Cesty Evropou

Rosice a dalších 32 poboček

„Paní průvodkyně velice příjemná a milá, celí výlet paráda a jedna velká nádhera plná zážitků“ — sona, Před 6 měsíci

„Paní průvodkyně velice příjemná a milá, celí výlet paráda a jedna velká nádhera plná zážitků“ — sona, Před 6 měsíci

O nás

Cestovní agentura Cesty Evropou se specializuje na pořádání vlastních jednodenních výletů do okolních i vzdálenějších evropských zemí. Ve svém portfoliu nabízíme výlety poznávací, turistické i relaxační a odpočinkové.
Základním motivem naší cestovní agentury je maximální spokojenost klientů, kteří nám dávají svoji důvěru ve formě nákupu výletu. Tomu se také podřizuje práce celého týmu pracovníků, jehož základem je skupina zkušených průvodců.
Naším cílem je nejen poskytnout výlet dle Vašeho výběru s možností pohodlného vyřízení přes internet, ale také přinášet zajímavé informace vztahující se k jednotlivým destinacím. Za dostupnou cenu nabízíme našim klientům možnost poznat celou řadu z těch nejkrásnějších a nejzajímavějších míst Evropy.
Těšíme se na naše spokojené zákazníky. Příjemné cestování, hodně zajímavých zážitků a šťastné návraty všem přeje cestovní agentura Cesty Evropou.

Zobrazit více
Cesty Evropou
Zámecká 170, Rosice

CA Cesty Evropou

Zámecká 170, Rosice

Dnes otevřeno 9:00–17:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Hodnocení podniku

4,6/5 (1 912 hodnocení)
Karolína

Krása

Lenka

čerti super zážitek, všem doporučuju :)

škoda, že nevyšlo počasí

Alena

Hallstatt a St. Wolfgang jsou nádherná města.

V pokynech od cestovky nebylo napsáno, kde přesně máme ráno stát (nebyl uveden směr). Asi s 15 lidmi jsme stáli na druhé straně, až někoho napadlo jít se podívat naproti. Když jsem se paní průvodkyně zeptala, proč to v pokynech nebylo napsaný, tak mi na to nic neřekla. Ani se neomluvila.