Kategorie

Salon Markéta

4,3 / 5 (266 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Šikovná, zkušená a moc milá kadeřnice, která ochotně poradí. Za posledních několik let jsem vyzkoušela více kadeřnictví, včetně několika akcí tady na slevomatu, a konečně jsem našla kadeřnici, k níž se ráda vrátím.“

Kadeřnictví dámské, pánské, dětské, kosmetické ošetření kosmetikou Alcina, masáž relaxační, lávová, breussova. Terapie biorezonančním přístrojem Bicom. Prodej kosmetiky Alcina, Wella a Insight.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Speciální masáže, Klasické relaxační masáže

Hodnocení podniku Salon Markéta

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

veľmi príjemné prostredie, milá obsluha, perfektný výsledok

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Šikovná, zkušená a moc milá kadeřnice, která ochotně poradí. Za posledních několik let jsem vyzkoušela více kadeřnictví, včetně několika akcí tady na slevomatu, a konečně jsem našla kadeřnici, k níž se ráda vrátím.

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Irena

Byla jsem u p.Skoupé a byla jsem velmi spokojená s přístupem, rychlostí a výběrem střihu. Poradila mi, i když já sama jsem nevěděla jak to chci. S odstupem času zjišťuji, že střih je perfektní a paní vřele doporučuji. Svobodová

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hulatova

Telefonické objednání proběhlo bez problémů, paní kadeřnice mi vyšla vstříc. Prostředí kadeřnictví je příjemné stejně jako byla paní kadeřnice. Nečekala jsem ani minutu, což velmi oceňuji. Se střihem jsem byla velmi spokojená a ráda se do tohoto salonu vrátím.

4. 11. 2016
Užitečné? Ano
Radek

příjemné prostředí, šikovná a příjemná kadeřnice.

3. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (95)

Podobné podniky