Kategorie

Hotel Zlatá Kotva

4,0 / 5 (664 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi ochotný personál“

Dnešní nabídky Hotel Zlatá Kotva

Hodnocení podniku Hotel Zlatá Kotva

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alca

Nabídka neodpovídá, tomu co člověk skutečně dostane. Strohý pokoj bez funkční televize. Nepovlečená postel. Jinak snad čistý.
Welnes, tak to mám taky jinou představu. Vše vyřízeno za 40 min pro oba. I kdyby si člověk chtěl přikoupit nebylo kde ani co. Sladká tečka na závěr ? Nehygienicky uložená kostička čokolády v misce, to mě už skutečně rozesmálo. Snídaně celkem dostačující, jen jsem nechápala proč vše nakrájeno na nini kousky.....Určitě se sem nikdy nevrátím!!!
Alena

Vyjádření partnera
Hotel Zlatá Kotva Před 7 dny

Hezký den,procedůry probíhají v hodinových blocích,jak je psáno ve Voucherech...doobjednání procedůr běžně probíhá....OSOBNĚ JSEM VÁM NA RECEPCI NABÍDLA MOŽNOST DALŠÍCH PROCEDŮR A VY JSTE ŘEKLA,ŽE NE...přeladění TV satelitu přechází z SD na HD vysílání...na recepci jsem se Vám za tuto skutečnost omluvila s tím,že odborná firma v možném termínu přeladění provádí.... odpověděla jste,že to chápete a TV nepotřebujete....o to víc nás mrzí Váš postoj...

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Denisa

Milá a ukecana pani domácí.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
J

Ubytování úroveň ani omylem neodpovídá pojmu hotel,nýbrž pojmu ubytovna.Na pokoji pavučiny,v koupelně plíseň-zřejmě se delší dobu neuklízelo,v tv funkční pouze 2 stanice,matrace cca 20 let staré.Snídaně-nejlevnější potraviny typu vietnamské večerky......

Vyjádření partnera
Hotel Zlatá Kotva Před 14 dny

Hezký den,děkujeme za Vaše hodnocení...pokoje se uklízí pravidelně,za funkční 2 programy se omlouváme,ale na všech pokojích je zdarma připojení k internetu,vybavení postupně vyměňujeme...snídaně zavážíme každý den z potvravin,ze Svobody nad Úpou..ke snídani podáváme šunku,salám,sýr 3 druhy,žervé,sladké,slané pečivo,mléko,jogurt,kávu,džus,párky,vajíčka atd..

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Janour66

Okolí a bazen

Zíma na pokojích

Vyjádření partnera
Hotel Zlatá Kotva Před 15 dny

Hezký den,děkujeme za Vaše hodnocení...Na všech pokojích je regulace tepla na radiátorech...

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Eich

Velmi ochotný personál

15. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (297)

Podobné podniky