Kategorie

Ajeto-yacht.cz

4,2 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „voucher jsme zatím nevyužili – v létě jsme museli posunout dovolenou. Půjčovna nám přislíbila čerpat voucher v sezóně 2017 do 7.6 2017. Takže děkuji :-)“

půjčovna motorových kajutových plachetnic pro začátečníky i pokročilé

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Ajeto-yacht.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

voucher jsme zatím nevyužili – v létě jsme museli posunout dovolenou. Půjčovna nám přislíbila čerpat voucher v sezóně 2017 do 7.6 2017. Takže děkuji :-)

22. 1. 2017
Užitečné? Ano
Javelkybratr

Super

25. 10. 2016
Užitečné? Ano
Marika
19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jakub

Nic

Komunikace priserna, po domluve s provozovatelem lodi na terminu na 10.00 nam po prijezdu rekl at prijdeme az v 17.00. Jelikoz jsme jsme se z duvodu spatneho stavu lodi odmitli ubytovat na lodi a nasli si jine ubytovani chteli jsme predani v rannich hodinach coz provozovatel take odmitl. Nic z voacheru tedy nebylo vyuzito a to predevsim kvuli pristupu majitele a provozovatele…

Vyjádření partnera
Ajeto-yacht.cz Před 4 měsíci

Petr Stehlík "Ajeto-yacht" komentář : Klient měl jachtu rezervovanou od 17h v sobotu odpoledne .Volal správci půjčovny Pavlovi v sobotu ráno v 10h a vyžadoval loď.(zdřejmě z důvodu ,že prognóza počasí nebyla na neděli ok.,nakonec bylo ok.) Rád bych mu jachtu poskytl,kdyby byla volná,ale naše lodě o víkendech jsou bohužel dlouhodobě obsazeny. Stav jachty nevím ,z čeho hodnotí,protože k převzetí lodě se nedostavil.
Stále vyhrožoval ,že je novinář, přijel mimo jeho termín, jachtu ani neviděl a stěžuje. Petr Stehlík

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

skutečný adrenalin

Instruktáž, takřka nulová, chybí slušná mapka přehrady a okolí s popisem, nevíte, jak je loď vybavená (nádobí, vařič …)

Vyjádření partnera
Ajeto-yacht.cz Před 4 měsíci

Instruktáž , výbavu lodě a vše další k vaší úspěšné plavbě , včetně doporučení k jakému personálnímu obsazení je doporučena Vámi zvolená jachta se dočtete na našem webu "Ajeto-yacht.cz". Petr Stehlík "Ajeto-jacht".
Pokud Vám cokoliv je nesrozumitelné ,zeptejte se při předání jachty správce půjčovny, instruktora Pavla. Nebo volejte můj mob. kdykoliv 736 506787 Petr.
Jinak v každé lodi jsou "DESKY" , kde je vše, ...instruktáž, kde kotvit,kam plout , na co pozor, co jak se dělá, výbava lodě, mapa ... to jsme povini ze zákoná...a činíme tak.

29. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (4)