Wellness Hotel Lužan****

4,1 / 5 (692 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektně zařízený celý komplex“

Dnes otevřeno: 17:00–0:00 Zobrazit všechny dny

http://www.hotelluzan.cz/S/pizzerie--steakhouse/steakhouse

Dnešní nabídky Wellness Hotel Lužan****

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Wellness Hotel Lužan****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hostalkova20

Pěkné ubytování.

Okolí hotelu. Ve městě jsme se necítili bezpečně.

24. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jelinek

Perfektně zařízený celý komplex

23. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Blankakrejci

Ochotný a příjemný personál, pěkné ubytování,
velmi dobrá strava. Maximální spokojenost :-)

23. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Až překvapivě dobrá kuchyně a obsluha v restauraci.

Hotel se prezentuje jako „na hranici Českého Švýcarska“. Že do něj ale musíte jet další hodinu autem, to už je vedlejší. S tímhle přístupem si klidně místo Pravčické brány mohli dát k nabídce obrázek Karlova mostu a napsat „poblíž Prahy“, vyšlo by to zhruba nastejno.

Další věc, která nás šokovala, byl extrémně proti-zákaznický přístup recepční. Tak nepříjemnou recepční, kterou její práce evidentně se*e – skoro stejně jako klienti – jsem snad ještě nikde nezažil. Mimořádně arogantní a nepříjemná ženská. Dojem trochu zlepšily až další dvě její kolegyně, které měly službu později.

Wellness procedury nám byly nastavené na 12:20, což při vzdálenosti z Českého Švýcarska znamená totálně rozhozený den. Nakonec jsme se proto rozhodli wellness raději vynechat a zůstat v národním parku. Na slušně položenou otázku, zda by nebylo možné to přehodit na později nebo např. sobotu ráno před odjezdem, nám totiž ta milá paní sdělila: „Ani náhodou! Časy tady určujeme my. Jestli se vám to nelíbí, máte smůlu.“ Takové jednání jsem vážně ještě nezažil, navíc v hotelu, který se prezentuje jako 4*.

Co se týče pokojů – když pominu nefunkční trezor a špinavý sprchový kout, tak to byl naprostý standard, nic extra moderního, ani nic extra hrozného. Jen s ohledem na pozici hotelu (v Rumburku na náměstí) bylo v noci dost živo a manželka se během těch dvou nocí vůbec nevyspala.

Upřímně říkám, že to byl ten nejhorší zážitek z posledních let. Jestli přemýšlíte o návštěvě Českého Švýcarsa, nedejte se zmást a této nabídce se velkým obloukem vyhněte. V opačném případě budete litovat a tlouct se do hlavy, že jste udělali tu chybu a jeli jste do tohoto šíleného hotelu hrůzy, který od Českého Švýcarska leží navíc asi 50 km daleko.

3× FUJ a absolutní nespokojenost

Nejhorší zážitek a nejpříšernější pobyt, který jsme za několik posledních let absolvovali. V žádném případě nedoporučuji.

22. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kozlová

Neochota personálu, špína v pokoji, většina služeb nebyla možnost využít, neboť byly obsazené a čas wellness určuje nepříjemná recepční. V našem případě jsme dostali čas uprostřed večeře.

18. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (281)

Podobné podniky