Kategorie

Esthetic Medical Clinic

4,4 / 5 (512 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ochota a profesionalita personálu“

Klinika estetické medicíny pro Vaše zdraví a krásu.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Estetické operace

Hodnocení podniku Esthetic Medical Clinic

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

ochota a profesionalita personálu

18. 1. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Recepční byla velmi milá, nápomocná. Objednání v pohodě. Paní doktorka mi přišla unavená, to se stává, asi toho má hodně, ale vše O.K. Krásně se mi to zahojilo, za pár dní.

Anestezie za 100 Kč na jedno místo mi přijde dost drahá, vzhledem k ceně zákroku by ta jedna malá injekce mohla být již zdarma. Ale bylo to na voucheru dopředu, počítala jsem s tím…

29. 12. 2016
Užitečné? Ano
Dvorakmilo

Byla jsem velmi spokojená. Přijení velmi vstřícné, nabídka čaje, paní doktorka přišla přesně v domluvený čas, vyšetřila mne, vyslechla a zodpověděla všechny mé dotazy. Zákrok proběhl bez jakýchkoliv problémů.

22. 12. 2016
Užitečné? Ano
Dominik

Příjemná sestřička na recepci, vše ochotně vysvětlila, zákrok trval chviličku, vůbec nebolel, jen to občas malinko štíplo.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Radmila

Milá a ochotná paní doktorka.

Přesto, že jsem byla objednaná, čekala jsem 75 min.

Vyjádření partnera
Esthetic Medical Clinic Před 2 měsíci

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám přístup paní doktorky líbil. Hluboce se Vám omlouváme za čekání. Ordinační hodiny v sobotu se setkaly s mnohem větším zájmem, než jsme čekali, pár klientů mělo mírné zpoždění a paní doktorka udělala nějaké výkony navíc. Vždy usilujeme o to, aby pacient čekal nanejvýš 5-10 minut, pokud se výkon u předchozího pacienta nějak prodloužil. Někdy se ale zřetězí několik faktorů a program nabere zpoždění. Vzhledem k tomu, že ve Vašem případě bylo čekání nestandardně dlouhé, rádi bychom Vám nabídli odstranění +1 znaménka navíc v rámci Vaší kontrolní návštěvy. Zapíšeme Vám to do karty pacienta. Ještě jednou se Vám moc omlouváme a těšíme se na Vaší příští návštěvu. Přejeme příjemný předvánoční čas!

28. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (223)

Podobné podniky