Studio Be beautiful

4,2 / 5 (74 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné prostředí. Moc pěkný přístup lektora.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Barbora Hájková
http://bhvisage.cz
pink.world@email.cz
+420 702 270 729

Dnešní nabídky Studio Be beautiful

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio Be beautiful

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena_jirusova

Příjemné prostředí. Moc pěkný přístup lektora.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 měsíci

Dobrý den, díky moc za prima odezvu a přeji pěkný den. :) BH

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ondřej

Jednání a příštup

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 2 měsíci

Dobrý den, děkuji mnohokrát za hodnocení a doufám, že Vám nabyté informace a zkušenosti budou k nezaplacení. :) BH

1. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Celkově jsem byla spokojená – s kurzem i s lektorkou :-)

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 8 měsíci

Děkuji za hodnocení, jsem moc ráda, že Vám byl kurz přínosem a že jste si jej užila. :) Přeji hezký den. BH

15. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Šárka

Teorie péče o pleť

Slečna přišla na kurz pozdě (samozřejmě to chápeme, stane se), nicméně místo toho aby nás pustila dovnitř, nechala nás čekat dalších 10 minut před domem s tím, že ještě čekáme na jednu účastnici. Když účastnice nepřišla, konečně nás pustila nahoru (podotýkám, že zima byla pěkná). V průběhu měla být k dispozici káva a čaj, čaj nám slečna uvařila jeden ráno (nicméně hrnky od dopitého čaje nás na stole provázely celým dnem). Kávu ani nic dalšího nám již pak nenabídla. Kurz byl koncipován jako dopolední teorie a odpolední vyzkoušení si líčení. Materiály, které nám slečna poskytla evidentně nepřipravovala, ale pouze je odněkud převzala, protože se několikrát podivovala proč je to takto a ne takto. Opomíjím to, že jsme si na začátku musely samy „vyhrabat“ nepolámané pastelky ze sáčku a ořezat si je, abychom vůbec měly čím psát. Slečna hned na začátku navrhla tykání a představení všech účastnic s názory, co od kurzu očekávají. I když jsem své očekávání sdělila, stejně jsme nakonec všichni dělaly totéž (ať už se někdo chtěl zaměřit více např. na konturování, jiný na obočí apod.). Teorii jsme prošly poměrně důkladně (díky materiálu), ale vyzkoušely jsme si jen dvě líčení (které se lišilo pouze v sytosti a barvě stínů/rtěnky) – denní a večerní. Konturování, úpravě obočí, tipy nebo triky dle individuálních požadavků jsme se vůbec nedověděly. V průběhu byla hodinová přestávka na oběd. Po návratu, kdy jsme zvonily, aby nás slečna pustila dovnitř nás opět nechala stát před domem a oznámila nám, že má telefon s klientkou, ať počkáme. Certifikáty, které jsme předpokládaly, že dostaneme na místě jsme obdržely po téměř 14 dnech emailem. Celý kurz na mě působil velmi neprofesionálně, slečna je velmi svérázná a má hodně osobitý způsob vyjadřování. Tento kurz bych nedoporučila.

Viz výše.

