Hodnocení podniku CK Metal

4,2/5 (3 059 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

skvěle sestavený program – krásně vybraná místa, návštěva památek proložená koupáním , skvělá paní průvodkyně

ubytování, hotel neodpovídal 3* – spíše ubytovna

Včera
Domča

Úžasná průvodkyně :) počasí vyšlo :) děkuji moc

Včera
Lucie

Skvělá organizace a program zájezdu. Paní průvodkyně i páni řidiči byli super. Provence je opravdu nádherná, viděli jsme toho spoustu. Mohli jsme si vybírat, kam jsme chtěli zajít a přizpůsobit si program dle svých požadavků. Krásný zážitek.

Včera
Martina

Pěkné ubytování a milá průvodkyně :)

Hned první večer jsme se dozvěděli, že levandule v tuto dobu nekvete, v Cannes se koná festival – takže není jasné, kam se budeme moci podívat, a v Monaku se chystá velká cena F1, takže v podstatě to samé – všude zátarasy a zábrany. Nicméně to dle průvodkyně všichni víme a počítáme s tím :D Když se podíváte na fotky k nabídce zájezdu, tak s tou levandulí opravdu nepočítáte…

Vyjádření partnera
CK Metal Před 13 hodinami

Dobrý den,

levandule kvetou všude stejně, je to rostlina, jen někdy podle počasí může kvézt dříve, nebo odkvézt později v Provence, ale to my neovlivníme.
Běžně kvetou od poloviny června do konce července(někdy i začátek srpna)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

20. 5. 2019
Marie

krásné prostředí

průvodce a chování řidičů

15. 5. 2019
Lucie

Místa, co jsme navštívili byla perfektní, řidiči a průvodce taktéž:)komplexní putování nás velmi uspokojilo.

15. 5. 2019
Lenka

Chování a ochota paní průvodkyně a řidičů busu

14. 5. 2019
Hana

Výběr lokality ano, ale to bylo vše.

Všechna negativa popisuji v recenzi na Cestovní kancelář Metal Modřice.

14. 5. 2019
Vladislav

Výborně promyšlený plán cesty, dokonalá průvodkyně Eva, pohodlný hotel, nádherné počasí.

CK nabízí místenky do autobusu, které jsou naprosto k ničemu. Řidiči, po celý pobyt vstřícní, se při zpáteční cestě zbláznili a dělali zastávky po 5 hodinách.

14. 5. 2019
Petr

Bus číslo 2 – Vento: bohatý program zájezdu. Příznivá cena. Krásný hotel, znalá průvodkyně s výbornými organizačními schopnostmi

Snídaně neurazila, ale ani výrazně nenadchla. Chyběla zelenina a ovoce.

14. 5. 2019
Miloslava

návštěva skalního města,

návštěva levandulových polí- nic tam nebylo,
návštěva jezera u grand kaňonu, nedalo se koupat, čas se mohl využít lépe jinde, návštěva výrobny parfémů, skalní město nad továrnou bylo mnohem hezčí

14. 5. 2019
Lenka

Vše super, velmi milý personál.

14. 5. 2019
Veronika

Prijemny pruvodce a ridici

Hotel velice malinky, ale cisty, na prespani stacilo

14. 5. 2019
Jíťa

Milá paní průvodkyně a páni řidiči, hezký nový hotel, dobře promyšlený program co se týče využití času. Bylo to super.

14. 5. 2019
Hana

Skvělá paní průvodkyně a páni řidiči, zájezd dobře zorganizován. Program nabitý, dostatek prostoru na osobní volno. Ubytování malé, ale čisté a útulné.

13. 5. 2019
Jiří

Průvodkyně byla nejslabší článek řetězu.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 9 dny

Dobrý den,

na tento zájezd jely velmi kvalifikované průvodkyně a znalé. Můžeme poprosit o jméno?
Děkujeme Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

13. 5. 2019
Petra

+ ochotná paní průvodkyně Zlata, měla neskutečný přehled, skvěle vše zařizovala, nemuseli jsme někde čekat, bloudit, vše bylo na minuty přesně. Chytře nám vykládala historii raději v autobuse, abychom ji slyšeli a nebyli o nic ochuzeni.
+ dostatek času – prohlídli jsme si snad vše důležité, měli jsme čas na focení, prohlížení, obědy a vše potřebné.
+ dostatek prostoru v autobuse, tak akorát organizované přestávky na záchod po cestě
+ skvělý bonus pro nás, protože jsme jeli, když měli svátek, takže colosseum zdarma nebo o dost levnější Pompeje (do 25 let 2 E)
+ žádné problémy po cestě
+ krásné počasí na Capri – opravdu nádherný ostrov
+ nádherný hotel a dostatek jídla na snídani pro všechny

+ Opravdu skvělý zážitek a organizace byla na 1*.

