Kategorie

Hotel Harmonie***

4,0 / 5 (1379 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo v pořádku, personál ochotný, není co vytknout.“

luxusní wellnes hotel (bývalá Fontána)

Dnešní nabídky Hotel Harmonie***

Hodnocení podniku Hotel Harmonie***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

NIC

Personál kuchyně – lemra líná, arogantní chování bez kapky slušnosti. Doplňování prázdných táců při snídání dochází, až se lemra vykecá s důchodci a povšimne si, že je něco špatně.
Kvalita jídel – šéfkuchař učeň asi prvního ročníku Hotelové školy. K večeři na uvítanou nechutné blafy, bez možnosti dosolení. WC protékal NON STOP celou noc. Vypnout na ventilu nelze z důvodu, že ventil je zazděn někde za zdí s kachličky. Údržbář pracovní doba pondělí – pátek do 14.00 hod, kdy mu pípnutím časového znamení vypadne vercajk z rukou!!! Sprcha na pokoji s funkcí „skotských střiků“ kdy bez možnosti regulace se z hlavice valí v cca 3 – 5 vteřinových intervalech vařící a ledová voda, Na pokoji v koberci díra o velikosti větší jak padesátikoruna skrz až na podlahu, na chodbách hotelu díry již ve stanardu jak po náletu v 1945. V noci na pokoji zima jak v ruském filmu.
Druhý den při večeři se z kuřecí polévky bez chuti „ztratilo“ maso, které bylo „nahrazeno“ kůží a dokonce i kostí!!!
V pressovaru na snídani v 07.02 hod. nebyla káva, stroj vydával přihnědlou břečku a na stížnosti zákazníků bylo lemrou arogantně odseknuto „tak asi došla káva!“ Pressovar se po snídaních vypíná a zapíná opět až na snídani. Na fakt, že v pressovaru nebyla káva přišel personál tedy až po 24 hodinách a to ještě na upozornění ubytovaných! Nějaká kontrola před otevřením jídelny co schází vůbec neprobíhá!
Zákazníci i s malými psy na rukou jsou vyhnáni z jídelny údajně kvůli hygieně. To se dá jistě pochopit, ale bylo by vhodné zákazníka slušně oslovit a požádat o opuštění jídelny. Jaké je pak zděšení zákazníků, když se následující den z kuchyně v 07.01 hod vyvalí nějaký ušmudlaný řemeslník, zamíří si to ke stolkům s bufetem a nikoliv vidličkou, či kleštěmi k tomu určenými a na talíř, ale doslova zaprasenýma rukama se hrabe v tácu s opečenou klobásou, nabagruje dvě plné hrsti klobásy a mizí opět za lítačkami v kuchyni!!! Takže na jednu stranu mají plnou hubu keců hygieny a na druhou stranu se někteří zaměstnanci před zraky zákazníků chovají jako hovada! Všude přítomní otravní a naštvaní důchodci hlavně z hlavního města, kterým vadí vše i to, že člověk dýchá. Personál neochotný vůbec, co si domluvíte ve středu v pátek už neplatí.

Shrnuto / podtrženo:
o hotelu nemůže být řeč, o welnessu už vůbec ne. Pokud by vedení hotelu mělo kouska soudnosti, pobyt by mohli max. vydávat za adrenalinový „Kurz přežití,“ který lépe vystihuje realitu!!!

8. 4. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Jedině lokalita.

Predražené ceny za neodpovídající kvalitu služeb ani zboží. Velmi neprofesionální chování zaměstnanců lázní. Ždímání bezbranných důchodců.

Včera
Užitečné? Ano
Martafr

Líbilo se mi prostředí, ubytování i jídlo.

Měla jsem to pro rodiče (seniory) a co se týká procedur, bylo špatné poskládání. Švestkový zábal a lokální kryoterapie opravdu nejdou po sobě, tudíž to rodiče nevyužili.

Včera
Užitečné? Ano
Borkova16

Příjemné ubytování, vzorná čistota. Kvalita stravy průměrná a chudá nabídka.

Personál v recepci ochotný ale naše přání o prodloužení pobytu
o l den za finanční úhradu nebylo umožněno.

26. 10. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Welness byl zakoupený pro rodiče a byli se vším spokojeni.
Chválili si jídlo,čistotu,personál. Nic nevytkli

26. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (555)

Podobné podniky