Wellnessa

Ostrava - Mariánské Hory, Výstavní 2224/8

"Velice vstřícní a milý pracovníci. Vše bylo super. Kupovala jsem i pro mamku a také si vše jen pochvalovala." — Lenka, Před 2 roky

"Velice vstřícní a milý pracovníci. Vše bylo super. Kupovala jsem i pro mamku a také si vše jen pochvalovala." — Lenka, Před 2 roky

O nás

Spousta lidí v dnešní době neumí odpočívat, přičemž odpočinek je velmi významný prvek v našem životě. Nejedná se ale jen o spánek. Důležitý je i duševní odpočinek a příjemná relaxace. A přesně tu prožijete v našem relaxačním centru Wellnessa. O to příjemnější může tato relaxace být, pokud ji prožijete společně s osobou vám nejbližší. Proto nabízíme saunování pro páry i párové koupele.

Wellnessa
Výstavní 2224/8, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00 (zobrazit na mapě)

Wellnessa

Výstavní 2224/8, Ostrava – Mariánské Hory

Dnes otevřeno 12:00–20:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi není dostupná

Hodnocení podniku

4,4/5 (1 004 hodnocení)
Stanislav

Příjemný welnes.nechyběl ochlazovací bazenek, jak už jsme někde zažili, že byla jen sprcha, příjemná lehká hudba, můžeme jen doporučit.

Vše v pořádku, nic nebylo co by se nám nelíbilo.

IrisIriska

Personál je příjembný, domluva dobrá. To je tak vše.

Prostředí sauny už několik let není hezké. Chtělo by to rekonstrukci. V sauně samotné je opravdu příliš vedro, když se zvednete ze sedátka, už si na něj nezvládnete sednout. Celý prostor kolem sauny začíná být postupem času škaredý. Do ochlazovacího bazénku jsem se už štítila vlézt, dala jsem bohužel přednost sprše. Umělé květiny a plastové lehátka by už chtěly vyhodit. Do sauny jsme chodila občas před několika lety (před 5ti zhruba) a to bylo docela v pořádku. Ale v dnešní době bych tam už nešla. dost nás to zklamalo.

Marketa

Byli jsme už po několikáté a vždy spokojeni. Rádi se vrátíme