Salon Bene

Praha - Vršovice, Holandská 10

"Byla jsem úplně spokojená. Pan masér si se mnou předem domluvil, co očekávám a hranice jasně dodržoval. " — Markéta, Před 3 roky

"Byla jsem úplně spokojená. Pan masér si se mnou předem domluvil, co očekávám a hranice jasně dodržoval. " — Markéta, Před 3 roky

Salon Bene
Holandská 10, Praha - Vršovice, 10100 (zobrazit na mapě)

Salon Bene

Holandská 10, Praha - Vršovice

Zobrazit na mapě
tr. zastávka "Vršovické naměsti"
Dnes otevřeno 11:00–22:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym

Podnik nebyl k nalezení, s maminkou jsme bloudili 15 min než jsme našli vchodové dveře.
Interiér na mne působil špinavě a prapodivně

Lucie

bylo dáno jako dárek – kamarádka nebyla spokojená

Julia

nic

salon se nachazi v sklepe

Hodnocení podniku Salon Bene

Hodnocení podniku Salon Bene

3,9/5 (545 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Podnik nebyl k nalezení, s maminkou jsme bloudili 15 min než jsme našli vchodové dveře.
Interiér na mne působil špinavě a prapodivně

Hodnocená nabídka: 60minutová masaž celého těla
17. 11. 2017
Lucie

bylo dáno jako dárek – kamarádka nebyla spokojená

30. 9. 2017
Julia

nic

salon se nachazi v sklepe

Hodnocená nabídka: Hodinové masáže pro pár
14. 9. 2017
Karla

Vybrala jsem si sportovní masáž, a to co předváděl masér, rozhodně sportovní masáž nebyla, takže za mě nic moc. Pokud někdo preferuje relaxační masáže, tak asi bude spokojený, pro mě to byla ztráta času a peněz.

20. 4. 2017
Romana

skvělá masáž, super masérky, dokonalá relaxace

26. 12. 2016
Debashishchaudhuri

Absolute SHIT! Mam pocit ze ani nebyl kvalifokovan maserka/maser. Opravdu nejhorsi masaz co jsem zajil. Celkem spatny pocit, nemarkovano podnik krome male cerno bily A4 od domaci tiskarna ktery niko nemuze videt. Celkovy nepohodlny…Uplne rozhozeny telo a energie… oba mne a manzelka…oni skoro zvracel potom…moje telo proste bolelo…nebyl to masaz spiz platceny masani olej hodinu…a to take fakt spatny.

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

vážeme pane, Váše tělo bolelo kvuli tomu že malo chodíte na masáž, svaly měli být namasírovaný a je to normálně že po masáže tělo boli. jinak zakaznik stěžuje že je to hlazeni jenom. Doporučujeme chodit na masáže časteji. a proč když odcházeli řikali že vše je supr?

Hodnocená nabídka: Hodinová párová masáž
10. 6. 2016
EVA

Šikovná masérka.

Plesnivé a mokré zdi, žádné soukromí, nepořádek. Toaleta neoddělená od masérny !!.Po masáži si nemáte ani kam sednout, že by vám nabídli sklenici vody ani náhodou !! Za mne ne!!Škoda, že paní masérka nepracuje jinde.

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Velice se omlouváme že nám nepodařilo Vám udělat spokojenost. Zdi byli mokry kvůli tomu že před týdnem nám potekla voda od sousedu, což muže stát s každým. Jsme rády že aspoň masáže Vám libila. Co se tyče masérky, nemusite litovat ona masíruje v jiném salonu taky, ale za 4x dražší cenu, jestli vám nevadi navahejte na nas kontaktovat. Nerozumime solidaritu negativu na tomto portalu. Na stesti jsme skončili spoluprace a mame klid

1. 6. 2016
Dana

domluva při rezervaci, prostředí normální

informace pokyny když je tam poprvé

16. 5. 2016
Petra

Provedení masáže kvalitní, máme porovnani.

U relaxační masáže by se mi zamlouvalo par svicek, méně světla a trochu tepleji.

