Kategorie

Hotel Victoria

4,4 / 5 (116 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásné prostředí, wellness na úrovni, jen nás mrzelo že jedna sauna byla pokažená, ale to nevadí. Personál velmi ochotný, i přes zpoždění a probíhající svatbu nám uvařili večeři. Jídlo vynikající, líbily se nám možnosti využití volného času. Kromě wellness zde mají tenisové kurty a taky squash či malou posilovnu, mimo to různé simulace, něco jako virtuální realita, bowling a kulečník. Pokoje velmi prostorné a čisté. Určitě se rádi vrátíme.“

Dnešní nabídky Hotel Victoria

Hodnocení podniku Hotel Victoria

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Krásné prostředí, wellness na úrovni, jen nás mrzelo že jedna sauna byla pokažená, ale to nevadí. Personál velmi ochotný, i přes zpoždění a probíhající svatbu nám uvařili večeři. Jídlo vynikající, líbily se nám možnosti využití volného času. Kromě wellness zde mají tenisové kurty a taky squash či malou posilovnu, mimo to různé simulace, něco jako virtuální realita, bowling a kulečník. Pokoje velmi prostorné a čisté. Určitě se rádi vrátíme.

12. 1. 2017
Užitečné? Ano
Marek
19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Vojtěch

Bazén, welness, bowling a dobré pivo, personál.

Proležené matrace, přetopený hotel plný lidí, večeře formou bufetu nic moc, čistota bazénu taky nebyla OK. Hotel v žádném případě neodpovídá hodnovení 4*, ale s bídou 3, tím pádem je vlastně drahý na poskytovanou úroveň služeb.

18. 12. 2016
Užitečné? Ano
Radek

Hotel, strava, wellnes, personál.

17. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

vřele doporučuji!!!! bezva víkend!!!

9. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (45)

Podobné podniky