Cestovní a dopravní agentura Michal Varga

4,2 / 5 (37 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dcera zazila naprosto skvele zakonceni skolniho roku a i pres dopravni problemy zpusobene kolapsem na D1 se vylet moc podaril.“

Naše firma vznikla na základě dlouholetých zkušeností s nákladní a autobusovou dopravou. Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní příležitostnou autobusovou a minibusovou dopravou, dále pak nákladní dopravou do 3,5 t. V našem zájmu je vysoká kvalita služeb, bezpečnost, výborný technický stav vozů, které jsou udržovány ve značkových servisech a maximální proklientský přístup. Zájemcům rovněž nabízíme překladatelské a průvodcovské služby. V tomto roce jsme naši nabídku rozšířili o poznávací zájezdy. Navštívit jste s námi mohli Delfinárium a Zoo v Norimberku, Budapešť, Playmobil fun park, Drážďany, termální lázně Podhajská a další.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Dovolená u moře

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Cestovní a dopravní agentura Michal Varga

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vera

Dcera zazila naprosto skvele zakonceni skolniho roku a i pres dopravni problemy zpusobene kolapsem na D1 se vylet moc podaril.

Hodnocená nabídka: Zábavní park PLAYMOBIL FunPark
9. 8. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Nádherné prostředí Cinque Terre. Organizace velmi dobrá, až na neobvyklé loudání při zpáteční cestě. Povídání průvodkyně by se určitě moc líbilo těm, kdo se vyžívají v popkultuře a vyhledávají klepy ze života italských celebrit, spíše než informace o prostředí, kam a kudy zájezd jede. Jinak byla průvodkyně milá a z Itálii pocházela, takže by si určitě poradila v každé situaci, která na takovém zájezdu může nastat.

27. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sarka

Cesta z Brna, tudíž cca 1000 km, trvala 15 hodin!!! Na zpáteční cestě se při odjezdu dělala pauza na 40 min po necelé hodině jízdy a po další dvou a půl hodinách jízdy opět další na 40 min. Paní průvodkyně byla milá, ale informace četla z papíru.

8. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucka

Úžasný výlet, krásné místo. Slečna průvodkyně Lukášková byla velmi příjemná, ochotná a usměvavá. Cesta bezproblémová. Určitě doporučuji.

7. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Benesova

Celkově jsem byla spokojená, nejhorší je cestovat tam a zpět po dobu 18 ti hodin. Doporučuji jen těm zdatnějším.

7. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (4)