že jste tedy nereagovala přímo na kurzu - prostor pro to byl. Dovolím si tedy reagovat na Vámi uvedený komentář.
Co se týče začátku, máte pravdu v tom, že jsem díky dopravní situaci bohužel přišla o pár minut později, za což jsem se okamžitě všem několikrát omluvila. Čekalo se na jednu klientku, které jsem šla zavolat, abych zjistila, jestli je na cestě/ zaspala/ zapomněla na kurz apod. - Nepřijde mi vhodné vyřizovat telefonáty před celou skupinou, takže jsem telefonát vyřídila ve studiu s vaším souhlasem. Ve studiu jsme byly všechny (až na paní, která nakonec vůbec nedorazila) v 10:10 - ověřeno z kamerového systému.
Nápoje - v průběhu celého dne byla na stolech voda, na kávu a čaj jsem se všech ptala ráno a informovala jsem celou skupinu, že pokud budete cokoliv během dne chtít, stačí říct a obsloužím vás. Bohužel nevidím smysl v tom, abych kontrolovala, jestli máte, nebo nemáte dopitý čaj. Pokud je hrnek na stole tak velkým problémem, stačilo ho položit jinam. Mým primárním úkolem toho dne rozhodně není debaras, po klientkách si uklízím po skončení kurzu.
Skripta - ano, jedná se o materiály převzaté z učebnice pro vizážisty, k tvorbě vlastních učebnic jsem bohužel ještě nedospěla. Předpokládám, že reagujete na moji poznámku, že nevím, proč je to takto poskládané, když to na sebe nenavazuje a museli jsme pár stránek přelistovat. ( V učebnici, ač je jinak skvělá, je teorie poněkud rozkouskovaná, já ji ráda probírám krok za krokem - pleť, tvářenka, obočí, stínování očí, atd., jak se líčí žena v reálu). Případné ořezání pastelek, kterými jste pak zakreslovaly různé druhy stínování a konturování obličeje, neshledávám jako nepřekonatelný problém. Psacích potřeb je k dispozici vždy dost včetně propisek a obyčejných tužek.
Tykání - tykání jsem navrhla po představení své osoby s tím, že je to jednodušší při práci, ale pokud někomu vadí, respektuji to. Pokud jste s tím nesouhlasila, měla jste možnost se vyjádřit.
Líčení - ano, všechny jste dělaly v podstatě totéž - denní, večerní a kouřové líčení, protože na toto téma byl kurz zaměřen. Na kouřové jste asi zapomněla, ale bylo to to poslední líčení, které bylo tmavé (stínovali jsme černou) a odcházela jste s ním domů. U denního a večerního líčení je hlavní rozdíl v intenzitě a např. při výběru rtěnky tělová x rudá. U každé z účastnic se líčení liší např. v postavení a velikosti očí - někdo líčil do jedné třetiny, někdo až do poloviny oka atd. Vámi zmiňované obočí jsme probíraly teoreticky i prakticky u všech zmíněných druhů líčení, konturování obličeje pouze teoreticky, protože do standardního líčení, které se na tomto kurzu učíme, nepatří a velmi dlouho trvá. Všem účastnicím vždy říkám, co a jak by bylo dobré líčit, jaký mají tvar očí, obličeje apod. Všechny účastnice tedy dostaly komplexní informace. Pokud jste měla pocit, že jsem Vám něco neřekla, byl prostor pro dotazy i trénink.
Certifikáty - na konci kurzu jsem všechny účastnice informovala, že certifikáty obdržíte do 14 dnů na email v PDF formátu. Takto to bylo vždy a nic se měnit nebude, PDF formát je naprosto vyhovující - slečny/ paní si jej můžou nechat zvětšit, zmenšit, vytisknout, vložit na web, atd. Nikdy Vám nikdo neslíbil certifikát na místě.
Co se pak týká mé osoby, chápu, že nemusím vyhovovat všem, za konstruktivní kritiku jsem vždy ráda, bez ní se nelze nikam posunout. V tomto případě mi spíš připadá, že nejde o věcnou kritiku, ale o zbytečné rýpání. Za sebe mohu s čistým svědomím říct, že jsem se snažila, abyste si tento den užily, odpočinuly si a něco nového se naučily. Přeji mnoho úspěchů s líčením i bez a hezký den. BH

