Kategorie

Hotel Harmonie***

4,0 / 5 (1514 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné jídlo, čisté pokoje, příjemný personál.“

luxusní wellnes hotel (bývalá Fontána)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Hotel Harmonie***

Hodnocení podniku Hotel Harmonie***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

NIC

Personál kuchyně – lemra líná, arogantní chování bez kapky slušnosti. Doplňování prázdných táců při snídání dochází, až se lemra vykecá s důchodci a povšimne si, že je něco špatně.
Kvalita jídel – šéfkuchař učeň asi prvního ročníku Hotelové školy. K večeři na uvítanou nechutné blafy, bez možnosti dosolení. WC protékal NON STOP celou noc. Vypnout na ventilu nelze z důvodu, že ventil je zazděn někde za zdí s kachličky. Údržbář pracovní doba pondělí – pátek do 14.00 hod, kdy mu pípnutím časového znamení vypadne vercajk z rukou!!! Sprcha na pokoji s funkcí „skotských střiků“ kdy bez možnosti regulace se z hlavice valí v cca 3 – 5 vteřinových intervalech vařící a ledová voda, Na pokoji v koberci díra o velikosti větší jak padesátikoruna skrz až na podlahu, na chodbách hotelu díry již ve stanardu jak po náletu v 1945. V noci na pokoji zima jak v ruském filmu.
Druhý den při večeři se z kuřecí polévky bez chuti „ztratilo“ maso, které bylo „nahrazeno“ kůží a dokonce i kostí!!!
V pressovaru na snídani v 07.02 hod. nebyla káva, stroj vydával přihnědlou břečku a na stížnosti zákazníků bylo lemrou arogantně odseknuto „tak asi došla káva!“ Pressovar se po snídaních vypíná a zapíná opět až na snídani. Na fakt, že v pressovaru nebyla káva přišel personál tedy až po 24 hodinách a to ještě na upozornění ubytovaných! Nějaká kontrola před otevřením jídelny co schází vůbec neprobíhá!
Zákazníci i s malými psy na rukou jsou vyhnáni z jídelny údajně kvůli hygieně. To se dá jistě pochopit, ale bylo by vhodné zákazníka slušně oslovit a požádat o opuštění jídelny. Jaké je pak zděšení zákazníků, když se následující den z kuchyně v 07.01 hod vyvalí nějaký ušmudlaný řemeslník, zamíří si to ke stolkům s bufetem a nikoliv vidličkou, či kleštěmi k tomu určenými a na talíř, ale doslova zaprasenýma rukama se hrabe v tácu s opečenou klobásou, nabagruje dvě plné hrsti klobásy a mizí opět za lítačkami v kuchyni!!! Takže na jednu stranu mají plnou hubu keců hygieny a na druhou stranu se někteří zaměstnanci před zraky zákazníků chovají jako hovada! Všude přítomní otravní a naštvaní důchodci hlavně z hlavního města, kterým vadí vše i to, že člověk dýchá. Personál neochotný vůbec, co si domluvíte ve středu v pátek už neplatí.

Shrnuto / podtrženo:
o hotelu nemůže být řeč, o welnessu už vůbec ne. Pokud by vedení hotelu mělo kouska soudnosti, pobyt by mohli max. vydávat za adrenalinový „Kurz přežití, “ který lépe vystihuje realitu!!!

8. 4. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Výborné jídlo, čisté pokoje, příjemný personál.

Bohužel v centru Luhačovic v zimním období probíhají rekonstrukce, takže po návratu z procházky jsem vypadali jak z pole. Doporučuji gumáky.

Dnes
Užitečné? Ano
Petra

Pobyt i veškeré služby byly super. Rádi se sem vrátíme.

25. 2. 2017
Užitečné? Ano
Dudova

Okolí hotelu, procházka do města stezkou, vybavení pokoje dostačující, příjemný personál.

Malý výběr jídel v polopenzi – hlavně na večeři, hluk v noci v areálu hotelu.

23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Barbora

Všechno bylo naprosto perfektní, personál milý a ochotný. Určitě se sem rádi vrátíme.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (607)

Podobné podniky