Kategorie

Studio Anabella

4,4 / 5 (223 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprostá spokojenost, doporučuji.“

V klidném a harmonickém prostředí masážního a rekondičního studia v Ostravě nabízíme různé druhy masáží, při kterých dokážete zapomenout na všední starosti, které s sebou přináší dnešní uspěchaná doba. Dotek léčí nemocnou duši, uklidní roztěkanou mysl, dodá sílu unavenému tělu, teplo a pocit jistoty ve světě plném spěchu. Nechejte se hýčkat přírodními oleji, jemnými vůněmi a pohlazením. Najdete u nás pomoc od bolestí zad a kloubů a to ošetřením Dornovou metodou, Breussovou masáží, mobilizací páteře a metodou měkkých technik. Pečovat o Vás bude kvalifikovaná zdravotní sestra. Dále nabízíme: medovou masáž, čokoládovou masáž, reflexní terapii a mnoho dalších.

Dnes otevřeno: 8:00–15:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Studio Anabella

Hodnocení podniku Studio Anabella

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Richard

Naprostá spokojenost, doporučuji.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Anna

Paní masérka masáž provedla velmi pečlivě a pozorně. Poskytla rady týkající se masírovaných částí těla i jiných. Je to odbornice pro masáž a znalost lidského těla na svém místě.
Příjemné ladění barev v místnosti. Velmi čisto.
Domluva byla rychlá a jasná.

Jediné mínus vidím v tom, že místnost nemá věrání , žádné okno, ano ventilaci. V místnosti byl proto nevětraný a vydýchaný vzduch. Špatně se mi tak dýchalo. Jednorázové otevření venkovních dveří při vstupu zákazníka do místnosti masážní místnost nestačí dostatečně vyvětrat, z pochopitelných důvodů, když je venku již zima, to by pak bylo zase zima při masáži, takže se ani nedá dveřmi za přítomnosti zákazníka větrat.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hanamultanova

Sympaticka maserka

Chybela tvrdsi masaz..

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Ruda

Masérka se mi libila, chtěl bych ji mít doma :-D

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Dobrá komunikace objednání

0000

14. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (73)

Podobné podniky