Bellberry music club, bar, restaurant

Praha - Staré Město, Rybná 685/16

O nás

Bellberry je nový podnik v centru Prahy, který je music klubem, barem i restaurací v jednom. Chcete si zatancovat na divoké párty, pobavit se s přáteli, dobře se najíst ve dne i v noci nebo jen příjemně posedět? Bellberry je tu pro Vás! Najdete jej na adrese Rybná 16, Praha 1 a to každý den od 11.00. Bellberry je music klub, který je skutečně o hudbě! Kromě toho, že jde o multižánrový hudební klub, kde uslyšíte ty největší hity současné klubové scény, tak i jeho interiér a vše, co se kolem něj točí, je v duchu hudby. Každé úterý navíc pořádá párty s názvem Vibe, která přináší kvalitní DJs tanečníkům a příznivcům funku, soulu, r'n'b, jazzu, oldschool hip hopu, soulful housu, boogie či starého disca. Úterky jsou úplně jiné, ale rozhodně zajímavé.

Jako klub/bar si Bellberry své zákazníky najde také díky své důmyslné lokaci přímo u Dlouhé třídy, která je tepnou pražského nočního života, a jako restaurace díky své vynikající kuchyni.

Nabízí řadu originálních a nápaditých pokrmů sestavených speciálně pro dané roční období a kuchař pro Vás připravuje i několik hlavních jídel za sníženou cenu, která obměňuje každý den (denní menu). V jídelním lístku najdete také stálou nabídku v podobě chuťovek podávaných ve dne i v noci nebo domácích špaget, salátu Mesclin či slaného Lotrinského koláče s tím, že si do těchto tří jídel sami vyberete suroviny a složíte si tak pokrm dle vlastní chuti!

Dále se můžete těšit na domácí ledové čaje a limonády, výborné koktejly či lahodnou kávu Lamborghini. Samozřejmostí je připojení wifi zdarma a to není zdaleka vše, čím si v Bellberry můžete zpříjemnit svůj den!

Zobrazit více
Bellberry music club, bar, restaurant
Rybná 685/16, Praha - Staré Město, 11000 (zobrazit na mapě)

Bellberry music club, bar, restaurant

Rybná 685/16, Praha - Staré Město

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček