Kategorie

Oxford House

4,5 / 5 (37 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super letní kurz :) S rodilým mluvčím si procvičíte vše (od gramatiky, přes nová slovíčka až po neustálou konverzaci). Rozhodně také oceňuji to, že jsme sami mohli mluvit do programu kurzu a společně jsme si ho odsouhlasili, aby byli všichni spokojení. Takže za mě palec nahoru!“

Intenzivní letní kurzy angličtiny s kvalifikovanými lektory z celého světa v centru Prahy! Zlepšete svou úroveň angličtiny s našem speciálním letním kurzu. Zaměříte se na všechny oblasti jako konverzace, gramatika, psaní i rozšííření slovní zásoby.

Dnes otevřeno: 9:30–16:30 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jazykové kurzy, Zábava a volný čas

Hodnocení podniku Oxford House

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 37 hodnocení
Zuzana

Super letní kurz :) S rodilým mluvčím si procvičíte vše (od gramatiky, přes nová slovíčka až po neustálou konverzaci). Rozhodně také oceňuji to, že jsme sami mohli mluvit do programu kurzu a společně jsme si ho odsouhlasili, aby byli všichni spokojení. Takže za mě palec nahoru!

29. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Fantastické,lektoři z různých zemí!Donutí vás nenásilně mluvit s i přes počáteční ostych!Neni co vytknout!!!

3. 8. 2015
Užitečné? Ano
Veronika

Na kurzu učili lektoři, kteří si sami dělali certifikaci. Polovina z lektorů byla parádní, druhá stála za výměnu. Celková spokojenost s jazykovou agenturou ale skvělá, o studenty se dobře starají a pořádají i spoustu společných akcí s angličtinou.

6. 11. 2014
Užitečné? Ano
Martina

Nelíbilo se mi, že Slevomat nabízel slevu z ceny 2000,-, přestože cena nabízeného kurzu ve skutečnosti stála 1500,-. Sleva tak nečinila tvrzených 50%. Takové jednání považuji vůči spotřebitelům za nekorektní :(

13. 6. 2014
Užitečné? Ano
Klara

Výborný! Nejlepší kurz angličtiny, který jsem navštěvovala. Byla jsem velmi spokojena, že jsem si nakonec zakoupila další dva měsíce. Rozhodně doporučuji.

13. 9. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (3)