Hodnocení podniku  Salon Luccaso

4,5/5 (1 301 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela

Precizní manikúra.
Paní je sice velmi vytížená, téměř na měsíc dopředu zamluvená… proto jsem ocenila, že mi nenechala voucher propadnout a objednala mě týden po platnosti voucheru.

Paní mi sama od sebe začala vykládat, že Slevomat si do nabídek u slev píše co chce a že ten bio růžový olej je obsažený už v tom peelingu, že nic nevynechává, atd… Na špachtli nabrala trochu peelingu a snažila se mi ukázat nějaké kousky růžových lístků… Protože jsem tam žádné růžové lístky neviděla, zeptala jsem se, zda si mohu přivonět… Nebyl to peeling s růžovým olejem ani s růžovými lístky, ale peeling SKOŘICOVÝ ze současné pedikérčiny JINÉ akce… Mně osobně bylo jedno, jakou péči dostanu, jestli skořici, růži nebo zelený čaj, tak jsem se jen ušklíbla a nechala paní u „růžových lístků“, ale doufám, že si paní pedikérka uvědomuje, že existuje alergie na skořici a neměla by si dovolit dávat klientům tajně jinou péči v naději, že to nepoznají… Takové chování mi příjde silně neseriózní a kvůli alergiích nebezpečné.

28. 2. 2016
Katarina

Prostředí hrůza, necítila jsem se tam dobře! Křeslo katastrofa, je to židle ve které se absolutně nesedí pohodlně, po umytí nohou Vám zabalí nohu do ručníku a položí ji Vám na děckou židličku, která Vám klouže! Totálně nepohodlný a vůbec jsem si neodpočinula! Paní vyzváněl stále telefon a jeho vyzvánění už bylo otravné! Způsob a přístup jednání na bodě mrazu! Měla jsem sto chutí se otočit a jít pryč! Lakování průměr! Ostatní práce jako peeling v pořádku.

4. 11. 2015
Jana

Celková úprava nehtů neproběhla, vše rychlou jehlou, ani ne za půl hod. jsem byla venku.

3. 8. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.