14. 2. 2017
Romana

vubec jsem na kurzu nebyla a pani z kurzu napsala že jsem tam byla…

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Dobrý den, kontaktujte mne, prosím na emailu pink.world@email.cz nebo na tel. čísle 702 270 729, z hodnocení bohužel nepoznám jméno účastnice... Jak a kam jsem napsala, že jste tam byla, když jste nebyla? :) Pokud jste na kurzu ještě nebyla, zašlete mi email s termínem, který jste si vybrala, podle instrukcí na voucheru. Pokud jste měla termín již objednaný, ale na kurz jste nedorazila bez omluvy, bohužel se s tím nedá nic dělat. Děkuji moc a přeji krásné svátky. BH

7. 12. 2016
Katka

Vše bylo super :)

Pokud bych něco opravdu měla vytknout, tak pokud se učíte na kosmetičku, vizážistku atd.. Je tento kurz pro Vás jen pouhým opáčkem.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Děkuji moc za hodnocení, udělalo mi radost. :) Je pravda, že kurz je primárně určen ženám, které se líčit a starat o svoji pleť NEumí a chtějí se to naučit. Pokud se v kosmetice žena správně orientuje a základy má, doporučuji pak volit kurz pro pokročilé/ profesionály. Přeji krásný večer a mnoho úspěchů s líčením i bez! :) BH

13. 11. 2016
Lenka

Příjemný den strávený v příjemném prostředí. Slečna je velice milá, vstřícná s velkou ochotou a trpělivostí. Své práci opravdu rozumí a je znát, že ji dělá s láskou. Tento kurz mě naučil jednak jak se správně líčit, ale i péči o pleť. Navíc jsem se dozvěděla spoustu užitečných věcí, které jsem předtím nevěděla :) Za mě maximální spokojenost :) doporučuji

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Děkuji mnohokrát za krásné hodnocení, přesně proto svoji práci dělám a miluji. :) Prima večer a ať Vám to líčí! :) BH

17. 9. 2016
Roman

Super! Milá instruktorka, vše vysvětleno, nalíčeno – viz foto :)))

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před rokem

Díky moc za hodnocení, jsem ráda, že jste si kurz užila a vše se naučila. :) Krásný večer přeji , BH

17. 9. 2016
Antonie

Získala jsem mnohé nové informace. Odbornice na líčení byla příjemná.

Přesto, ač na počátku na dotaz organizátorky kurzu jsem ji informovala, co od kurzu očekávám, nedozvěděla jsem se, jak vystínovat různě tmavými pudry můj obličej tak, aby opticky vypadal méně kulatý, stejně tak nedozvěděla jsem se, jak líčit oči, aby nebyly tak malé. Odbornice doporučila všem účastnicím s různými tvary obličejů i různě velkýma očima v podstatě stejný způsob líčení, který kopíroval daný tvar obličeje a očí, které tím u mne zdály se být ještě menší.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Dobrý den, děkuji moc za hodnocení a jsem ráda, že jste dostala nové informace. :)
Stínování obličeje nepatří do základního líčení, které by měla zvládnout každá žena (na kurzy mi chodí i začátečnice a kurz je koncipován tak, aby to i začátečnice zvládly), přesto jsem Vám potvrdila styl stínování, který jste měla nastudovaný z youtube - tmavší barva po stranách obličeje.
Jak líčit oči, aby vynikly/ nebyly tak malé/ nebyly tak velké/ daleko, nebo blízko sebe, jsem poradila každé z Vás. Jsou dva základní typy/ styly líčení očí a podle postavení a tvaru oka se líčí u každého jinak velká plocha - proto někdo líčil do poloviny, někdo do třetiny např. U každé z účastnic jsme si říkali, jestli má oči daleko/ blízko sebe a jak je má velké v poměru s obličejem. Jestli si dobře pamatuji, líčila jste "véčko" do jedné třetiny oka, což opticky oko zvýrazní, ale nezmenší (převažuje světlá barva). Pokud jste měla z líčení špatný pocit, tak mě to upřímně mrzí, ale věřte tomu, že se vždy snažím ženy líčit tak, aby vypadaly co nejlépe. Pokud máte nějakou nejasnost, nebo potřebujete s něčím poradit, platí, co jsem říkala na kurzu, můžete mi napsat email, nebo zavolat a já Vám ráda poradím. :) Přeji krásný zbytek léta a hodně úspěchů s líčením.

