Kategorie

Mrázléčí

4,4 / 5 (989 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „prostředí, přístup, profesionalita“

Salon Masáže Domino vám nabídne široké spektrum masáží od osvědčencýh zdravotních po exotické relaxační metody. Zajít si sem mohou i těhotné ženy či děti, umění masáží se zde můžete také naučit na některém z kurzů. Služby lze objednat i domů nebo například do hotelu.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Dnes otevřeno: 17:00–19:30 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Mrázléčí

Hodnocení podniku Mrázléčí

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslav

prostředí, přístup, profesionalita

19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Lenbala

Největší plus je, že se nemusíte objednávat. Byla jsem zde už 3× a vždy jsem hned šla na řadu. Personál je milý, usměvavý a vyhoví ve všech požadavcích.

Zarazilo mě, že se neptali na zdravotní stav a taky v jiných zařízeních měří TK před vstupem do komory.

Vyjádření partnera
Mrázléčí Před měsícem

Dobrý den,
děkujeme za hodnocení a rádi bychom reagovali na vaši připomínku ohledně nedotazování ke zdravotnímu stavu. Na místě se ptáme, zda již návštěvník byl na kryoterapii (pravděpodobně jste odpověděla, že ano a proto jsme předpokládali obeznámení s kontraindikacemi). Navíc u akce Slevomatu jsou hned pod podmínkami uplatnění vyjmenovány veškeré kontraindikace kryoterapie.

Kryoterapie je velmi bezpečná a ověřená metoda, kde již není nutné měřit krevní tlak. Podle posledních výzkumů dokonce samotná procedura nezvedá hodnoty systolického ani diastolického tlaku o více než 10 mm rt. sl. Pokud si ale někdo není jistý, není problém změřit tlak na místě, vybavení k tomu samozřejmě máme. Z naší zkušenosti (téměř 5 let provozu) víme, že terapii bez problému zvládají i starší lidé. Největším problémem spíš bývá samotná obava z první návštěvy.

Těší nás, že se vám u nás líbilo. Snažíme se pro větší pohodlí návštěvníků mít otevřeno déle, aby si každý našel vhodnou dobu na návštěvu a nemusel čekat :) Pokud někdo spěchá a chce mít přece jen jistotu termínu, může využít náš rezervační systém a bude mít přednost při vstupu.

6. 12. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Samotná procedura je docela extrémní. – 130 °C je hodně málo. Ale dá se to vydržet.
Regenerace ovšem neuvěřitelná, druhý den jsem byla jako nová.
Chodím pravidelně a můžu jen doporučit.
Navíc velmi příjemné prostředí.

Vyjádření partnera
Mrázléčí Před 2 měsíci

Jsme rádi, že jste i vy překonala (zbytečný) prvotní strach z kryoterapie :) Těší nás, že se vracíte pravidelně. A děkujeme za pochvalu.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Mirečka

Naprosto dokonalá relaxace!!

9. 10. 2016
Užitečné? Ano
Eliška

bylo to super, příjemné prostředí i personál, tak ted už jen aby se projevily účinky :))

Vyjádření partnera
Mrázléčí Před 2 měsíci

Jsme rádi, že se vám u nás líbilo. Účinky se určitě projeví, jen je třeba většinou více návštěv, aby kryoterapie opravdu pomáhala a nesloužila jen jako jednorázové osvěžení a povzbuzení :)

24. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (267)

Podobné podniky