Studio R

3,6 / 5 (46 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Oceňuji pozitivní přístup, je vidět, že kadeřnici práce baví a díky tomu, do ní dává vše. Doporučuji všem, co chtějí něco víc, než standart.“

Dnes otevřeno: 8:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Valentina Junasová
http://www.kadernictvi-studior.cz
valentina1@centrum.cz
+420 775 170 937

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Kadeřnictví

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio R

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jaroslava

kadeřnice byla celkem příjemná, ale nebylo jí dobře rozumět, měla nějaký ruský přízvuk a mluila tiše a rychle

nevím v čem měl spočívat sestřih 3D, mě to připadlo jako normální stříhání a vůbec není pravda, že je bezúdržbové, jak tvrdila kadeřnice. Pokud to neupravím tupírováním, nebo vysušením fenem, tak je to hrůza.

19. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Kvalitní práce

27. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ladusskabova

Vše

20. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sjuzan

Kadeřnice měla rozhodnuto, nachystáno na barvení, aniž by mě viděla a zkonzultovala to-asi je tak dobrá, že ví, co mi bude slušet. :) Výsledek průměrný.

19. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Nic.

Paní čistokrevná ukrajinka drobná, s hnědými dlouhými vlasy a v minisukýnce mi barvila krátké vlasy přes čepici. Vlasy mi tahala takovým způsobem, že ještě den poté mi bolí pokožka na hlavě, párkrát mě střihla a když jsem si dovolila říci, kde mi má přistřihnout vlasy, tak se na mě neomaleně obořila. Začala jsem konverzaci na všední věci a parádně mě ztrapnila. A nadávala, že mám jemné vlasy, které se špatně stříhají. A vyfoukání?To trvalo max.30 vteřin. Po celou dobu stříhání jsem měla srdce v krku a bála jsem se cokoliv říct. Myslela jsem na moji skvělou a příjemnou kadeřnici. Jelikož jsem měla mastnou celou hlavu musela jsem si doma znovu umýt vlasy. Navíc mluvila ukrajinsky, takže jsem jí vůbec nerozuměla. STUDIO R UŽ NIKDY!!!Strašný zážitek!!!

Vyjádření partnera
Studio R Před 2 roky

Dobrý većer pani Bernardova, jsem Vam uż omlouvilase za svoji kolegyni, bohužel ona musela Vas ostříhat místo mné , a tak to dopadlo, jeśté moc omlouvamse , přišté budete mít ten střih zadarmo a dostanete ode Mné najlepši peće.Valentina Junasova.

18. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (10)

Podobné podniky