Kategorie

The Royal Maharaja

4,3 / 5 (1227 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jako vždy vynikající jídlo a příjemná obsluha“

Když nemůžete do Indie vy, přijde Indie za vámi. Indickou restauraci The Royal Maharaja najdete v centru města a její tematický interiér, pohostinná obsluha i orientální hudba vás rázem přenesou do jiné kultury. Kromě typické výzdoby si vychutnáte výtečné indické pokrmy, které pro vás vaří Indové se zkušeností z 5* hotelů po celém světě. Velice rádi se sem budete vracet a zkoušet další exotická jídla.

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky The Royal Maharaja

Hodnocení podniku The Royal Maharaja

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Jako vždy vynikající jídlo a příjemná obsluha

Využíváme tohoto vouchru každý rok, ale letos oproti minulým letům se dal uplatnit jen ve všední den. Nebylo to v takové pohodě díky našemu časovému vytížení.

20. 1. 2017
Užitečné? Ano
Marcela

tento voucher do indické restaurace v Liberci jsme koupili synovi k 22. narozeninám, byla obrovská spokojenost, vše snědeno… Pro velký úspěch nám syn koupil poukaz další vánoce, do této indické restaurace, ale v HK. Opět vše v pořádku, výborné exotické menu, určitě se zase někdy zastavíme. Vřele doporučujeme

23. 12. 2016
Užitečné? Ano
Alena

Musim rict, ze mi zde vzdy chutnalo, je to prijemne zpestreni.

Naprosto zasadne jednani majitele. Byli jsme v restauraci vicekrat a v mnoha lidech, myslim, ze jsme vzdy udelali nemalou utratu. Posledni voucher jsem vsak radeji refundovala po martyriu rezervace po telefonu. Meli jsme jit ve ctyrech lidech na obed, pan majitel ale trval na tom, ze voucher je jen pro dva, ackoli to nebylo nikde uvedeno. Nakonec byl az neprijemny. Pro me naprosto neakceptovatelna hrubost a nevstricnost k zakaznikovi.

17. 12. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Vocher jsme nemohli pouźit. Restaurace si jej uplatnila po telefonické rezervaci a po příchodu do restaurace už jej nedovolila čerpat. Odešli jsme. Naprosto nekorektní a arogantní chování majitelů

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Bohuslav

No, zažil jsem už lepší indickou restauraci, ale byl to takový průměr

nechci nic hanit.

13. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (413)

Podobné podniky