"Akce byla velmi dobře organizována a vedena. Každé téma pečlivě probráno a vysvětleno. Z akce jsem odjížděl velmi spokojen. " — Klara, Před 2 roky

"Akce byla velmi dobře organizována a vedena. Každé téma pečlivě probráno a vysvětleno. Z akce jsem odjížděl velmi spokojen. " — Klara, Před 2 roky

Hodnocení podniku

X

Zazitek.

Monča

Zážitek jak má být.

Anonym

Hodnocení podniku Polygon MAX CARS Plus

Hodnocení podniku Polygon MAX CARS Plus

4,4/5 (2 336 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
X

Zazitek.

10. 6. 2018
Monča

Zážitek jak má být.

21. 11. 2017
Anonym
4. 11. 2017
František

Bohužel voucher propadl

Hodnocená nabídka: Jízdy na okruhu v novém Ferrari 458 Italia
26. 3. 2017
Kateřina

Byl to vánoční dárek a moc jsme si to užili. Velká spokojenost.

25. 11. 2016
Herkulesmk

Přátelský přístup instruktora a byla sranda.

19. 4. 2016
Klara

Akce byla velmi dobře organizována a vedena. Každé téma pečlivě probráno a vysvětleno. Z akce jsem odjížděl velmi spokojen.

18. 4. 2016
Jerry

Skvělá komunikace, ochotní instruktoři.

17. 4. 2016
Gallivalli

Perfektní a vtipní instruktoři. Celé to bylo moc fajn.

12. 4. 2016
Zuzana

Teoretická část byla poučná, podaná svižnou, vyčerpávající formou, byly zodpovězeny všechny dotazy, školitel se ujišťoval, že je všem vše jasné a přitom výklad doplňoval nejen filmovou dokumentaci, ale i vtipy a veselými příhodami. Praktická část dovolovala všem dostatečně procvičit jednotlivé manévry, každá jízda byla komentovaná, co řidič udělal špatně a co dobře. Naprostá spokojenost, profesionalita. Kurz byl pro mě rozhodně užitečný. Vřele doporučuji.

V dubnu již příliš hezké počasí, bylo by zajímavější ten samý kurz si vyzkoušet navíc v zimních podmínkách :-)) Možná si ho zopakuji příští rok v zimě :-)

2. 4. 2016
Milnaj

Odpolední praktická část je vymakaná, ale komunikace formou vysílaček hodně vázla. Resp. v místě, kde se trénovaly jízdy (a kde tekla voda), vysílačky nefungovaly, tak jak měly. A když jsme na to upozornili, tak prostě se nedalo nic dělat. Protože s tím nic neudělali. Přístup školitele s vulgárním smyslem pro humor byl to, co nám na tom vše vadilo. Jinak kdyby nebylo onoho školitele, tak asi by to bylo hodně fajn.

Hloupý a vulgární humor školitele. A jeho chlubení se, že jsou nejlepší. :(
A pak neschopnost flexibilně řešit problém s vysílačkami.

29. 3. 2016
Zuzana

Byla jsem velmi spokojená, úžasný instruktor, profesionální, velké vědomosti v oboru, skvělý a názorný přednes. Vřele doporučuji. Je to zážitek.

Při rezervaci dost neochotna a špatně přístupná k dohodě pani po telefonu. Kazí pověst firmy ještě před nástupem na akci. Což je škoda.

29. 3. 2016
T

Teorie

Pristup lektora byl sem tam v rovine „vy me tady potrebujete“, melo by to byt spis naopak, „ja jsem tu pro vas“. Asi moc nerozlisuje skoleni pro „vybodovane“ ridice a pro lidi, kteri tam jdou z vlastniho zajmu. Teoreticka cast byla velmi zajimava a prinosna, proto nechci aby hodnoceni vyznelo jako negativni.

24. 3. 2016
Radek

Na akci jsem jel 150km a výsledek byl, že 1 auto (to pro mě zajímavější) se nepodařilo nastartovat. Po telefonu jsem se domluvil s vedením, že mi pošlou nový voucher s delší dobou platností. Bohužel do dnes jsem nic nedostal. Doufám, že to nebyly vyhozené peníze a nový voucher ještě dostanu.

Vyjádření partnera
Polygon MAX CARS Plus Před 2 roky

Dobrý den, ihned následující den, Vám kancelář posílala žádost o zaslání adresy, aby Vám mohl být doručen náhradní voucher, tak jak jste požadovat a i s navýšením času / minut jízdy, jako kompenzaci!

18. 3. 2016
Tomáš

Super lektor, dobře organizované. Manželka si to moc užila.

15. 3. 2016
Eliskababiankova

Přátelský přístup instruktora, dobrá atmosféra, mnoho nových informací, velice dobrá komunikace během nácviku prvků a hlavně jsme všechno stihli vyzkoušet několikrát

Všechno bylo perfektní :)

14. 3. 2016
Yvona

profesionální chování školitele

14. 3. 2016
Pavel

Ochotný a milý pán, užili jsme si to. Díky!

14. 3. 2016
Pavlinasopfova

vynikající instruktor, poutavý výklad

13. 3. 2016
Meke

Otocky o 360°

Dlouha teorie netykajici se smyku.

6. 3. 2016