Hodnocení podniku  Salon Perfect Visage

4,5/5 (358 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stasy

Paní byla příjemná. Odvedla dobrou práci.

Paní řekla, že do tří dnů pupínky vylezou ven, ale do týdne zmizí. Bohužel se nestalo, pupinky vylezly a lezly další dva týdny, pleť se zhoršila, dokud jsem nešla k jiné kosmetičce.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 5 měsíci

Dobrý den, jak se pleť může pravděpodobně chovat další dny po ošetření jsem vám podrobně vysvětlovala, pleť se opravdu správně čistila a jak říkám každé klientce , která ještě proceduru nezná, je to velice dobře a že to opravdu může vypadat "že se pleť jaksi momentálně zhoršila a že nám to ošetření neprospělo". Naopak, laser je to jediné, co opravdu umí postupně akné zlikvidovat, ostatní je sice v ošetření potřebné, ale je to jen čištění pleti. Mnohé moje klientky by vám úspěšnost laserových ošetření potvrdily. Přeji příjemné odpoledne.

21. 6. 2020
Miroslava

Kozmeticka bola velmi prijemna, dobre kozmeticke prípravky.

Chýbalo mi čistenie pleti (vytlacanie pupinkov). Kedze to bolo pre aknoznu plet tak som ocakavala hlave toto osetrenie no bohužial nebolo.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 11 měsíci

Dobrý den. Stále ještě mezi mnohými klientkami přetrvává názor, že pupínky se musí štípat. Opravdu a to ještě pokud možno expressorem, je záhodno je vyčistit, ale jen pokud jsou úplně tzv.dozrálé s bílou čepičkou, aby se po pleti jejich prasknutí neroznášelo, je vysoce infekční. Pokud se snaží klientky (nejedna) za každou cenu vydolovat ostatní včetně podkožních, je to velký problém. Mačkáním se to uvnitř pokožky dostává do dalších míst a vyběhnou další pupínky i jinde, kde by se to bez takového neodborného zákroku ani třeba nedělo. Ovšem i laser, který jediný z celé procedury má ten léčebný vliv na problém, pleť zároveň celkové čistí, prokysličuje a to skrz celou pokožku. Také podkožní akné se dostane postupně na povrch, kde ho lze potom dobře odstranit. Po neodborném "štípání" pleti se často vytvoří jizvičky, i s takovou pletí ke mně chodí klientky pro nápravu.
Přeji pohodový den

29. 12. 2019
Tereza

paní byla extrémně milá

moc mi to nepomohlo

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 11 měsíci

Dobrý den. Škoda, že jste byla před devíti měsíci pouze na jednom ošetření a nevyužila nabízené výhodné laserové terapie, dobrý výsledek by byl vidět. Dle výskytu akné u vás jsem vám doporučila zároveň lymfatickou masáž a vše s vámi probírala. Ono každý problém se musí řešit systematicky, dokud neodezní. Také každá klientka má pleť schopnou regenerace jinak a dle toho je třeba i postupovat a řešit i původ akné. Také záleží na tom, jak dlouho problém již přetrvává. Ale úspěšně lze postupně dořešit vše. Přeji příjemný den

10. 12. 2019
Kačenka

Paní kosmetička byla milá, vše na začátku vysvětlila. Během procedůry na mě nemluvila, což mi osobně vyhovovalo, na kosmetiku si jdu odpočinout a ne poklábosit :)
Salón se nachází v blízkost metra.

