Hodnocení podniku  Dobrý dárek

4,5/5 (947 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Gabby75

Bylo doručeno rychle.ok

Po rozbalení kýty, tak maso bylo moc cítit igelitem. Nedalo se to jíst tak se to vyhodilo. Moc mě to mrzí , protože to byl dárek rodičům k výročí . ko

12. 5. 2020
A

Objednala jsem si kýtu a poslali jste mi plecko..Když jsem paní psala email, tak mi ani neodpověděla...........Před vánocemi jsem toto plecko viděla v Kauflandu o 700.-kč levnější................S S úctou Štoková

21. 4. 2020
Martina

Špatné zboží mi bylo po domluvě vyměněno. Ochota ze strany paní vedoucí při dodání nového zboží.

Zboží nebylo kvalitní, prošlá expirace u potravin

Vyjádření partnera
Dobrý dárek Před měsícem

Omylem došlo k odeslání vzorku zboží určeného pouze pro ukázku umístění položek při kompletaci brigádníky. Paní jsme se omluvili a zaslali nové balení s čerstvými pochutinami.

27. 12. 2019
Libor

Obchod ok.

Kýta je ve vákuovém balení a po rozbalení je na povrchu nevonící tuk a ani maso nemá příjemnou vůni. Pro alespoň nějaké rozumné použití jsme ji zbavili nevonícího tuku a nakonec jsme ji i vykostili a odřezali jme nekonzumovatelnou kůži. Stojánek na kỷtu je nám tak již k ničemu, ale stejně bychom ho neměli žádnou chladnou místnost. Celkem nám zůstalo ze 4kg hrubé váhy 2,24 kg masa při . S tím se již nějak popereme. Jsme celkem zklamáni podivně nevoní a ani moc nám nechutná. Za cca 1400 Kč to opravdu nestojí.

13. 11. 2019
Vladan

Hodne tuku

10. 10. 2019
Hana

Španělská sušená kýta Curado byla dodána, nebyla však na ni uvedena doba spotřeby a po telefonickém kontaktu prodejce mi bylo sděleno, že v informacích o výrobku na Slevomatu byla uvedena doba spotřeby, což vzhledem k tomu, že se jednalo o dárek nemá význam. Zboží jsem vrátila a znovu objednávat nebudu, jogurt bez datumu spotřeby bych si také nekoupila.

Vyjádření partnera
Dobrý dárek Před rokem

Dobrý den,
omlouváme se za chybějící datum spotřeby, nevšimly jsem si, že na etiketě informace chybí. Vše jsme napravily a kýty již mají řádné označení.

1. 10. 2019
Jana

Nulová komunikace obchodu, přestože bylo zboží placené i s dovozem domů do 14.2., zboží jsem obdržela až dnes. Opravdu "skvělý"valentýnský dárek. Obchod údajně expedoval zboží 12.2.-informace na netu, nicméně když nepřišlo 14.2., jak slibovali, nekontaktovali mne, ani se neomluvili. Sama jsem jim telefonovala 14.2.odpoledne, pán slíbil, že se mi ozve zpět, to se však nestalo. Kontaktovala jsem znovu obchod v pátek 15.2.bez omluvy mi bylo sděleno, že zboží je expedováno a bude doručeno v sobotu 16.2. Nestalo se tak, zboží bylo doručeno až dnes kolem poledne. Navíc balicek neobsahoval výrobce, ani zlatý přebal, jak je vidět na zobrazeném obrázku.

Vyjádření partnera
Dobrý dárek Před 2 roky

Dobry den, omlouvame se Vam za komplikace s odeslanim. PPL bohuzel 100% negarantuje sobotni doruceni, to ovlivnit nemuzeme.
Andrea Halamova

18. 2. 2019
Jh-havlis

Velké zklamání

31. 12. 2018
Kolmaha

Dobrý nápad

Cena neodpovídala kvalitě, pouzdro páchalo Čínou, vevnitř zboží v hodnotě 500kc.

23. 12. 2017
Milena

Obchod strašný, krabice vánoční, nůž z Ikey…

5. 3. 2017
Klára

Dodání objednané a zaplacené šunky trvalo více jak 14 dní. Když jsem konečně svou objednávku dostala, slibovaná a zaplacená dárková krabice vypadala jako slepený sběrný papír, rozhodně ne jako DÁRKOVÁ SOUPRAVA! Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Dobrý dárek Před 4 roky

Dobrý den,

dárková krabice byla opět zdarma zaslána, omlouváme se za zničenou původní sadu. Doufáme, že vše proběhne k Vaší maximální spokojenosti.

Hezký den.

30. 11. 2016
Laura

Zboží vypadalo jinak než na obrazku!

9. 12. 2015
Václava

Rychlost vyřízení objednávky

Obsah objednávky – zobrazená velikost kýty na oproti lahvi vína je dost zkreslená

Vyjádření partnera
Dobrý dárek Před 5 roky

Dobrý den,

děkujeme za pozitivní část komentáře. K negativní části Vám musíme dát za pravdu, že sušená minikýta není vyráběná strojem tak, aby vypadala každá stejně. Každý kus je svým způsobem originál a i když se Vám může zdát na výšku malá, váhově by měla odpovídat s maximální odchylkou +/- 2% hmotnosti.

Pokud byste dostala kus, který by váhově neodpovídal, okamžitě bychom Vám jej vyměnili na vlastní náklady.

Hezký den.

15. 5. 2015
Jaromír

Šunka nestála za nic, moc vysušená a vůbec nebyla chutná!!!!
Navíc byly problémy s dopravou.

6. 4. 2014
Jaroslava

nebylo dodáno, co bylo objednáno a zaplaceno

21. 12. 2013
Alena

soudek vypada roztomile, ale pri osobnim vyzvednuti jsem po ceste prez pul Prahy stravila 15 minut zvonenim a busenim na dvere, nezli jsem se dostala dovnitr do obchodu. Uprimne bych davno odesla, kdyby pobocka nebyla pro me tak daleko a k predavce by nikdy nedoslo

Hodnocená nabídka: 5 litrů italského vína v soudku
20. 12. 2013
Daniela

šunka měla místo avizované hmotnosti 4–5 kg pouze 3 kg. Vaše společnost mi s reklamací nebyla schopná vůbec pomoci – mám se prý obrátit na dodavatele. Vy nabídku prodáváte a měli byste vycházet vstříc svým zákazníkům – jedná se o Vaši klamavou reklamu.

11. 12. 2013
Anonym

místo nabizene sunky se jednalo o predni plec coz povazuji za klamani zakazniku.

7. 12. 2013
Klára

Bylo to naprosté zklamaní – šunka je samé sádlo. Maso tvoří sotva polovinu váhy.

1. 10. 2013
Bronislav

1ks se reklamoval, o druhém zatím nevím, byly to vánoční dary. Trapas..... :-(

14. 1. 2013
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.