Kadeřnictví Michelská

4,0 / 5 (38 hodnocení)

Salon Michelská nabízí svým klientům řadu služeb na profesionální úrovni v příjemném prostředí. Nachází se na Michelské ulici č.p. 74, jednu zastávku autobusem od stanice metra Kačerov, nebo pár minut chůze od objektu BB Centrum Brumlovka. Náš tým profesionálů je ochoten kdykoliv vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Neváhejte a přijďte i Vy vyzkoušet naše služby. Věříme, že od nás budete odcházet maximálně spokojeni a i nadále se k nám budete vracet.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Kateřina
http://salonmichelska.com
+420 777 665 225

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kadeřnictví Michelská

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (38 hodnocení)
Daniela

jako darek, velka spokojenmost.

Hodnocená nabídka: Dámský kadeřnický balíček
11. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Kadeřnice byla super! Se sestřihem jsem spokojená, paní mi vyšla vstříc i když takový účes, který jsem si vybrala, nebyl její doménou. Určitě doporučím.

18. 6. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavlína

U této kadeřnice jsem byla již podruhé a opět velká spokojenost! Melír krásně udělaný a sestřih také… Budu se sem vždy ráda vracet :)

2. 6. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Vlasy jsou hezké po střihu a foukání i druhý den.

Příšerné jednání. Kadeřnice mi zrušila schůzku smskou v neděli večer, den před termínem, s tím že má třídní schůzky. Když jsem přišla chovala se hrozně, se mnou se nebavila, jen si povídala s kolegyněmi. Na mou reakci kde je regenerace se jen ušklíbla že to je kodicionér. Přitom mi hlavu umyla jen 1× a to šamponem, nebo tedy nepoužila šampon a jen mi tam dala kondicioner. Celé to bylo jako výsměch. Nikdy víc. Cítila jsem se tam hrozně.

27. 5. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Musím uznat, že paní kadeřnice umí velmi dobře stříhat a pečlivě vyfoukala a upravila můj účes . Je škoda , že neprojevila větší snahu co se týče komunikace a další nabídky budoucí práce .

Chování průměrné .Na štěstí měly sedací soupravu , kde se dalo posadit o 10 minut mého dřívějšího příchodu . V té době nikdo tam nebyl pouze další kadeřnice, takže společně rozebíraly seznamku. Na štěstí jsem byla vyzvána dle objednáni asi o 5 minut později.

22. 5. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (4)