Kategorie

Nirvana club

4,2 / 5 (3209 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jako vždy vynikající :)“

Club Nirvana je příjemná restaurace s vynikajícími pokrmy a sedmi druhy točeného piva. Útulný interiér zdobí originální sošky a masky z Nepálu, Indonésie, Thajska a Indie. Kapacita restaurace je přibližně 85 míst a můžete zde zorganizovat firemní večírek i oslavy narozenin, promocí atd. Bavit vás bude velkoplošná projekce sportovních přenosů, fotbálek, kulečník nebo jukebox. Milovníci hudby upřou své zraky na LCD televizor s hudebními klipy. V Nirvaně můžete být také on-line, Wi-Fi je samozřejmostí.

Dnes otevřeno: 17:00–0:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Nirvana club

Hodnocení podniku Nirvana club

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslav

Jako vždy vynikající :)

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Roman

Dostali jsme skleničku do které si někdo dával propisky takže na dně sklenice byly skvrny od inkoustu. To jsem ještě nikdy nikde neviděl a asi už ani neuvidím .. a ještě k tomu byla obsluha těžce mimo.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Burgery výborné!

Prostředí by mohlo být čistější.

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jakub

Rychlost přípravy, ochotná obsluha

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michal

Snad jen ta obsluha byla docela ok, i když i ta se zrovna nepředře..

Naducané rozhodně nebyly, chuťově spíš nic než moc a celkově, aby se z toho najedli dva lidé? Rozhodně ne, ta cena je hrubě neadekvátní.. Ke všemu jsme vouchery měli dva, pozvali jsme i rodiče, bylo mi potom smutno, že jsem je pozval na večerní posezení, u kterého dáme něco na zub a dostali tohle. Kuřecí křídla bývají dobrá, ale tohle.... Dávám si Burgery jinde, když nestíhám, za 1/4 ceny čerstvost zeleniny, masa a i gramáž burgeru je na úplně jiné úrovni. (Bohužel hodnotím až teď, protože na slevomatu moc nejsem a nikdy jsme si nevšiml odkazu, kde bych mohl uvést své hodnocení).

Hodnocená nabídka: Dva hovězí burgery a hranolky
29. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1164)

Podobné podniky