Děkujeme. ♥

- asi byl dala na Vesuvu o půl hodinky více pro děti a důchodce, ale to je jen maličkost.
– škoda prvního dne, kdy malinko a jen chvilinku pršelo, ale za to nikdo nemůže a nakonec se aspoň nikdo nespálil, nespotil a chodilo se parádně.

12. 5. 2019
Martina

pohodlný autobus, dobrý průvodce, skvělé ubytování v hotelu, dvoudenní výlet je dostačující na prohlédnutí si všeho zajímavého

Při normálním sezení místa nebylo zas tak málo, ale nebylo moc místa na sklopení sedaček, což trochu znepohodlňovalo spaní. Pokud chce někdo vidět rozkvetlá i tulipánová pole, je třeba vyrazit dříve v dubnu

10. 5. 2019
Daniela

Nádherné zahrady, čisto, byli jsme v podvečer, nebylo mnoho lidí. Super vše.

10. 5. 2019
Lenka

Veškerá komunikace s CK Metal byla vynikající.

Co se týče zájezdu, za nás perfektní. Skvělá paní průvodkyně, která nejenom věděla, o čem mluví, ale také vždy dokázala se vším poradit. Každý den jsme od ní získali veškeré informace a organizační pokyny. Nemám co bych paní vytkla.
Páni řidiči veselí a ochotní.
Ubytování na jedničku, ke snídani bylo vždy co vybrat.
Pokud bychom měli znovu cestovat do Holandska, tak jednoznačně s CK Metal.

Jediná výtka – večeře. Na hotelu vařili do 20:30 a my většinou přijížděli později. Kdyby nebylo vybavených řidičů, kteří pro nás vždy měli párek, klobásu nebo gulášek, tak jsme o hladu, poněvadž jsme si nic přes den na večeři nekoupili. Avšak, jak píší, páni řidiči to vždy zachránili.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 13 dny

Dobrý den,

děkujeme za hezkou recenzi.

Přeji hezký den

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

8. 5. 2019
Martina

Brusel jsme proběhli poklusem. Vcelku nemáme důvod se vracet. Naproti tomu Amsterdam byl úchvatný. Určitě se tam vypravíme někdy ještě jednou. Ale bez cestovní kanceláře. Ubytování v Holandsku bylo opravdu luxusní, ovšem problém byl v umístění hotelu. Denně jsme strávili 4 hodiny jen v autobuse. Na cestě tam a zpět.

Byla zima, ale to se ovlivnit nedá a vlastně by to ani nevadilo. Paní průvodkyně byla dost podprůměrná. Poznávací zájezdy byl spíše maraton toho, vidět co nejvíce. A vlastně nestihnete vidět nic. Nějak jsme se motali stále v kruhu. Nemělo to snad ani žádný plán. Bylo to jak improvizace. Někam jsme došli a dozvěděli jsme se okolo čeho jsme v předchozí půl hodině proběhli a nebo co je ve vedlejší ulici. Průvodkyně šla napřed a ani ji nezajímalo že polovina skupiny čeká někde vzadu na semaforu. Nedalo se to vydržet a od skupiny jsme se na čas odpojili, abychom si alespoň něco prohlédli. Řidiči autobusu byli kaskaderi. V Amsterdamu se rozhodli přejet dvouproudou silnici a otočit se tam do protisměru. Zablokovali sanitku, která potřebovala projet. V Praze nás pro zmenu povozili uličkami, protože paní průvodkyně chtěla vystoupit někde jinde. Tak ji zavezli. Zbytečně jsme tam půl hodiny jezdili tam a zpět.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 13 dny

