Hotel Gejzír

3,3 / 5 (51 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup personálu, dobré jidlo“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Gejzír

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Bohdana

Velmi ochotný a vstřícný personál, dobrá dostupnost do centra mesta, dobre snidane (rautovy stůl, každý si vybere)..Pokoj uklizený, čistý (koupelna už má něco za sebou)…Sluzby a samotný hotel(spíše rekreační středisko) odpovídají ceně pobytu, je třeba si to uvědomit. Na víkendové přespání pro nenáročnou klientelu dostačující.

Zápach z odpadu na veřejné chodbě hotelu…Večeře (chystané zřejmě hodně dopředu – vysušený steak, zmrzlina nebyla zmrzlina, ale roztekla kaše)…Po večeři není možnost příliš dlouho posedět v restauraci, obsluha vše uklidí a tím naznačí, že je čas odejít na pokoj…Velká škoda, ne každý chce jít brzy spát(po celém dni chození už se do centra nechce), na pokojové minitelevizi funguje jen jeden program…

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marta

Přístup personálu, dobré jidlo

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iris

relativne blízko centru a k turistickým trasam

Podivný odér po celém hotelu (zatuchlina nebo kuchyně?), v pokoji spadla garnyz, která se v průběhu pobytu utrhla více a s laxním postojem recepčního jsme nebyli spokojeni. Nakonec nám dal jiný pokoj, který měl společné sociální zařízení a nešel zamknout WC (zasekával se zámek) a teplá voda tekla po 10 min. odpuštění. Jídlo průměr – člověk se najedl, ale nijak zvlášť si nepochutnal. Vyber nápojů znacne omezeny. Na pokojich a v cele budove zima. Na druhou stranu za ty peníze asi nelze nic moc lepšího ocekavat… 😀

20. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

vstřícný personál
strategická poloha
velký pokoj

jídlo :(
proleželá postel a letité vybavení pokoje
v koupelně nesvítilo světlo

20. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Jediné co kladně hodnotím je přístup personálu.

Při příjezdu nás zarazilo okolí hotelu -neupravené cesty, všude bordel, špína atd. Na hlavních dveřích bylo znatelně vidět, že někdo sundal jednu hvezdicku z hodnocení. Budova uvnitř vypovídala o tom, že to nejlepší uz má asi 30 let za sebou. Celou budovou se táhl neuvěřitelný smrad nevetrane kuchyně, kterým načichlo veškeré oblečení. V koupelně ve sprchovem koutu všude plíseň.
Strava vyloženě chudá, všechno dělané aby se co nejvíc ušetřilo -jako příklad uvádím, ze k večeři byla jako dezert nakrájená kupovana rolada z Kauflandu.
Je pravda, ze v popisu nebylo uvedeno, kolik hvězdiček hotel má, ale dle mého názoru to nemá ani na ty dvě, spíše to vypadá jako turistická ubytovna než hotel.

19. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem