Kosmetické studio Violet

3,9 / 5 (79 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Milá paní, která pracuje rychle, hezké prostředí.“

kosmetické studio

Dnešní nabídky Kosmetické studio Violet

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kosmetické studio Violet

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jana

příjemná paní kosmetička, pěkné prostředí,

17. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kristýna

Je pravda, že řasy mi celkem dlouho drží (už je to dva a půl týdne, za pár dní jdu na doplnění), ačkoliv když vypadávají, tak jedině s mými řasami, už mi vypadl i celý trs řas, ale s určitou péčí vypadají pořád celkem dobře, i přesto že jsou kořínky děsně slepené.

Aplikace trvala 25 minut a nejspíš proto jsou celkem odbyté (ale co chcete za takový pakatel), přesto jdu na doplnění a doufám, že bude tentokrát kosmetička pečlivější, v opačném případě to vzdám a raději už si zaplatím na poprvé 4× tolik, hlavně aby si s tím vyhráli a nespěchali.

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Violet Před měsícem

Dobrý den, řasy vypadavávají logicky s Vašimi. Je to tím, že řasy se obměnují. Doba aplikace jistě nebyla 25 min. Na každou klientku mám vyhraněný čas. Minimalně hodinu. Je možné, že jsme s aplikací hotovy dříve. Záleží na počtu Vašich řas. Pokud jste měla řasy odbyté, nechápu Váš zájem o doplnění. Berete tím termín spokojeným klientkám. Hezký den kosmetické studio Violet

13. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Paní měla řasy za 30 min.hotové a po týdnu mi zbylo pár řas

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Violet Před měsícem

Dobrý den, pokud Vám řasy vypadali po týdnu stal se někde problém. Po aplikaci vždy podáváme informace o péči o řasy. Tz. řasy se nesmí 24 hod namočit, nelíčit. Pokud jste dodržela veškerý postup a i přesto Vám řasy vypadaly máte nárok do týdne na opravu samozdřejmě zdarma. Tato informace Vám byla jistě sdělena. Kosmetické studio Violet.

3. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Paní přišla pozdě (budiž), aplikace trvala 50 minut, docela hodně řas mi do týdne vypadalo, dle hodnocení jiné řasařky byly slepené dohromady, takže nepříliš kvalitně odvedená práce. Doporučuju nešetřit a dát na recenze.

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Violet Před 5 měsíci

Dobrý den. Zkusene lash stylistce muže aplikace trvat i méně než hodinu. Záleží na počtu řas klientky. Po šesti lete praxi je to naprosto bežné. Pozitivni zpětnou vazbu máme od desítek našich stálých spokojenych klientek. I zde jsou v naproste vetsine reakce pozitivní . Ale i přesto dekujeme za Váš názor. Kosmeticke studio Violet

8. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kryslovaz

byla jsem velmi spokojená

30. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (29)

Podobné podniky