Dobrý den,

několikrát jsme i v diskuzích vysvětlovali, že Holandsko se zdražilo pro rok 2019 cca o 45% na ubytování a hotely, které mají kapacity větší, tak jsou dále. Jiné cestovní kanceláře ani nemohly nabídnout zájezdy do Keukenhofu, protože nesehnaly ubytování. Sami jsme byli rádi, že jsme sehnali ubytování, i když bylo o hodně dražší oproti minulému roku. Holandsko není hornaté, proto dojezd není tak hrozný. Klient většinou byl ubytovaný v hotelu ***/****. Snažíme se vždy zajistit kvalitu. Bližší hotely s nižší úrovní ani nejsou. Dále mají malé hotely, které jsou velmi drahé. Běžně se ubytování pohybuje cca 80euro/noc. a stejně dojíždíte cca 80 - 100km.

Přeji hezký den

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

8. 5. 2019
Iveta

Vše úžasné!Program skvěle sestavený, krásné ubytování, výborné snídaně. Paní Horáková úžasný člověk, poskytla nám maximum informací. Příjemní, spolehlivý a starostlivý řidiči, díky moc všem!

8. 5. 2019
Jan

Výborná delegátka s šarmem.

8. 5. 2019
Jana

Pěkný program, příjemná průvodkyně. Na dobrou noc hezké pohádky vyprávěla.

8. 5. 2019
Petr

Program byl dobře časově sladěný. Paní průvodkyně měla vše pod kontrolou a dokázala přizpůsobit program změnám počasí a frontám na vstupech včetně doporučení, kde se dobře a levně najíst a občerstvit. Pokoje na hotelu byly čisté a snídaně odpovídala nabídce CK. Zábavní park Disneyland byl super a nejen dítě mělo pocit, že se ocitlo v pohádce. Závěrečný ohňostroj v Disneylandu byl provozovatelem parku bohužel zpožděný o cca 30 minut, ale paní průvodkyně dokázala operativně přizpůsobit čas odjezdu autobusu tomuto zpoždění způsobené provozovatelem atrakce.

Výkyvy počasí chvíli déšť, pak chvilku slunce a pak zase déšť – bohužel počasí nikdo nedokáže ovlinit. Fronty na jednotlivých vstupech, které patří ke každému hojně turisticky navštěvovanému městu.

7. 5. 2019
Anonym

Poznavaci zajezd jak ma byt:-)

Hodne uspechane.

7. 5. 2019
Anonym

Navštívená místa.

Po cestě v autobuse jsme byli informováni o změně programu – kvůli oslavám narozenin krále. O této oslavě musela CK vědět již dříve, určitě to Holanďané nenaplánovali 2 dny předem. Předem nás o tom nikdo neinformoval. Díky změně programu byl čas na prohlídku Amsterdamu výrazně kratší a nestihli jsme navštívit vše co jsme chtěli. Do hotelu jsme pak přijeli až pozdě večer, čímž nám byla zkrácena možnost odpočinku. Průvodce v hotelu nevysvětlil jak fungují snídaně a díky tomu mnozí účastníci dopláceli nápoje i jídlo. Také doporučujeme CK vybavit průvodce na vedení skupiny něčím jiným než starou červenou kšiltovkou zn. Zetor – připadali jsme si jak východní blok na výletě. Opravdu ostuda!

6. 5. 2019
Lucie

Perfektní přístup paní delegáty Simony, opravdový profesionál na svém místě. Pomohla, poradila, krásný výklad. Program naplánován, má veliký přehled i mimo danou tematiku. Hotelu se nedalo nic vytknout, snídaně vždy v pořádku a opravdu z čeho vybírat. Pokoje čisté. Hotel je sice trochu dál, ale s tím se při ceně zájezdu počítá. Opravdu super a nebyli jsme naposledy.

Až na počasí ( ale to člověk neovlivní) bylo vše absolutně v pořádku.

5. 5. 2019
Maria

Amsterdam moc krásné a čisté město.
Keukenhof je nádherný park,

Počasí nebylo moc příznivý, ale s tim se nedá nic dělat

1. 5. 2019
František

Navštíveno spoustu zajímavých míst.
Průvpdkyně měla vyníkající znalosti o navštívených místech.

Na jednu průvodkyni velká skupina lidí (cca 80).
Průvodce obecně by měl používat komunikátor a účastníci sluchátka. Při velké výpravě a hluku ve městě sposta lidí neslyší, co průvodce říká.