10. 8. 2016
Lukáš

Slecna, pani, nereaguje na emaily. Udajny certifikat co slibuje do 14ti dni zaslat emailem, neudelala.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Dobrý večer, vzhledem k tomu, že bohužel z Vašeho komentáře nepoznám jméno ani termín kurzu, kterého jste se zúčastnila, nemohu v tuto chvíli vzniklou situaci řešit. Prosím, zašlete mi email s celým jménem a termínem kurzu na adresu: pink.world@email.cz a já Vám jej zašlu. Do konce července by měly být všechny certifikáty vystavené a doručené. Děkuji předem a přeji hezký večer.

8. 8. 2016
Jana

Naprosto vše, Bára byla skvělá!!!

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Děkuji moc za krásné hodnocení, jsem moc ráda, že jste si kurz užila! :)

6. 7. 2016
Lenka

Přátelská atmosféra, profesionální přístup, pro mě bezva zkušenost!

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Díky moc za prima hodnocení, jsem ráda, že byl kurz přínosem a máte z něj super zážitek! :) Prima léto přeji.

3. 7. 2016
Petra

Slečna Bára je prostě a jednoduše člověk na svém místě. Její ochota, vstřícnost a znalost věci neznala mezí. Žádný problém nebyl problém. Kurz splnil, co sliboval.
Příjemné prostředí, příjemná slečna vizážistka, příjemná kosmetika…
Doporučila bych všem ženám, kterým na sobě alespoň maličko záleží. Moje proměna doma (i venku) zaznamenala nemalý pozitivní ohlas!!

Jen ten certifikát zatím nedorazil, no.. :(
Ale stejně to bylo fajn. :)

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Díky moc za krásné hodnocení, moc mě těší, že moje práce má smysl a je pro ženy (někdy i muže :) ) přínosem. Snažím se, aby byly klientky spokojené a věděly, co a jak dělat se svojí pletí, tak snad je to správně.. :) Certifikáty jsou ve výrobě, až dorazí od grafika, ihned je rozešlu, ale to víte, psala jsem Vám to do emailu. :) Přeji krásné léto plné pohody a hodně úspěchu s líčením :)

23. 6. 2016
Žanet

Jsem naprosto spokojená. Slečna je velmi sympatická, vše vysvětlila a ukázala. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí jak o líčení tak o kosmetice. Pěkné prostředí studia:-)

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Díky moc za pozitivní hodnocení, jsem ráda, že pro Vás byl kurz přínosem a že jste si jej užila. :)
Prima léto přeji :)

17. 4. 2016
Monika

Teoretická časť mi dala veľmi veľa, hlavne čo sa týka starostlivosti o pleť. Praktická časť bola tiež výborná ale vačšinu vecí som už ovládala. Slečna bola príjemná a teším sa na ďalšie kurzy.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Děkuji moc za prima hodnocení. Přeji krásné léto a budu se těšit třeba na dalších kurzech! :)

Hodnocená nabídka: Celodenní vizážistický kurz
14. 4. 2016
Veronika

Komunikace a domlouvani terminu probehly naprosto vporadku a efektivne, na urovni.

Prostredi utulny.

Slecna je velmi autenticka, vesela, hlavne je videt, ze ji prace bavi. Kdyz vas uci takovy clovek, vsechno jde od ruky :-)

V kurzu je hodne prostoru pro dotazy vseho druhu, libilo se mi, ze jsem na vsechno dostala odpoved a i radu, pokud jsem pozadovala.

Preji jeste mnoho spokojenych zakaznic. :-)

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 roky

Děkuji za Vaše hodnocení a těší mne, že jsem splnila Vaše očekávání a kurz pro Vás byl přínosem. Přeji mnoho úspěchu s líčením i bez a prima léto. :)

10. 4. 2016