Hodnocení podniku  Studio Revitall

4,7/5 (994 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

masér se snažil podat odpovídající výkon, působil však jako řemeslník, jen aby to měl už za sebou.

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 4 roky

Trochu mě překvapuje, že klientka píše hodnocení až po třech měsících,co byla na masáži. Co k tomu dodat, více jak 95% klientů hodnotí práci našich masérů výborně, ale je možné, že prostě někomu naše masáže nevyhovují,nebo nesedne masér.I to je možné.

2. 12. 2016
Alergie-olomouc

masér věděl, co dělá, ale…

Nebyl dodržen zakoupený čas, masér řešil s předchozí klientkou dárkové poukazy, pak si vzal oddech a potom, ač jsem byl již v místnosti svlečený, věnoval se smskování. Masář trvala 35 minut čistého času !!! Z Tuina masáže, založené na komplexnosti, se jednalo o částečné provedení, čemuž odpovídá i čas, po který byla prováděna. Protože jsem pracoval na čínské klinice, vím, že se nejednalo o Tuina masáž, ale o jakýsi pokus. Zda se jednalo o vědomý či nevědomý přístup maséra mě, jako klienta, nezajímá. Taková ta hospodská česká „čína“ …

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 5 roky

K tomuto klientovi se raději nebudu vyjadřovat.Dluží studiu 1800Kč a nemá se nijak k tomu,aby svůj dluh zaplatil.Ano všude se holedbá,že studoval a působil snad na celém světě, ,ovšem jeho kurzy a přednášky opravdu stojí za to. Absolvoval jsem jednou a více nikdy!!!! Tento člověk působí jako rádoby terapeut a nestydí se účtovat za hodinové sezení částky i několikatisícové, protože těží z toho,že nemocní lidé se opravdu chytají každého stébla. Takže jakoukoli kritiku od toho člověka nepřijímam! Nehledě na to,že veškeré skutečnosti,které tu uvádí nejsou založeny na pravdě - ověřil jsme si to u maséra, kterému já věřím.Krom toho, náš masér je specialista na Tuinu a učil se přímo u mistra čínské masáže..Tento klient při ukončení masáže ještě maséra chválil - co je to za pokrytce???

16. 10. 2015
Ivankapsencikova

Nic, naprosté zklamání.

Nelíbil se mi přístup maséra, reklama neodpovídá skutečnosti, zjevně můj masér nemá zkušenosti a dostatečnou praxi, aby zhodnotil daný zdravotní stav klienta, který zcela spoléhá na jeho pomoc. Pan Komárek asi neví komu svěřuje klienty, kteří chtějí věřit metodám čínské medicíny. Mirek

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 6 roky

K tomu mohu pouze dodat,že pan Novák přišel s tím že mu "hučí" v uších, že chodí po vyšetřeních a nikde mu nejsou doktoři schopni pomoct a řekli mu že se s tím musí smířit. A ptal se, jestli na to masáž pomůže - opravdu zázraky neumíme.Pan Novák by si měl zjevně více zjistit o své nemoci, a hlavně řádně přečíst na co daná masáž,na kterou se objednal,zabírá.Nikde nic o tom,že by masáž měla zmírňovat hučení v uších není!!!!! Jediné co pan Novák umí, je řvát do telefonu a urážet naše maséry. O kvalitě našich masérů vypovídá hodnocení klientů.Více se k tomu nechci vyjadřovat.

14. 4. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.