1. 5. 2019
Jana

Keukenhof nádherný, Amsterodam zajímavý. Nabitý program, hodně zážitků.

Populace je stále vyšší, takže je málo místa v busu na nohy. Když si před vámi sedící v noci sklopí sedadlo, jde fakt o zdraví!

30. 4. 2019
Olga
30. 4. 2019
Renata

Návštěva více míst, celý den v Keukenhofu
Skvělé snídaně

Nedostatek informací předem
Až moc míst navštívených druhý den
Ubytování je docela daleko

28. 4. 2019
Lenka

- skvělý zažitek
Nádherná Paříž, Eifelovka, piknik u Louvre, mořské akvárium, palačinky, koloběžky po Paříži, Disneyland ani nemluvím – dokonalost, s využitými Fast passy je vám jedno, že jsou tam spousty lidí
– krásný hotel, výborná snídaně
– skvělé paní delegátky Šárka a Péťa :-)
– i cesta se dala zvládnout

26. 4. 2019
Jana

vidět park Keukenhof je nádherný zážitek.

25. 4. 2019
Strasise

Líbilo se nám úplně všechno Nizozemí má svoje kouzlo, jsou tam příjemní lidé, kteří působí, že se nikam něžnou mají úsměv na tváři a tak by to mělo být všude 🙂. Paní průvodkyně byla vstřícná, věděla toho opravdu hodně, byly jsme rádi že se opakovala, protože já osobně si to zapamatuji až tak na počtvrté nějaké zajímavosti 😄. S přítelkyní jsme dom přijeli naladění na Nizozemskou populaci u úsměvem na tváři s plno zážitky opravdu doporučujeme.

Nelíbilo se nám přístup některých lidí k paní průvodkyni, myslíme si, že to není vůbec lehká práce a lidi kteří si koupí POZNÁVACÍ zajezd by si měli uvědomit, že se bude poznávat a hodně mluvit o historii, pokud nevyužíji nábydku, že si moho jít po svém celí den, tak nám potom přijde nevhodné ji urážet a smát se že něco říká víckrát nebo něco splete. Další věc která nás dostala do varu je, když je domlevený sraz na určitou hodinu, tak tam lidi mají být a ne si pak stěžovat, že skupina nepočkala a paní si nestihla vypít kávu. 😀 Byl velky rozchod 3,5 hodiny nebo byla možnost celého dne si to projít na vlastní triko , takže tohle nám přijde na ránu mezi oči slušně řečeno.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 27 dny

Dobrý den,

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám zájezd líbil, a, také že oceňujete práci průvodců, kteří se snaží co nejvíce to je možné.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

25. 4. 2019
Brozova77

Pestrý program, skvělý průvodce a krásné počasí v terminu který jsme si zvolili.

Bylo by fajn ubytování blíž od míst který jsme navštěvovali.

24. 4. 2019
Eva

Výborně organizovaný zájezd, skvělá paní delegátka.

24. 4. 2019
Vít

Super průvodce, hezky jsme si to užili.

Zdlouhavé cestování z hotelu a zpět na hotel.

24. 4. 2019
Andrea

Zajezd byl moc krasny, mame dlouho na co vzpominat. Velke dik patri delegatum a ridicum. Se vsim jsme byly velmi spokojene. Moc dekujeme!

24. 4. 2019
Kateřina
24. 4. 2019
Slavka

Vše bylo dobré. Doprava, ubytování a nej byl hlavně průvodkyně Lenka

Vyjádření partnera
CK Metal Před 28 dny

Dobrý den,

děkujeme za hezkou recenzi. Budeme rádi, když s námi znovu zavítáte na další zájezd :-).

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

22. 4. 2019
Lucie

Milí řidiči, dobrá snídaně.

