Hotel Podhrad****

Hluboká nad Vltavou a další pobočka

„perfektní pokoje
snídaně až do 10h!
dobrá strava
příjemný personál
krásné prostředí
mnoho bonusů“
— Zdeněk, Před 27 dny

„perfektní pokoje
snídaně až do 10h!
dobrá strava
příjemný personál
krásné prostředí
mnoho bonusů“
— Zdeněk, Před 27 dny

O nás

Odpočiňte si ve 4* hotelu nebo jeho depandanci. Areál je jen pár kroků od zámku Hluboká a nabízí ubytování v příjemných pokojích se sociálním zařízením a přístupem na internet. O vaše hladové žaludky se postará místní restaurace, kde se vždy dobře najíte. V hotelu je relaxační a wellness centrum s vířivkou, saunami a bazénem s protiproudem. Svůj vůz zaparkujete na bezplatném monitorovaném parkovišti.

Hotel Podhrad****
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Hotel Podhrad

náměstí Československé armády 30, Hluboká nad Vltavou

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Hotel Podhrad****

Náměstí Čsl. armády 30, Hluboká nad Vltavou

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Kačí

Před příjezdem jsem psala měsíc dopředu, jak to vypadá s opravou vířivky, zda bude funkční až přijedeme. Na Slevomatu bylo psáno, že na opravě intenzivně pracují. Bohužel mi napsali, že minimálně do konce roku funkční nebude. Tzn. že měsíc a půl jim nestačí na opravu vířivky?
V ceně jsme měli mít 1× kávu a zákusek pro 2. Na recepci nám řekli, že tento poukaz můžeme využít kdykoliv během dne. Během večeře, kterou nám určili už v 17:00 nebyli ochotni udělat 2 kávy, když jsme poukaz do té doby nevyužili. Obsluha byla velice arogantní a nepříjemná. Prý kávu a dezert vydávají pouze mezi 14:00 až 16:00 hod a ceduličku měli prý na recepci. Na recpeci byla cedule pouze s tím, že jim nefunguje vířivka. Na večeři byla velice nechutná polévka, na dezert k večeři jsem dostala špinavou vidličku a ráno při snídani byly odporně špinavé misky viz foto. Dále jsme měli mít wellness na 60 min pro 2. Byli jsme tam s mladým párem, kteří byli stále v sauně a my zůstali v mini bazénku. K tomu byl zavřený zámek Hluboká. Tento hotel nemá úroveň 4 hvězdičkového hotelu, ale ztěží 3 hvězdičkového. Vejde se zde pouze jedno foto, jinak bych vložila i špinavou vidličku.

Marco

Jestli jste jako ja silnějši postavy tak si neberte pokoj s vanou (nebude to přijemna koupel věřte mi) na recepci jsou nepřijemní a nakecaji vam vše abyste jim dali pokoj. Pokoj mi připomína kumbál. jestli chcete rano jit a dat si kavičku a nejakou tu snidani tak stavejte v 6 abyste tam mohl byt jako prvni že jinak nedostanete stul (čekali jsme pul hodiny. maji pro řeknu 50 pokoju a šest stolu na to abyste se všichni rano nasnidali) Vyhřivka neni funkčni už od ledna.

Zdeněk

perfektní pokoje
snídaně až do 10h!
dobrá strava
příjemný personál
krásné prostředí
mnoho bonusů

počítat automaticky s variantou jídla i pro vegetariány