Kategorie

Grund Resort ****

4,5 / 5 (84 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Personál byl velmi ochotný. Při check-inu slečna příjemná, vše vysvětlila, popsala chod restaurace, řekla, kde je wellness. Pokoj menší, ale dostačující, koupelna čistá, prostorná. Wellness ihned po 13. hodině prázdné – cca do 15. hodiny, poté zase večer kolem 19 – 20. hodiny až do konce. V mezidobí bylo plněji obsazeno. Restaurace je hezky vybavená, personál ochotný, poradí a věnoval se. Druhý den – když jsme šli kolem 19 hodiny na večeři bylo plněji obsazené, ale opět personál ochotný, posadil nás na chvilku na bar a mezitím nám připravil stolek. Snídaně bohaté, pouze jeden, kdy bylo plno byla otevřená i místnost vedle.“

Nadčasový a designový hotel byl postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort ubytování.

Hodnocení podniku Grund Resort ****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Ubytovani, vybavenost a desing pokoje, profesionalni obsluha v restauraci, vyborne snidane.

V patek probihala v hotelu soukroma firemni akce, z tohoto duvodu nebyl k dispozici wellnes, celym hotelem se nesla velmi hlasita hudba, nebyla dostupna restaurace (hotel ovsem dal k dipozici salonek a nabidli donasku vecere na pokoj, ovsem na pokoji byla pouze jedna zidle, takze druha osoba mela asi konzumovat veceri v posteli). V hotelova restaurace dle meho nazoru predrazena, ale samozrejme je kazdeho volba zda zde bude jist.

3. 4. 2016
Užitečné? Ano
Martina

Personál byl velmi ochotný. Při check-inu slečna příjemná, vše vysvětlila, popsala chod restaurace, řekla, kde je wellness. Pokoj menší, ale dostačující, koupelna čistá, prostorná. Wellness ihned po 13. hodině prázdné – cca do 15. hodiny, poté zase večer kolem 19 – 20. hodiny až do konce. V mezidobí bylo plněji obsazeno. Restaurace je hezky vybavená, personál ochotný, poradí a věnoval se. Druhý den – když jsme šli kolem 19 hodiny na večeři bylo plněji obsazené, ale opět personál ochotný, posadil nás na chvilku na bar a mezitím nám připravil stolek. Snídaně bohaté, pouze jeden, kdy bylo plno byla otevřená i místnost vedle.

Jeden večer již nebylo možné ve wellness najít prostěradlo do sauny.
Jinak vše bez chyby.

4. 2. 2017
Užitečné? Ano
Markéta

Krásný, ikdyž poměrně malý pokoj, výborná kuchyně

Wellness a hotelová restaurace celkem poddimenzovaná- při plnějšim obsazení hotelu si neni v restauraci kam sednout a ve wellness kam lehnout.

3. 1. 2017
Užitečné? Ano
Michall

Hotel, okoli a prijemny personal

28. 12. 2016
Užitečné? Ano
Unihoc187

Skvělý wellness, prostředí i okolí. Upřímně ale vaham mezi 2 a 3 *. Kdyby šlo dát 2,5 bylo bylo by to adekvátní. Viz níže.

Mladého (cca 22) recepčního nás check-in evidentně rušil od komunikace na FB.

Pokud tyto mini pokoje měly být nadstandardní, rád bych viděl ty klasické (pokoj 104, přízemí bez vyhledu)

Pokoj měl uzamykatelné průchozí dveře s pokojem 105, takže jsme slyšeli každé slovo neznámých sousedů včetně intimních chvíli.

První den snídaní byl katastrofální. Malý pult, nefunkční kávovar (místo kávy obarvená voda – byť to byl profi stroj z mletého zrna). Postarší číšník jaksi zapomněl nabídnout teplé pokrmy, které bychom uvítali na začátku, ne po té, co jsme z chudého studeného pultu zahnali hlad. Pult měl uroveň špatného lowendu.

Druhé snídaně byly již v pořádku, bylo více lidí a tudíž byl i teplý pult. Kávovar stále nefunguje…

První večer byl pod taktovkou Pana číšníka – Martina. Brilantní servis a pozornost, děkujeme.
Druhý večer bylo na poloprazdnou restauraci podstatně více personálu (pan v saku a mladší hoch se slečnou). Rozhodně nehrozilo, že by člověk utratil peníze či se opil. Naprosto ignorovali i jasné oční výzvy k objednávce.
Mj. tato směna donesla do wellness čerstvou vodu, ale že si ji není do čeho nalít, už bylo nad jejich mentální úroveň. MNOHO HOSTŮ SI NOSILO DO WELLNESS SKLO, ani to bohužel personál neřešil.

Shrnutí:
personál velmi slabý
Pokoje bych nenazýval nadstandardní
Čekal jsem podstatně více, vyrazil jsem na průzkum, jestli máme v tomto resortu uspořádat v létě golfový turnaj.

ZA TĚCHTO PODMÍNEK V ZADNEM PŘÍPADĚ!

28. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (35)

Podobné podniky