Hotel Panon***

3,5 / 5 (121 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „jídlo, přístup obsluhujícího personálu“

Dnešní nabídky Hotel Panon***

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Panon***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Koupaliště (s tím ale nemá hotel vlastně nic společného) to je opravdu super, ale cesta k němu od hotelu přes staveniště je naprostá hrůza. Lokalita pro výlety je celkem dobrá. Ubytování odpovídá zhruba počtu hvězdiček, ale matrace jsou naprosto tvrdé … Zajímavé také bylo, že buďto si pustíte TV nebo můžete mít zapnutou ledničku. Oboje, jen pokud si přivezete vlastní rozdvojku :-( Uprostřed pokoje byly dva obří sloupy …

Personál málo ochotný, v recepci nevěděli vůbec žádné informace, kam a kudy v okolí vyrazit, co se kde v okolí děje, prakticky jen doporučili jeden polsky nebo rusky vytištěný univerzální prospekt o Moravě … slevové kupony, které jsou uváděny v nabídce byl také problém, slečna v recepci nám sdělila, že si máme vybrat, který konkrétně chceme, a ona nám jej pak teprve vyplní a připraví … na dotaz, že bychom asi tedy chtěli všechny které byly v nabídce inzerovány, nám sdělila, že to ne, to si máme pouze některý vybrat.
Jinak strava byla naprostá katastvofa, velikost porcí spíše pro děti, menu rozhodně nebylo tříchodové, jak je uváděno v nabídce, dezert nebyl ani jednou. Někteří hosté uváděli, že si o dezert u večeře museli sami říci, a byla jim pak přinesena oschlá buchta, co zbyla ze snídaně. Výběr ze tří jídel byl hrůza, koprovka, svíčková, a kuřecí plátek s bramborem … dalo se ale za příplatek přiobjednat, což jsme jednou zariskovali, a když nám přinesli měkké hranolky, připálenou slaninu a volské oko s oschlou kotletou, tak podruhé jsme to již neriskovali. Moravu mám velice ráda, ale příště rozhodně ne do tohoto hotelu.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

jídlo, přístup obsluhujícího personálu

15. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Ochota lidí v hotelu byla nadstandardní a bylo to super.

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Alenka81

Jidlo, koupaliště, pokoj

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hedvika

Personál málo ochotný, první den chyběl výběr ze tří jídel, dezert vůbec nebyl.

Vyjádření partnera
Hotel Panon*** Včera

Děkujeme za upozornění sjednáme nápravu.

13. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (46)

Podobné podniky