Kategorie

Kosmetické studio Visage

4,5 / 5 (95 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „rychlé objednání, velmi milá a ochotná kosmetička, průběžně konzultovala a doupravovala podle přání“

Kosmetické studio Visage Vám nabízí své odborné služby v oblastech - odborné ošetření pleti - manikúra - modeláž nehtů - solárium - permanentní make-up - prodlužování řas Kvalita naší práce, kterou Vám nabízíme již od roku 1997, je zajištěna vysokou odborností podloženou zkušenostmi a mnoha různými certifikáty nejen od kosmetických společností.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Kosmetické studio Visage

Hodnocení podniku Kosmetické studio Visage

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

rychlé objednání, velmi milá a ochotná kosmetička, průběžně konzultovala a doupravovala podle přání

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Plysak21

Skvělá domluva s milou a ochotnou paní.Bezvadná péče a její přístup.Praci odvedla precizně.Jsem opravdu maximálně spokojená a vřele doporučuji!!!

26. 8. 2016
Užitečné? Ano
Sedovairena

Docela krátká doba objednání,příjemné prostředí i ochota personálu.

Ani né,vlastně bolest při tetování:-).

14. 6. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Ze solária jsem po dvou návštěvách (v rozmezí cca 2 týdnů) měla vypálené světlé fleky na loktech, lopatkách a na zádech! O to opravdu nestojím, zřejmě staré solárium, víckrát mě tam už nikdo nedostane. Rozhodně nedoporučuji! Mám mnohem lepší zkušenosti z jiných solárií.

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Visage Před 5 měsíci

Dobrý den,stačilo se jen zeptat.

Tyhle bílé skvrny na lopatkách a nad hýžděmi jsou způsobeny tlakem samotného těla při ležení na tvrdém povrchu. Tlak těla ovlivňuje průtok krve přes tato místa na kůži. Krev je nositel kyslíku, který je nezbytný v procesu pigmentace, proto se tyto oblasti hůře opalují.
V horizontálním soláriu se to občas někomu stává,stačí jen neležet jako prkno,dát si ruce na chvilku nad hlavu nebo si nadzvednout zadeček na jednu stranu a na druhou a máte po problému.Hezký den.Kumpánová

22. 5. 2016
Užitečné? Ano
Denisuk

Studio Visage mohu vřele doporučit. Paní je velice šikovná, ochotná a trpělivá. Nechávala jsem si dělat obočí, horní i dolní linky a s výsledkem jsem maximálně spokojená:)

18. 5. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (34)

Podobné podniky