Kategorie

Masáže - "Marsé"

4,8 / 5 (235 hodnocení)

Vybrané hodnocení: "Skvělé "

Nabízím masérské služby a to ve dvou variantách, můžete za mnou přijít do salonu v Plzni a nebo pokud máte rádi pohodlí vašeho domova vypravím se já za vámi. V salonu můžete též využít terapii léčivými rybičkami Garra rufa.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Masáže - "Marsé"

Hodnocení podniku Masáže - "Marsé"

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
L

zatím nejlepší rybičky v Plzni. Pěkné prostředí atd.

Nemám co bych vytknul.

Hodnocená nabídka: Léčivé rybičky Garra Rufa
30. 6. 2016
Užitečné? Ano
Anna

Skvělé

13. 5. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Příjemné prostředí. Parkoviště v místě. Paní ochotná a milá.

Hodnocená nabídka: Léčivé rybičky Garra Rufa
14. 3. 2016
Užitečné? Ano
Jitka

příjemné prostředí a rybky také :-)

paní se věnovala masáži vedle v místnosti, na nás nějak nebyl čas, …neoznačený vstup

Hodnocená nabídka: Léčivé rybičky Garra Rufa
14. 3. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Jakmile voucherem obdarovaní dorazili na místo terapie dostali vynadáno, že měli přijít o hodinu dříve. Tohle však bylo bohapustá ataka ze strany provozovatelky masáží. Až za nějakou chvíli se provozovatelka přišla omluvit, že na pátou hodinu se nedostavil někdo jiný. Náladu nespravilo ani prodloužení terapie o 10 minut. Navíc obdarovaným bylo zakázáno hovořit mezi sebou, aby nerušili terapii ve vedlejší místnosti. Voucher jsem dávala jako dárek pro dva lidi, tudíž očekávám, že jako ke dvěma lidem k nim bude přistupováno a nebudou se muset spokojit jen se šeptáním a nonverbální komunikací.
Jsem ráda, že jsem při této situaci osobně nebyla, neboť bych okamžitě žádala navrácení peněz.
O profesionální chování terapeuta se rozhodně nejednalo.

Vyjádření partnera
Masáže - "Marsé" Před 12 měsíci

No asi nelze komentovat vše a všem jelikož i přesto, že se člověk snaží nezavděčí se. Obdarovaní přišli o něco dříve, klient na masáži nepřibouchnul dveře a tak vešli do salonu..proto jsem si myslíla, že jde o klienty, kteří se na 17.00 nedostavili a přišli o dost pozdě. Vaše vynadáno tu zní dost nepřiměřeně, jen jsem řekala větu..nejdete náhodu moc pozdě, neměli jste tu být na 17.00? Omluvila jsem se, když jsem byla upozorněna, že jsou na 18.00 při práci ztrácím pojem o čase..nechtěla jsem, aby stáli za dveřmi a posadila je do čekacích prostor masérny. Po té je zavedla do prostor s rybičkami. Na lehátku ležel klient mladá paní, který si též zaplatil za ničím nerušenou masáž a proto jsem slušně požádala ne ZAKÁZALA, aby se nehovořilo hlasitě. Ale tuto situaci by jste pochopila pouze v případě, že by jste na něm ležela vy. Jinak v místnosti kde jsou rybičky si klienti normálně povídají. No a kdybych klienty nechala za dvěřmi do 18.00 budete psát, že mrzli venku. Není mou vinou, že někteří chodí opožděně a jiní o půl hodiny dříve. Bohužel rozdělit procedúry časově nelze, jelikož bych se rybičkami přes slevy neuživila. Až se u nás bude platit za služby jako v zahraničí, nechám si mezi procedúrami klidně dvou hodinové pauzy. Nebo si pořídím recepci s recepční, která se bude věnovat klientům na rybičky..Takže kdybych to jednoduše zkrátila v daný čas jsem se měla věnovat klientovi na lehátku..ne klientům na terapii s rybičkami..i můj sen o salonu vypadá jinak, ale ten bohužel asi nelze uskutečnit.. u nás. S pozdravem Marsé

Hodnocená nabídka: Léčivé rybičky Garra Rufa
11. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (84)

Podobné podniky