Hotel určitě nebyl 3*, jak bylo uvedeno v nabídce zájezdu. Umyvadlo v chodbě, wc téměř ve sprše, upadlá klika od koupelny, velice špatně uzamykatelné dveře pokoje. Dveře koupelny se nedaly úplně otevřít, zasekly se už o postel, kvůli nedostatku místa. Naprosto nevyhovovující cestování busem vzadu na 5. Přestože jsem drobného vzrůstu, nedalo se sedět na sedadle aniž bych se dotýkala cizího člověka, který seděl vedle mě. Rozumím tomu, že CK chce vyplnit celou kapacitu autobusu, bohužel však v tomto konkrétním případě, kdy vedle sebe sedí cizí lidé, považuji tuto formu cestování nedůstojnou pro dospělého člověka.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 29 dny

Dobrý den,

hotel byl ***, nevíme, jakou má zákazník představu splnění úrovně pro hotel ***. Konkrétně hotely v Holandsku majídaleko větší úroveň než v Itálii a ve Francii, proto není pravda, že to nebyl ***hotel. Že mají menší koupelny, tak to je stejné jak ve Francii tak i ve Švédsku i Norsku atd. Zákazník má možnost mít místenku, pokud má konkrétní požadavek, tak si může předem zaplatit místenku.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

22. 4. 2019
Alena

Dávám to nejvyšší hodnocení. Perfektně zorganizované, profesionální a přátelští řidiči. Průvodkyně by svými znalostmi mohla konkurovat té nejlepší encyklopedii. Hotel byl naprosto vyhovující s dostačující snídaní. Navíc zajištěné teplé občerstvení v autobusu každý den, což jsme k vysokým cenám v Paříži opravdu ocenili. Díky moc a určitě s touto CK pojedeme znovu.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 29 dny

Dobrý den,

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že se Vám zájezd líbil.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

22. 4. 2019
Jana

s cestovkou jsem jela opakovaně a vždy dobrý
skvělý program
možnost se podívat na květinové korzo během prohlídky zahrad
na zahrady i na Amsterdam vždy 9 hodin
hotelový pokoj s velkou koupelnou
velká snídaně ve formě švédských stolů

20. 4. 2019
Bára

Skvěle naplánovány zájezd, skvělá průvodkyně. Perfektní ubytování

Měli jsme nový autobus a nesměli jsme v něm jist, zřídka jsme mohli použit toaletu v autobuse

18. 4. 2019
Anna

Nádherný výlet. Řím překrásný. Vesuv, Herkulaneum a Pompeje skvělé. Capri překrásné – doporučuji zde okružní plavbu lodí a cestu na Anacapri, která vzhledem k výšce silnice nad mořem je opravdu zážitek. Celkově hodně krásných a rozmanitých zážitků. Zájezd poměrně dobře organizovaný.

První den hodně náročný, kdy paní průvodkyně trhala rekordy v tom, kolik se toho dá za jeden den stihnout (dle mého názoru není potřeba a ani v lidských silách vidět vše z Říma). Chyběla mi větší přestávka na individuální volno, kdy by si každý vybral, kterou z lokací pro něj stojí za to vidět.
Škoda také lokace hotelu, který je krásný ale bohužel místně je opravdu mimo civilizaci. Cesta nevětraným trajektem na Capri trochu náročnější (žaludek to odnesl), do příště je dobré vědět, že člověk musí být na tom jediném větraném miniprostoru vzadu na palubě.

18. 4. 2019
Anonym

Pruvodce hrůza. Odjezd na hotel hodně brzo. Pruvodce jako by mluvíl sám ze sebou. Vubec ne počítal lidí. Snídani zvlášť. Kolík jsme jezdíli z tou cestovkou nikde ne byl problém. Ale asy to bylo naposledy.

Vyjádření partnera
CK Metal Před měsícem

Dobrý den,

bohužel nevíme, o jaké klienta se jednalo. Ostatní recenze byly v pořádku. Odjezdy na hotely musíte mít v čase, kdy stihnete dorazit na hotel v běžném čase a to je cca do 21:00hod. Někteří klienti by zase nechtěli dorazit na hotel pozdě. Ostatní klienti neměli problém. Samozřejte doufáme, že příští zájezd bude pro Vás bez problémů a znovu se budete těšit s námi jet:-).

Tým CK Metal
www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

17. 4. 2019
Petr

Dobrá komunikace se slevomatem i cestovní kanceláří.

Byla první den zima ale s tím se nedá nic dělat to je počasí.

17. 4. 2019
Věra

Vše dobře naplánované, průvodkyně měla hodně informací, byla vidět a slyšet praxe .

Snídaně v hotelu – malý výběr

16. 4. 2019