Kategorie

Tatralandia

4,4 / 5 (1153 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc krásné“

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov - oblasti s množstvím kulturních památek, svéráznou lidovou kulturou a folklórem, kterou obklopují největší slovenské hory - Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky pro děti, Aquaparky a koupání

Hodnocení podniku Tatralandia

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eli

Výzdoba, saunový svět.

Málo vnitřních bazénů.

3. 1. 2017
Užitečné? Ano
Marcela

Moc krásné

26. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marcela

Super strávený den s rodinkou. Vše bylo fajn

25. 12. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Vše bylo skvělé

17. 12. 2016
Užitečné? Ano
Romana

Navštívili jsme v pátek mezi svátkem a sobotou, u pokladen zástupy lidí s poukazy. Uvnitř parku nebylo přeplněno, ale téměř všechna lehátka byla zabraná (urvali jsme jedno) a pak nám vedlejší rodinka jedno lehátko přepustila (měli blokované 4!) když viděli, že manžel sedí na zemi… Na tobogány se sice stála řada, ale pěkně to odsejpalo, takže jsme vyzkoušeli vše vícekrát. Venkovní termální bazén byl také velmi příjemný. V restauraci jsme si dali půlku kuřete = dobrá volba v poměru cena/výkon.

Jídlo v restauraci poněkud předražené (trend asi všech aquaparků) a zmatené – nejsou nikde obrázky a předem musíte kouknout do jídelního lístku a pak to hledat na cedulích na výdejním pultem a to ještě taky není výhra, protože obsluhující (asi učni!) jsou poněkud zmatení ;-). Zkusila jsem sjet tobogán s růžovou podložkou a málem mě to zabilo – jelo to hrozně rychle, tak jsem už pak jezdila raději bez toho!
U tobogánu Tornádo se můžete nechat vyfotit, ale pozor 2 EUR! jsou pouze za foto poslané elektronicky a v příšerné kvalitě! (tmavé – viz foto). Jako vážně 2 EUR skoro za nic?!

16. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (285)

Podobné podniky