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 8 měsíci

Dobrý den,
děkuji mnohokrát za hodnocení. Velmi mne mrzí, že nebylo splněno Vaše očekávání ohledně kurzu, nicméně potom nechápu, že jste tedy nereagovala přímo na kurzu - prostor pro to byl. Dovolím si tedy reagovat na Vámi uvedený komentář.
Co se týče začátku, máte pravdu v tom, že jsem díky dopravní situaci bohužel přišla o pár minut později, za což jsem se okamžitě všem několikrát omluvila. Čekalo se na jednu klientku, které jsem šla zavolat, abych zjistila, jestli je na cestě/ zaspala/ zapomněla na kurz apod. - Nepřijde mi vhodné vyřizovat telefonáty před celou skupinou, takže jsem telefonát vyřídila ve studiu s vaším souhlasem. Ve studiu jsme byly všechny (až na paní, která nakonec vůbec nedorazila) v 10:10 - ověřeno z kamerového systému.
Nápoje - v průběhu celého dne byla na stolech voda, na kávu a čaj jsem se všech ptala ráno a informovala jsem celou skupinu, že pokud budete cokoliv během dne chtít, stačí říct a obsloužím vás. Bohužel nevidím smysl v tom, abych kontrolovala, jestli máte, nebo nemáte dopitý čaj. Pokud je hrnek na stole tak velkým problémem, stačilo ho položit jinam. Mým primárním úkolem toho dne rozhodně není debaras, po klientkách si uklízím po skončení kurzu.
Skripta - ano, jedná se o materiály převzaté z učebnice pro vizážisty, k tvorbě vlastních učebnic jsem bohužel ještě nedospěla. Předpokládám, že reagujete na moji poznámku, že nevím, proč je to takto poskládané, když to na sebe nenavazuje a museli jsme pár stránek přelistovat. ( V učebnici, ač je jinak skvělá, je teorie poněkud rozkouskovaná, já ji ráda probírám krok za krokem - pleť, tvářenka, obočí, stínování očí, atd., jak se líčí žena v reálu). Případné ořezání pastelek, kterými jste pak zakreslovaly různé druhy stínování a konturování obličeje, neshledávám jako nepřekonatelný problém. Psacích potřeb je k dispozici vždy dost včetně propisek a obyčejných tužek.
Tykání - tykání jsem navrhla po představení své osoby s tím, že je to jednodušší při práci, ale pokud někomu vadí, respektuji to. Pokud jste s tím nesouhlasila, měla jste možnost se vyjádřit.
Líčení - ano, všechny jste dělaly v podstatě totéž - denní, večerní a kouřové líčení, protože na toto téma byl kurz zaměřen. Na kouřové jste asi zapomněla, ale bylo to to poslední líčení, které bylo tmavé (stínovali jsme černou) a odcházela jste s ním domů. U denního a večerního líčení je hlavní rozdíl v intenzitě a např. při výběru rtěnky tělová x rudá. U každé z účastnic se líčení liší např. v postavení a velikosti očí - někdo líčil do jedné třetiny, někdo až do poloviny oka atd. Vámi zmiňované obočí jsme probíraly teoreticky i prakticky u všech zmíněných druhů líčení, konturování obličeje pouze teoreticky, protože do standardního líčení, které se na tomto kurzu učíme, nepatří a velmi dlouho trvá. Všem účastnicím vždy říkám, co a jak by bylo dobré líčit, jaký mají tvar očí, obličeje apod. Všechny účastnice tedy dostaly komplexní informace. Pokud jste měla pocit, že jsem Vám něco neřekla, byl prostor pro dotazy i trénink.
Certifikáty - na konci kurzu jsem všechny účastnice informovala, že certifikáty obdržíte do 14 dnů na email v PDF formátu. Takto to bylo vždy a nic se měnit nebude, PDF formát je naprosto vyhovující - slečny/ paní si jej můžou nechat zvětšit, zmenšit, vytisknout, vložit na web, atd. Nikdy Vám nikdo neslíbil certifikát na místě.
Co se pak týká mé osoby, chápu, že nemusím vyhovovat všem, za konstruktivní kritiku jsem vždy ráda, bez ní se nelze nikam posunout. V tomto případě mi spíš připadá, že nejde o věcnou kritiku, ale o zbytečné rýpání. Za sebe mohu s čistým svědomím říct, že jsem se snažila, abyste si tento den užily, odpočinuly si a něco nového se naučily. Přeji mnoho úspěchů s líčením i bez a hezký den. BH

14. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

vubec jsem na kurzu nebyla a pani z kurzu napsala že jsem tam byla…

Vyjádření partnera
Studio Be beautiful Před 10 měsíci

Dobrý den, kontaktujte mne, prosím na emailu pink.world@email.cz nebo na tel. čísle 702 270 729, z hodnocení bohužel nepoznám jméno účastnice... Jak a kam jsem napsala, že jste tam byla, když jste nebyla? :) Pokud jste na kurzu ještě nebyla, zašlete mi email s termínem, který jste si vybrala, podle instrukcí na voucheru. Pokud jste měla termín již objednaný, ale na kurz jste nedorazila bez omluvy, bohužel se s tím nedá nic dělat. Děkuji moc a přeji krásné svátky. BH

7. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (28)

Podobné podniky