CK Condor

4,0 / 5 (16 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborný průvodce, vzdělaný, dobrý rétor, a ač horší smysl pro orientaci ( :-) ) díky němu jsme mohli poznat krásu Petrohradu i díky různým historkám, mýtům a "drbům“. Organizace zájezdu byla na dobré úrovni. Jen zbytečně dlouhé čekání na letišti bych zájezdu vytkl."

Cestovní kancelář

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Condor

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (16 hodnocení)
Lenka

Jsem velmi zklamaná z jednání s touto společností. Týden před odletem mi poslali suše strukturovaný e-mail, že se zájezd z organizačních důvodů ruší. Uvedli telefon na kontaktní osobu, nicméně ta vůbec nereagovala. Chtěla jsem pomoci alespoň se zajištěním letenek, tak jsem jim psala, avšak neobtěžovali se vůbec reagovat. Rozumím tomu, že na zrušení zájezdu mají právo, ovšem to neznamená, že nebudou reagovat vůbec. Už nikdy si od nich nic nekoupím a budu upozorňovat na jejich nesolidní jednání. Bohužel, velmi mě to mrzí…

6. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milan

Výborný průvodce, vzdělaný, dobrý rétor, a ač horší smysl pro orientaci ( :-) ) díky němu jsme mohli poznat krásu Petrohradu i díky různým historkám, mýtům a „drbům“. Organizace zájezdu byla na dobré úrovni. Jen zbytečně dlouhé čekání na letišti bych zájezdu vytkl.

19. 11. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.