Hodnocení podniku  SORUDO

4,6/5 (161 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stasy

Za kratkou dobu se člověk něco naučí.
Skvělé propojení teorie a praxe, skvělý byl prakticky příklad, u kterého každý měl reagovat dle sebe a instruktor tak hned řekl, co člověk dělá špatně a jak má správně postupovat.
Příjemný zkušený lektor se smyslem pro humor.

Počet lidí bych určitě zmenšila, bylo nas snad 19 a to mi přijde opravdu moc.

18. 8. 2019
Klara

Velmi vstřícné chování personálu, úžasný lektor, příjemné prostředí a velice přínosný zážitek! Mockrát děkuji.

7. 8. 2019
Jan

vše jasně podáno vysvětleno.

6. 6. 2019
Veronika

Super lektor. Velice zajímavý a užitečný zážitek, který naučil, pobavil a nepochybně splnil mé očekávaní.

4. 5. 2019
Houkal

Nemam co dodat. Kurz naprosto uzasny. Doporucuji ostatnim.

5. 4. 2019
Klára

Super základ sebeobrany!

2. 4. 2019
Oľga

Všechno… ;)

Málo času.

17. 3. 2019
Petra

Skvělý instruktor, zkušený a odpovídá na všechny dotazy , s rozsahem a naplni kurzu vzhledem k casu jsem byla moc spokojená

9. 2. 2019
Petr

Velmi užitečné seznámení se základy sebeobrany a únikové strategie. Byla legrace i nechtěné facky :-) když se nepodařilo simulovaný úder zkoordinovat a včas zastavit. Příjemně strávené 2 hodiny byť s cizími lidmi, ale všichni si jsou nápomocni. Super.

2 hodiny jsou velmi krátký čas. Uvítal bych třeba 4–5 hodinovou variantu. A v místě bydliště. Kdyby byly podobné kurzy v Kladně, chodil bych trvale.

7. 2. 2019
Zuzana

Zkušený a profesionální instruktor. Na kurzu bylo více lidí, ale vůbec to nevadilo a ničím neovlivñovalo kvalitu výuky. Instruktor vše vysvětloval jedinci i všem a názorně ukázal účinné a rychlé techniky sebeobrany. Kurz mě bavil a dal hodně poznatků o rychlém zareagování v možné nastalé tíživé situaci napadení útočníkem jak psychicky tak fyzicky. Ráda bych v kurzu pokračovala a dozvěděla se více. Kurz všem rozhodně doporučuji!😊

Hodnocená nabídka: Kurzy sebeobrany pro ženy i muže
9. 10. 2018
Pavlína

Kurz jsem absolvovala se synem a oba jsme odcházeli s pocitem, že v nebezpečné situaci už od této chvíle rozhodně nebudeme v roli bezbranné oběti. Kurz rozhodně doporučuji všem ženám a dívkám – nezbaví Vás sice strachu, ten je přirozený, ale určitě Vás posílí, protože v příp. napadení budete umět zareagovat. Už jsem si to neplánovaně i vyzkoušela…

13. 3. 2018
Radka

Vynikající lektor; velmi užitečný základní kurz

3. 2. 2018
Blanka

Byla jsem nadšená. Kurz vedl skvělý lektor, skupinu cizích lidí během krátké doby stmelil do fungujícího kolektivu, padl ostych, všichni jsme zakusili simulované napadení a mohli si ověřit svoji reakci. Ta ve většině případů nebyla správná, lektor nám pak vše vysvětlil a naučil nás základy toho, jak se v takové situaci zachovat. Rozhodně doporučuji.

3. 11. 2017
Zdeňka

bylo to perfektní, jednoduché a dávalo to smysl, určitě doporučuji!!!!

9. 9. 2017
Lucie

Přístup
Nová zkušenost
Zážitek
Zajímavé je, že uvidíte, jak byste se opravdu chovali, kdyby Vás někdo přepadl. Pan Petr je výborný herec, umí předvést danou situaci perfektně. Dvě hodiny je málo času, ale Petr to s námi protáhl asi o 35 minut! :) díky

6. 9. 2017
Veronika

Všechno musítě vyzkoušet potom uvěříte :-)

Nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo :-)

26. 5. 2017
Kristýna

Organizátoři Lucka a Michal byli velice milí, přátelští a ochotní cokoliv vysvětlit. Způsob průběhu kurzu byl nastaven dobře a představil nám základy sebeobrany nejen teoreticky, ale i prakticky, samy jsme si vše vyzkoušely. Velice dobrá byla možnost si vše vyzkoušet s Michalem, statným chlapem. Člověk pochopil, že je velmi důležité chování před samotným fyzickým útokem a prevence.

8. 4. 2017
Jitka

Díky kurzu jsem poznala jak je sebeobrana důležitá, a základy, co dělat, když se ocitnu v nepříjemné situaci.

7. 3. 2017
Klaudie

Skvělý kurz, moc milí instruktoři, tento kurz mi ukázal, že i normální holka bez fyzičky jako já má nějakou šanci, jak se bránit. Ráda bych se účastnila i dalších kurzů od této firmy.

7. 3. 2017
Jarka

Vedení kurzu skvělé.

10. 1. 2017
Lucka

Urcite doporucuju. Pristup lektorky fajn a pouzitelny obsah minikurzu v praxi. I kdyz je to spis takova mala ochutnavka na jine jejich kurzy.

Hodnocená nabídka: Minikurz sebeobrany po ženy
25. 12. 2016
Barbora

Na to málo času, co jsme v rámci daného setkání měli (kurz byl na dvě hodiny), jsem stihli nutný základ, který by každý měl znát a organizátoři náš natěšili na další kurzy :) Odnesla jsem si přesně to, co jsem očekávala: pár základních tipů, které můžu hned využít, pokud by nastala daná situace. Instruktoři byli milí a trpěliví.

4. 9. 2016
Jan

Na modelových situacích si můžete ověřit své reakce, dostanete se trochu do stresu, což vás aspoň trochu připraví na reálný útok.

Jedna hodina je málo, je to spíš taková ochutnávka

26. 8. 2016
Jitka
1. 8. 2016
Korenova

Velice příjemní instruktoři, aktivně strávený čas. Opravdu se klientům věnovali.

20. 7. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.