Byla to moje první zkušenost s mikrodermabrazí, bohužel mám citlivou pokožku a bradu jsem druhý den měla poškrábanou a objevily se mi stroupky, okolí si myslelo, ze se mi objevila nějaká infekce či pásový opar :)) čekala jsem vyčištěnější pleť, vyhovovalo by mi spojení s ručním čištěním, tomu se dle mého nic nevyrovná. Každopádně to po zákroku šlo dobře, a tak jsem si pleť doma vyčistila sama. Dle popisu – bod , , cílená masáž" jsem počítala s masáži, na kterou jsem se velmi těšila a díky které jsem si taky tak trochu zakoupila voucher, ale masáž není součástí balíčku, pod pojmem cílená masáž se ukrývá peeling, což mě mrzelo.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Milá slečno,
jak dobře sama víte, v části brady jsem Vám mikrodermabrazi provádět nechtěla. Provedena byla na Vaši žádost, Cílená masáž
je opravdu masáž čistící rašelinovou maskou na dočištění pleti a je prováděna dle stavu pleti a cílena především na problémy pleti -také na problematickou pleť je určena.Klasická masáž na roznesení akné opravdu vhodná není. R ozhodně rýpání pleti neprospívá a občas ke mně chodí klientky, které mají po takovémto "čištění" na pleti pozůstatky v podobě jizviček, které je rozhodně lepší nevytvořit,
než následně postupně likvidovat. Ono velmi záleží, jakou každodenní péči dostává pleť doma, dobře si neumím představit vaše "dovyčištění " doma po proceduře - a že to lépe tak šlo?to by přeci vyčištěno bylo. Ano, stroupečky - to je nános odumřelých kůžiček na nevhodně ošetřovaném akné doma, které dermabraze odstraní (často je pod nimi nedohojeno) a laser nastartuje novotvorbu zdravých buněk. Hodně mých klientek by Vám potvrdilo, že dobré výsledky se dostaví.

26. 4. 2018
Zdenka

Výsledek nebyl jaký jsem očekávala.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Pokud je aknotický problém větší, nestačí ošetření jednou za pár měsíců . Také, pokud i nadále problémy přetrvávají, je dobré navštívit alergologa, pokud je alergie čii citlivost na nějakou potravinu, je třeba se alergenu vyhýbat, aby laserový efekt mohl přetrvávat.
i takové případy v klientele mám a lze i tak úspěšně laserem a celkovou péčí problém řešit..

17. 11. 2017
Marcela

dobrá péče

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 3 roky

Děkuji, spokojenost zákaznice mě vždy potěší

4. 10. 2017
selmicka

výsledek kosmetického ošetření

paní kosmetička nevysvětlila jednotlivé procedury a neupozornila předem na použití různých přístrojů, takže mi nebylo příjemné se zavřenýma očima čekat, co bude…

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

To je mě mrzí, vždy vysvětluji, pokud se mi nejeví, že klientka spí a má vše přečteno - potom nerada vyrušuji, ale stačí se i zeptat.
Děkuji za připomínku

2. 5. 2017
Jana

Přístup.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Děkuji

20. 4. 2017
Zuzana

Vadilo mi, že paní kosmetička mi nevysvětlila, jak bude postupovat, v čem ošetření spočívá. Ošetření mě zklamalo, bylo krátké, cca půl hodiny. Při odchodu na můj dotaz na vizitku mi paní řekla, že vizitky ještě nemá, že je na novém pracovišti teprve měsíc. Pro mě dost zarážející…
Celkově jsem byla zklamaná jak paní kosmetičkou, tak ošetřením.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Ano, toto ošetření je půlhodinové, jak se správně uvádí, vizitky byly bohužel opravdu rozebrány a dva dny jsem je před dotiskem
postrádala. Ošetření je cílené na pomoc
pro aknotické pleti za použití laseru, kterému
předchází čištění pleti. Vše je uvedeno na akci
a jak funguje laserové světlo - v tomto případě na akné- vždy klientkám vysvětluji

16. 12. 2014
B

Příjemný přístup, paní je profik, pozitivní výsledek na pleti. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Těší mě vaše spokojenost, děkuji

13. 10. 2014
Kristýna

Ošetření trvalo asi 20 minut, v nabídce bylo psáno použití speciální kosmetiky, byl použit pouze krém. Snad to aspoň trochu pomohlo…:)

Vyjádření partnera
Salon Perfect Visage Před 4 roky

Pokud zákaznice nepřijde výrazně později na svůj objednaný čas - šidit o čas další zákaznici nelze - je ošetření vždy půlhodinové.
Speciální laserová kosmetika pro daný problém či regeneraci používám vždy, laserové záření ji aktivuje a účinek laserového ošetření je tak maximální. Při použití laserové kosmetiky pro akné volím po ošetřením laserem ještě další kosmetiku, vybranou dle stavu a věku pleti

4. 8. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.