Hodnocená nabídka: 60minutová masaž celého těla
4. 5. 2016
Jarka

Masáž netrvala 35min, ale pouze 25min, peeling místo 15min jen 10, celková procedura byla zkrácena o celých 15min!!! Když jsem chtěla ztlumit hlasitou hudbu, tak to „nešlo“, celkově jsem si připadala jako obtížný hmyz…, zábal spočíval v přikrytí krátkým ručníkem, tak mi byla zima…celkově jako špatný vtip!

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Koněčně už víme, kdo Vás schalně k nám poslal

3. 5. 2016
N.

Absolutně nic!

VĚTŠÍ KATASTROFU JSEM JEŠTĚ NIKDY NIKDE NEZAŽILA. Jednalo se o dárek, za který jsem se musela stydět! Zakoupila jsem 60 min párovou čokoládovou masáž…

1. PÁROVÁ MASÁŽ NEBYLA PÁROVÁ! S partnerem jsme od sebe byli vzdáleni téměř přes celou místnost a ještě zády k sobě. Reakce majitele: „O co mi jde, když stejně při masáži každý koukáme do země.“

2. PŘÍŠERNÉ PROSTŘEDÍ – úplně jiné, než je uvedené zde na slevomatu (i na stránkách FB i společnosti). Prostory byly zastaralé, neútulné, byla zima, masáž probíhala za obrovským pláštěm, který odděloval místnost..přišla jsem si spíše jako někde ve starých komunistických prostorách na rehabilitaci. Zkrátka od masérského salonu to má sakra daleko.

3. OBJEDNALA JSEM ČOKOLÁDOVOU MASÁŽ – ČOKOLÁDOVÁ NEBYLA! Použit byl olej s tím, že čokoládová masáž tak probíhá. Neprobíhá!

4. MASÁŽ MĚLA TRVAT 60 min – pouze „masáž“ TRVALA 30 min! Pak následoval peeling a zábal s nepatrným množstvím čokolády – dohromady okolo 50 min se vším všudy! O peelingu nebo zábalu nebylo ani slovo, a to jsem navíc psala dotaz, zdali jsou v hodině masáže tyto procedury zahrnuty – procedury byly zapřeny.

5. MASÁŽ PROBĚHLA POUZE NA ZADNÍ ČÁSTI TĚLA – s velkým zaměřením na hýždě… a z vašich recenzí je patrné, že nejsem první, kdo si na to stěžuje.. Asi se nejedná pouze o pošpinění od konkurence, jak se zde obhajujete.

6. OTŘESNÁ KVALITA MASÁŽE – tomuto výkonu se nedá řict ani masáž, spíše jen hlazení a mačkání (hýždě). Jednoznačně neprofesionální. Jestli tento člověk (hovořím přímo o majiteli) má jakoukoliv certifikaci na masáž..

7. JEDNÁNÍ MAJITELE SE ZÁKAZNÍKEM BEZ JAKÉKOLIV ÚROVNĚ – Z mé strany řešit problém byl, majitel neměl na řešení problému čas. Byl arogantní, drzý a nepříjemný. Když jsem řekla, že tohle absolutně neodpovídá zakoupené službě, majitel mi odpověděl, že to není jeho chyba, co je napsané na slevomatu.

Zkrátka jsem si zakoupila něco a obdržela absolutně něco jiného. Majitel tvrdil, že celý postup masáže je uveden na voucheru – což není pravda! Není to uvedné nikde. Pravá čokoládová masáž vypadá opravdu jinak a ne takto!

Vzkaz pro majitele: Neztrácejte tu čas úplně zbytečnou obhajobou, radši tento čas věnujte zkvalitněním služeb a nápravou svého jednání.

Vše řeší slevomat, který slíbil navrácení celé částky. Slevomatu patří velké dík!

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Vážena paní, čokoladová ,masáž se dělá stejným zpusobem, přesně jak jste popsala: 30 min olejová masaž těla ze zadu, pak peeling kávou, pak čokoladový zábal. Navic před masáží vám naši maseří 2x popsali popis masáže a nabidli jiný druh masáže, což jste odmitla a trvala jste na čokoladové. Nerozumime co jsme udělali špatne. Co se týka majitele, pan majitel je mimo ČR už druhý týden, takže tomu taky nerozumime jak se mohl k vám chovát arogantně, maséři na to mají opačný názor. Myslime, že každy člověk musí dávat velký pozor na to co piše. Je nám velice lito, že jste si masáž neužila

Hodnocená nabídka: Hodinová párová masáž
29. 4. 2016
Tomáš

Vše v naprostém pořádku. Rezervace bez problémů, ochotný personál, dobrá dostupnost (MHD), milý přístup, příjemná masáž. Určitě navštívíme znova. Všem doporučuji.

