Travador.com

3,4 / 5 (11 hodnocení)

Cestovní kancelář

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Lumír Novák
http://www.travador.com
lumir.novak@travador.com
+420 773 224 099

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Travador.com

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,4/5 (11 hodnocení)
L

Měli jsme zakoupené 2 vouchery pro prodloužení pobytu včetně polepenze. První den byla večeře dobrá, druhý den nám ovšem donesli naprosto to samé. Pokoj byl poněkud malý, ale na přespání stačil. V muzeu audi proběhlo vše v pořádku. Ve welnes nás málem nepustili, protože nám prý chybělo ještě nějaké další potvrzení, které nám ale nedošlo. Nakonec jsme se ale domluvili. Celkově jsme byli spokojeni.

14. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zora

Aquapark, muzeum a hotel super. Tyto samostatné věci doporučuji.

Ovšem cestovka naprostá hrůza. Kromě rezervace hotelu, bylo vše špatně. Nejprve mi poslali voucher na aquapark (poslali ho 22. odpoledne, přičemž 23. jsme už měli nastoupit do hotelu). Poslali voucher s nápisem: PRO 1 OSOBU, a celý den jsem se jim nemohla dovolat a nedokázali mi vysvětlit proč dvuom lidem stačí 1 voucher. Přitom stačila jedna věta do emailu.

Další věc: na stránce akce bylo napsáno, že vstupenky do MUZEA najdeme na recepci v MUZEU. Bohužel to byl překlep a mělo tam být na recepci v hotelu. Protože v hotelu se ubytovávalo až od 16h tak jsme šli nejdřív do muzea, kde nám řekli že lístky tam žádné nemáme. Byl dost problém se s nimi nějakou lámanou angličtinou domluvit, nakonec nás tam pustili jen na dobré slovo. V hotelu jsme potom lístky samozřejmě dostali.

Druhý den jsme šli do aquaparku, kde nejdříve museli zavolat nějakého vedoucího aby vůbec někdo věděl co jsme jim to dali za vouchery – vůbec nevěděli co to je. Nakonec řekli, že dobře – ale že voucher byl určený na den 23.1!! (byli jsme tam 24) Což nám nikdo neřekl, v cestovce mi řekli že tam můžeme jít kdykoli. Nakonec byli tak hodní že nás tam pustili. Takže ve výsledku dopadlo vše dobře, ale jen díky dobrotě a ochotě němců, kterým se nás zželelo.

Cestovka ale zvrtala co mohla, a velmi špatně se s nimi komunikovalo. Volala jsem jim na přiložený telefon – z domova a potom i z německa. Volala jsem jim několikrát ráno, odpoledne, večer a nikdy mi to nikdo nevzal. Slečna mi pak vždy na email napsala výmluvu typu: zrovna jsem odběhla. Po několika urgentních emailech mi volal nějaký pán, který mi teda vysvětlil, že lístky jsou v hotelu a že voucher stačí jenom jeden pro dva lidi – ale stálo mě to spoustu času a nervů než se mi někdo ozval. Rozhodně s touto cestovkou už nepojedu nikdy nikam ani zadarmo.

25. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anička

příjemný personál, komfortní pokoje a výborná snídaně

11. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
J

Pěkné nové ubytování, vstřícný personál.

27. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Medwed

Milné informace v popisu akce versus realita.

10. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)