Kategorie

Hotel Svornost

4,1 / 5 (138 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pěkné ubytování, klidné místo, super obsluha.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Svornost

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
A

hezký pokoj, super snídaně

na pokoji nám nešel internet, musel jsem na chodbu, kde už šel bez problémů

Vyjádření partnera
Hotel Svornost Před 14 dny

omlouváme se. Měli jsme technické problémy.
Krá

8. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Pěkné ubytování, klidné místo, super obsluha.

Vyjádření partnera
Hotel Svornost Před 19 dny

Děkujeme za návštěvu.
Budeme se na vás těšit příště.
Král

4. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jaroslav
28. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Evík

vše

Vyjádření partnera
Hotel Svornost Před měsícem

Děkujeme za návštěvu

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Malovany

Odlehlá část Prahy, takže u hotelu byl klid ale to je asi jediné, co se nám líbilo.

Jo ještě snídaně byly dobré, ale to je vážně už jediné.

No kde asi začneme. Při příjezdu jsme se ubytovali a hned jsem se na recepci zeptal, zda si můžeme objednat večere tak jak je ve voucheru ( bud 2 chodové nebo 3 chodové menu ). Pán nám na recepci řekl, žen normálně máme jít do restaurace a objednat si jídlo ( cena jídla samozřejmě dražší než udávané ). Když jsme se rozhodly jít na večeři, tak v hlavním nekuřáckém sále si někdo nacvičoval nějaký koncert a měli jsme jít do pivnice ( s 2 letým klukem do zakouřené restaurace nesmysl ). Takže nám nezbylo nic jiného, než večeře na pokoji z rychlovarné konvice ( naše ) a polévka do hrnku.
Druhý den jsme si řekli, že si objednáme „hovězí“ vývar aby měl malý konečně něco teplého. Paní nám přinesla dvě polévky, ale tomu se nedala říct polévka, ale olej s vodu, lžíce držela na hladině. Já jsem si dal dvě lžíce a bylo mě vážně špatně, takže si nedovedu představit, že bych to dal malému dítěti. Paní servírka se nás zeptala, zda nám nechutnala a když jsem jí ukázal polévku tak řekla, no je mastnější, je to vařené z morkových kostí, takže hovězí vývar jak má byt!
Večer byl v sále ples, takže opět na večeři jedině do zahulené hospody, vážně zahulené, šel jsem tam pro pití ( cca 3 min ) a věci mě vážně načuchly. Takže opět polévka z hrnečku a bábovka z domu. Byli jsme rádi, že jsme tam byli dvě noci a hned v 8 ráno jsme vypadly pryč z tohoto " hotelu " ( spíše ubytovny ).
Teď něco málo k ubytování. Píše se, žen je to zmodernizovaný pokoj, takže při příchodu na pokoj, televize nefungovala ( až jsem začal hýbat se scart zástrčků a našel správnů polohu tak to šlo ). Další věc je ta, že každá postel jinačí, prostěradlo i peřina roztrhnutá, jsme rádi, že pro malého máme cestovní postýlku. Lampička sice pěkná, ale aby jsme si ji zapojily a svítia, tak bych musel vozit s sebou prodlužku aby dosáhla do elektřiny. Hlavní světlo uprostřed pokoje, které by mělo osvětlit celý pokoj tak ze 3 žárovek fungovala jedna" bludička" takže jsme si musely svítit z koupelny.
Při večerním koupání jsme musely mět asi cca 5min zapnutou vodu na horkou aby nám tekla aspoň teplejší voda a ráno ani nemluvím o tom čekání.

Takže z tohoto ubytování jsme vážně zklamáni a myslíme si, že pan majitel by měl něco začat dělat. O personálu ( servírky ) by mohly být trošku příjemnější a ne při nějaké otázce jen " odfrknout " jak kdyby jsme jim byli na obtíž.

Musím říct, že cestujeme celkem pravidelně po ČR, ale toto co jsme zažili tady, jsme nikde ještě nezažili a doufáme, že už nezažijeme.

Shrnu to dvěma slovy – NEDOPORUČUJEME – HRŮZA.

20. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (63)

Podobné podniky