Kategorie

Kosmetika Diana

4,0 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ano“

Provádím kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, masáž pleti + mikromasáž očního okolí, barvení obočí řas a úprava, epilace, líčení, modeláž nehtů gelem, péče o ruce nehty, permanentní řasy

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Kosmetika Diana

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stribrna

místo 90 min. jen 60 min., po celou dobu kosmetička nic neříkala, nevysvětlila, necítila jsem se tam dobře, efekt ?, a dalším bych proto nedoporučila, .

16. 7. 2013
Užitečné? Ano
Deutschova

Ano

22. 5. 2013
Užitečné? Ano
Sisi

Opravdu tuto akci bych uvítala zde víckrát. Slečna kosmetička je velmi ŠIKOVNÁ!!! Opravdu masáž obličeje u toho si člověk odpočine!!! 100% doporučuji!!!

15. 5. 2013
Užitečné? Ano
Toppi

Paní kosmetička na mně za celou dobu promluvila čtyři věty, nevím čím mě ošetřovala. Byla mě zima, obtěžoval mě hluk ze silnice a paní kosmetička by si měla ostříhat nehty, aby na mě nesahala pouze polštářky a já si nepřipadala jak kdyby se mě štítila. Nikdy bych tuto kosmetiku nikomu nedoporučila a sama jsem pěkně naštvaná že jsem tam šla a utrácela za to peníze

2. 5. 2013
Užitečné? Ano
Lena

Prodloužení a zhuštění řas metodou řasa na řasu Blink lash Stylist jsem měla potřetí, ale tentokrát řasy nebyli nalepeny tak hustě jak v jiných salonech…škoda, příště a v jiném salonu na to upozorním dopředu.

13. 4. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (3)