Šikland

4,1 / 5 (563 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše super, vybrali jsme si sobotní program (Mistrovství ČR v rodeu). 😊 Jinak kostýmy, představení v amfiteátru, jízda vláčkem.. Byly spokojené děti i my.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Eva Černá
http://www.western.cz
pobyty@western.cz
+420 566 567 400

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Šikland

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dominika

Vše super, vybrali jsme si sobotní program (Mistrovství ČR v rodeu). 😊 Jinak kostýmy, představení v amfiteátru, jízda vláčkem.. Byly spokojené děti i my.

17. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Program, vzhled vesničky

Řekla bych, že vesnička upadá. Program byl vždy jen na stanoveném místě (dříve všude), méně lidí.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Den jsme si užili všichni, jak my dospělí, tak děti. Doporučuji všem, kdo se rádi baví ;-),

15. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Gabriela

Dokonalý den, bylo tam vše super

Není co vytknout

11. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

příjemná obsluha u modelu železnice, dostatek míst k sezení ve všední den

Bohužel poprvé musím napsat na Slevomatu špatnou recenzi ......
Praktcky VŠE – šikland je město hrůzy s neprofesionálním a neochotným personálem. Voucher byl dárek k vánocům pro celou rodinu a bohužel se stal noční můrou a zkazil nám 1 krásný letní den, který jsme za 2500,– Kč mohli strávit úplně někde jinde!!
Hned u vjezdu zastavíte na stopce, kde na Vás koukají dva zaměstnanci, kteří Vás nepozdraví a neřeknou proč je tam dopravní značka „Stop“. Další místo je parkoviště, kde po Vás chtějí 50,–Kč přestože máte na voucheru slíbené parkování zdarma. Na recepci si vystojíte dlouhou frontu /všude stojíte fronty/ a reklamujete 50,–Kč za parkovné /poslali mě na informace ve městě/. Informační cedule nás dovedli na staveniště. Na info ve městě mě opět odmítli s reklamací parkovného s tím, že to řeší obsluha parkoviště při výjezdu. Ta mě poslala zpět na recepci /dalších 30 min čekání/ a z recepce zpět na obsluhu parkoviště … nakonec telefonovali někomu, kdo se mi ani nepředstavil a závěr byl, že je to moje blbost, že jsem zaplatila 50,–Kč /bez zaplacení Vás ale nepustí do areálu/… při opakovaném požadavku mi velice neochotně vrátili 50,–Kč :( a nikdo se mi ani NEOMLUVIL za jejich chybu a způsobené problémy!!!
Celkově je město zanedbané, špinavé, řada atrakcí zavřená /např. půjčovna kostýmů … přesto obsluha autobusu opakovaně nabízela ať si jdeme půjčit kostým/.
Poukaz na občerstvení za 150,–Kč nešel plnohodnotně využít k naší spokojenosti – buď jsme museli nechat zbytek částky propadnout nebo doplácet v hotovosti.
Pizza za 150,– Kč je předražená, ale pokud jsme chtěli využít stravenky, tak jsme neměli jiné volby.
Bohužel i zábava nás zklamala, moje šestiletá dcera mě poprvé prosila, že chce odjet ze zábavního parku domů...... Odvezla si aspoň tetování a špatné vzpomínky.
Šikland bych doporučila spíš jako dárek pro nesnesitelnou tchyni…
Personál a vedení tohoto parku by si měl uvědomit, že my jako zákazníci jsme si zaplatili NEMALÉ PENÍZE za služby, které slíbují v reklamách a pokud nejsou schopni zvládat svoji práci, tak tam nemají co dělat.

10. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (185)