27. 4. 2016
Vašek

Cena

60 minutová masáž trvala 40 minut … A to to nebyla pořádná masáž, ale jen roztiraní oleje bez přítlaku… Velké zklamání…

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Dobrý den, jestli Vám nelíbila masáže proč jste nenahlásil to v recepci? nam nepřijde normalni že zakaznik užije službu a pak odchazi a napiše stižnost. Prosime psat spravedlive hodnocení

25. 4. 2016
Václav

Superrrr

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Děkujeme moc, že jste si našla čas ohodnotit naší prácí :)

Hodnocená nabídka: 60minutová masaž celého těla
20. 4. 2016
Lenka

bohužel jsem si špatně zapsala termín masáže, tedy jsem masáž bohužel nevyužila

19. 4. 2016
Zuzka

Tuto masáž jsem koupila mé 83 leté babičce k narozeninám, která na ni speciálně přijela do Prahy, dvě hodiny čekala na místě, kde se masáž měla konat. Podle adresy na voucheru došla na místo, kde bylo vše normálně značené, ale nikdo nikde. Pan masér se přestěhoval, ale změnu adresy dal vědět na mobil mé matky 2 hodiny před konáním masáže, jelikož je herečka, tak si to během představení skutečně nepřečetla. A na minulé adrese nebylo ŽÁDNÉ upozornění, že je salón přestěhován. Jakmile jsme se to dozvěděli, volali jsme panu masérovi, který byl velice arogantní, 3 krát nám položil telefon, masáž se tedy neuskutečnila. Budeme požadovat vrácení peněz. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Vaše babička Vašich že slov přišla do salonu o 3 hodiny dřiv, což je divně, jste byli upozorneny o stehovaní salonu na čislo kterou jste nechala pri objednaní, Vám položili telefon kvuli tomu že jste kričala přes telefon což je nenormalni a na vic jste napsala neslušní sms. myslime že v takovém nervoznem stavu jste neměla chodit na masáže

Vyjádření Slevomat.cz
Před 2 roky

Dobrý den,

moc nás mrzí, že k tomuto problému došlo. Se salonem jsme se v tomto případě dohodli, že Vám vrátí platbu za voucher v celé jeho výši.

Věřím, že další nákupy na Slevomatu budou na jedničku :)

Za tým zákaznické podpory Ivča

Hodnocená nabídka: 60minutová masaž celého těla
7. 4. 2016
Iva

ochotný personál, výborná domluva, kvalitní masáž

Hodnocená nabídka: Hodinová párová masáž
5. 4. 2016
Denisa
4. 4. 2016
Jana

Masáž byla celkem na úrovni.

Označení salonu z ulice naprosto žádné, musela jsem se ptát v okolních provozovnách. Čekala jsem před salonem 20 minut než přišel majitel. Musela jsem mu po domluvené době zavolat, zda objednávka vůbec platí. Doba masáže mi byla pak zkrácena o čtvrt hodiny.
Prostory v sklepních prostorách byly cítit plísní.

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Dobrý den,

je nám líto Vašich potíží, avšak označení salonu máme jak na domě, tak na zvonku. Ten den jste byla naše první zákaznice, takže pokud jste přišla o 20 min. dřív, nebyli jsme ještě otevřeni. Bylo by fér napsat, že jako kompenzaci jsme Vám nabídli ještě jednu masáž zdarma, kterou jste ovšem odmítla. Od 1.4 jsme v nových krásných prostorách v centru města a přes nastalé komplikace doufáme, že nás navštívíte a budete spokojena :-)

Hodnocená nabídka: 60minutová masaž celého těla
1. 4. 2016
Jurajbedi

Vynikající masáž od krásné slečny Kateřiny. Vřele doporučuji, přijedu zase (-: Děkuji Juraj

Vyjádření partnera
Salon Bene Před 2 roky

Moc Vám děkujeme! Budeme se téšit na Vás

23. 3. 2016