Hodnocení podniku  BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

3,7/5 (118 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Profesionální vystupování Mr. Darkina:-))) Ne, kurz jako takový je podle mě fajn, mým cílem bylo mluvit a slyšet angličtinu po celou dobu výuky, což se mi s rodilým mluvčím splnilo.
*Podnik bych spíše doporučila, protože nejdůležitější v jazykové škole jsou bezesporu lektoři, kteří do jisté míry vykompenzují i nepříjemné chování některých zaměstnanců a ne zrovna příjemné zázemí (výukové prostory, sociální zařízení…)

Velmi neprofesionální se mi však jeví jednání administrativních pracovnic. Již při vstupním testu, který si nemyslím, že má valnou výpovědní hodnotu, ale budiž…, jsem se chtěla informovat na učebnice a bylo mi přislíbeno, že nejsou problémem a jazyková škola nám je půjčí za vratnou zálohu. Jak už tomu bývá, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. O to větší bylo moje překvapení, když ta samá dáma přišla přímo na hodinu a sdělila nám celkem nevybíravým způsobem, že si ji musíme koupit, že žádná služba, kterou ona nám nabídla není…Žádný velký proklientský servis…prosím nečekejte a hlídejte si, jak Vás rozřadí. Já měla štěstí a jsem spokojená. Jiní takové štěstí neměli:-/ V ceně slevomatového voucheru jsou tyto služby asi relativně adekvátní, ale v případě zaplacení kurzu „v plné palbě“ bych si to asi rozmyslela:-)

Vyjádření partnera
BOHEMIA INSTITUT s.r.o. Před 5 roky

Obávám se, že Váš původní zájem byl o konverzační kurzy, kde inzerujeme a následně i poskytujeme veškeré materiály zdarma či na vratnou zálohu. V případě standardních gramaticky a konverzačně vyvážených kurzů není v nabídce uvedeno, že budou poskytnuty učebnice zdarma, ale že budou učebnice zajištěny školou a další (doplňkové) materiály (kopie doplňkových aktivit apod.) budou poskytnuty zdarma. Asi jste si v záplavě informací tohoto rozdílu nevšimla.
Rozdělení dle vstupního poměrně rozsáhlého (hodinového) testu se nám velmi osvědčuje, samozřejmě jsou rozdíly např. v aktivní schopnosti komunikovat, ale pro kvalitativní zhodnocení znalosti jazyka jsou tyto testy opravdu poměrně přesné (máme provedeno srovnání např. s mezinárodními zkouškami u stejných absolventů testů). Každopádně děkujeme za pozitivní hodnocení lektora, jednou z klíčových činností vedení školy je právě výběr a udržení kvalitních a profesionálních lektorů, což při stupňujícím se tlaku na snižování cen kurzů je čím dál tím obtížnější. Díky za Vaše reakce.BI

14. 11. 2015
Zuzanagavendova

vstupní test , zařazení do kurzu

Vyjádření partnera
BOHEMIA INSTITUT s.r.o. Před 5 roky

Díky za hodnocení. Vstupní test by měl v rámci možností zařazení skutečně objektivně doporučit. Nicméně, pokud se subjektivní hodnocení (nebo doporučení lektora) výrazně liší od výsledku testu, rádi vyjdeme vstříc s možností přeřazení do jiné skupiny.BI

23. 2. 2014
Povýšilová Klára /Wa

Jednání se školou se mi moc nelíbilo – z kurzu jsem měla smíšené dojmy.

Vyjádření partnera
BOHEMIA INSTITUT s.r.o. Před 4 roky

Dobrý den,
byli bychom vděčni za konkrétnější vyjádření, nicméně i tak děkujeme.
S pozdravem, BI

5. 2. 2014
tomsaria

Původní uvedené informace nebyly zcela pravdivé, musel se platit ještě registrační poplatek 200,– Kč, o čemž nebylo nikde slovo a učebnice se nakonec také musely pořizovat, i když byla i možnost si půjčit učebnici na vratnou zálohu. Někteří studenti ani nedělali vstupní test a vznikl tak na 1. hodině zbytečně zmatek. Kurz, který je určen pro úplné začátečníky je ale veden tak, že studenti už ovládají základy a úplný začátečník se tak „ztrácí“. Hned 1. týden výuky se vystřídali na jednom kurzu 3 lektoři, což pro výuku není zrovna vhodné, každý lektor učí trochu jinak, má jiné tempo.. Jako klad vidím ale to, že všichni 3 lektoři byli svým způsobem dobří a vstřícní, že je ve škole automat s pitím a na toaletách toaletní papír.

Vyjádření partnera
BOHEMIA INSTITUT s.r.o. Před 4 roky

Dobrý den, informace o registračním poplatku jsme do návrhu akce uváděli, nicméně je uvedena také na našich stránkách jako nezbytná podmínka závazné registrace ke studiu. V dalších akcích požádáme administrátory Slevomatu, aby tuto skutečnost více zdůraznili.Co se týče pokročilosti, pokud nám účastník odmítne napsat vstupní test s tím, že je začátečník, pak nám nezbývá nic jiného než mu věřit. V tomto případě se však vždy snažíme situaci i po zahájení kurzu řešit - přesuny účastníků do jiných kurzů a také postojem lektora - v deklarované skupině pro naprosté začátečníky upřednostňujeme jejich zájmy. 3 lektoři jsou záměr, každý je zaměřený na jiný jazykový segment - aplikovaná gramatika a gramatický workshop, tzv. functional language - praktické využití jazyka a konverzace. Právě v těchto intenzivních letních kurzech zaznamenáváme velkou progresi účastníků danou mj. i tímto trojím přístupem. Hezký zbytek léta, BI

24. 8. 2012
Renata

Přesto že bylo slíbena menší skupina nakonec nás bylo 12 což už není přínosné – není čas se věnovat všem, dále rozřazení dle mého nebylo zcela odpovídající

Vyjádření partnera
BOHEMIA INSTITUT s.r.o. Před 4 roky

Dobrý den, kurz je deklarován pro průměrný počet 6-9 osob, maximum 13. Bohužel pozdější letní termíny jsou více naplněné a hlavní problém je, že účastníci se dostavují na osobní registraci až těsně před zahájením kurzů a tím je operativnost při "zakládání" kurzů omezena. Myslím si však, že vstupní počet 12 osob je ještě poměrně velmi únosný (vezmeme-li v úvahu také poměr výkon/cena); máme reference od našich klientů,že u řady konkurenčních škol se setkávají s počty vysoko nad 15 osob a to za podobných i vyšších finančních podmínek a často bývají tyto skupiny pokročilostně velmi smíšené, což se v naší škole snažíme zásadně eliminovat. Díky, s pozdravem, Jana, BI.

15. 8. 2012
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.