Elite Auto

3,3 / 5 (4 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi rychlá realizace čištění (nejbližší termín do 5ti pracovních dnů), profesionální servis, velmi příjemné jednání, vstřícnost při domlouvání termínu vyzvednutí auta. Vřele doporučuji.“

Autoservis, pneuservis a prodej náhradních dílů.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Elite Auto

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,3/5 (4 hodnocení)
Pavlína

Velmi rychlá realizace čištění (nejbližší termín do 5ti pracovních dnů), profesionální servis, velmi příjemné jednání, vstřícnost při domlouvání termínu vyzvednutí auta. Vřele doporučuji.

21. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Vše se zdálo v pořádku. Pán, se kterým jsem se domlouvala byl velice milý. Vozidlo jsem jim tam přenechala přes noc a druhý jsem si pro něj jela. Pán mi předal klíčky od mého vozidla a někam odjel. Nasedla jsem do vozidla a koukám, že na okně máme neustále zbytky od lepenky a jsou špinavá. Bylo vidět, kde přesně bylo vozidlo čištěné a vypadalo to, jako když si někdo do vozidla sedl, předtřel, co bylo vidět a tím to skončilo. Mezi dveřmi byla špína a bylo vidět, kde přesně končí leštěnka. Jelikož pán se tam již nenacházel, řekla jsem si, že jsem se asi spletla a jednalo se pouze o čištění sedadel. Když jsem dojela domů, byla jsem nemile překvapená, jelikož měla být umytá i okna a mezidveřní prostory. Volala jsem tedy na Slevomat, kde mi bylo řečeno, ať se obrátím tam, kde i vůz měli vyčistit, což jsem udělala. Řekli mi, že mohu přijet druhý den a umyjí mi okna. Byla to poměrně velká komplikace a zdržení, jelikož jsme měli jet na dovolenou a ještě jsme potřebovali zařídit nějaké věci. Sice napravili svou chybu, ale rozhodně k ním již nikdy. Když si dám umýt auto, čekám, že bude umyté a ne, že se budou podivovat a zvažovat, kde je chyba.

31. 7. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.