Kategorie

Kadeřnictví Lesná

3,7 / 5 (47 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Spokojená jsem byla, slenčna kadeřnice velice pečlivá. Byla jsem u ní velice dlouho přes 2.5 hodiny, takže kdo půjde, tak ať si udělá více času. Jinak všechno ok, dalo se s ní dobře domluvit.“

Kadeřnictví ,pedikúra , masáže a kosmetika

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Kadeřnictví Lesná

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenkazelnickova

Nebyla jsem spokojena. Kadeřnictví z mnoha důvodů nedoporučuji – slečna neznala „moderní“ trendy, tkeré využívají v kadeřnictví (např. používání brazilského keratinu), zakouřené, škaredé prostředí.

8. 11. 2012
Užitečné? Ano
Adéla

Spokojená jsem byla, slenčna kadeřnice velice pečlivá. Byla jsem u ní velice dlouho přes 2.5 hodiny, takže kdo půjde, tak ať si udělá více času. Jinak všechno ok, dalo se s ní dobře domluvit.

16. 8. 2012
Užitečné? Ano
Sylvie

Doporučuji, manžel byl nadšen :)

19. 2. 2012
Užitečné? Ano
Eva

Z prostředí jsem byla rozčarovana, byla tam jen jedna paní co dělala vše mě pedikuru, mezitím si odskočila ostříhat pana, a pak mě zavedla do míštnosti kde nebylo vůbec nic připraveno, takže jsem stala naha dobrou chvíli než povleče lůžko, pustí hudbu a to nějakou klasiku, žadna atmosfera vhodna na masaž. a to ještě stihla se šefem probrat pracovní zaležitosti, stížnosti, a vše co by se před zakazníky probírat nemělo, prostředí taky nic moc.

9. 12. 2011
Užitečné? Ano
Ilona

příjemná kadeřnice

8. 11. 2011
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)