Kategorie

Studio Anabella

4,4 / 5 (263 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Masáž byla velice příjemná, moc krásné prostředí, masérky byly úžasné. Moc se nám masáž líbila. Určitě jsme nebyli naposledy. :) Mohu jen doporučit :) Jsem maximálně nadšená :)“

V klidném a harmonickém prostředí masážního a rekondičního studia v Ostravě nabízíme různé druhy masáží, při kterých dokážete zapomenout na všední starosti, které s sebou přináší dnešní uspěchaná doba. Dotek léčí nemocnou duši, uklidní roztěkanou mysl, dodá sílu unavenému tělu, teplo a pocit jistoty ve světě plném spěchu. Nechejte se hýčkat přírodními oleji, jemnými vůněmi a pohlazením. Najdete u nás pomoc od bolestí zad a kloubů a to ošetřením Dornovou metodou, Breussovou masáží, mobilizací páteře a metodou měkkých technik. Pečovat o Vás bude kvalifikovaná zdravotní sestra. Dále nabízíme: medovou masáž, čokoládovou masáž, reflexní terapii a mnoho dalších.

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Studio Anabella

Hodnocení podniku Studio Anabella

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Masáž byla velice příjemná, moc krásné prostředí, masérky byly úžasné. Moc se nám masáž líbila. Určitě jsme nebyli naposledy. :) Mohu jen doporučit :) Jsem maximálně nadšená :)

Vyjádření partnera
Studio Anabella Před 4 dny

Děkujeme za pěkné hodnocení :-)
studio Anabella

19. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Tady si vždy odpočinu… Úžasný pocit relax…

5. 2. 2017
Užitečné? Ano
Martin

vše v pořádku, doporučuji

3. 2. 2017
Užitečné? Ano
Svecova

vše

28. 1. 2017
Užitečné? Ano
R.

Vše bylo super :)

27. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (92)

Podobné podniky