PeVan Life Gym Prague

4,3 / 5 (54 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Opravdu skvěle vybavené fitness centrum (veškeré posilovací stroje, kettlebelly, volný prostor, TRX, cardio), klid na cvičení, příjemné přátelské prostředí. Vřele doporučuji!“

Super akce na osobní tréninky s odborníkem svého oboru. Petr PeVan Vaniš je jeden nejúspěšnějších kulturistů ČR účastník nejprestižnější světové soutěže Mr.Olympia Las Vegas 2012, dále získal 2 x titul Mr.Universe, 2 x Mistr světa, Mistr Evropy, mnohonásobný mistr ČR, který Vám může nabídnout 21 leté zkušenosti. Máte problém s osobní váhou? Paní Alena pod vedením PeVana zhubla neuvěřitelných 43kg, nebo Vás bolí záda ze sedavého zaměstnání, nebo chcete zvýšit výkonost ve svém sportu, čekají Vás výkonostní testy v zaměstnání, atd. Vám všem může Petr PeVan Vaniš pomoci. Tak neváhejte a využijte tuto jedinečnou nabídku trénovat s MISTREM svého oboru.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Petr Vaniš
http://www.pevanlifegym.cz
pevanlifegym@gmail.com
+420 607 934 281

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku PeVan Life Gym Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Gabriela

Jumping je super, ale celkově se dostat na nějakou lekci, je problém, kromě asi kruhových tréninků a vstupu do fitka. Snažila jsem se na každý týden rezervovat jednu lekci, ale jsou beznadějně rezervované tři měsíce dopředu, takže pouze čekáte večer, jestli se někdo neodhlásí.

11. 1. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Při použití voucheru je cena za vstup velmi výhodná. A nejlepší je, že jde použít jak na vstup do fitka tak na hromadné kurzy, které nejsou špatné. Počítejte ale s tím, že fitko není ve stylu moderních prostorných a prosklených, kde je od každého stroje 5 kusů, apod. Stroje taky nejsou nejnovější, ale stačí. A fitko má dobrou, přátelskou atmosféru.

14. 12. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Libor

Vybaveni stare, laicky natrene zlutou barvou , ktera se jiz loupe a zustava v kuzi. Fitko male, jiz 4 lide o sebe zakopavaji. Do panske sprchy se ze satny jde po spolecne chodbe. Zmeny provozni doby nejsou na webu ale az na dverich centra. :-(

2. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

Opravdu skvěle vybavené fitness centrum (veškeré posilovací stroje, kettlebelly, volný prostor, TRX, cardio), klid na cvičení, příjemné přátelské prostředí. Vřele doporučuji!

21. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Proveva

problem se na hodiny trampolinek dostat, prekrocena kapacita (pomer trampolinek x prodanych voucheru)

18. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (6)