Kategorie

Lomeček

3,9 / 5 (310 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nadprůměrná je výjimečnost zážitku. Děti byly z pobytu pod vodou nadšené, už samotný vstup na atrakci je originální. Běžně toto nezažívají. Areál mi na druhou stranu přišel v tuto roční dobu opuštěný, na dřevěných atrakcích je vidět zub času, někdy na hranici bezpečnosti. Místo krásné. “

Unikátní areál bývalého kamenolomu slouží v letních měsících jako přírodní koupaliště, galerie pod otevřeným nebem.Celoročně pak jako vyhledávaná potápěčská lokalita s jedinečnou možností(evropský unikát) suchou nohou sestoupit na dno jezera a pozorovat, donedávna lidem utajený, podvodní svět.

Dnes otevřeno: 9:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Lomeček

Hodnocení podniku Lomeček

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

voda byla kalná, vidět nebyla ryba žádná. Děti byly velmi zklamané.

5. 3. 2015
Užitečné? Ano
Libuše

Přístup (možná můj osobníproblém, dle popisu jsem čekala jiný přístup)

1. 3. 2015
Užitečné? Ano
Štěpánka

Areál je hezky vymyšlený, i když stále nedodělaný. Jedna osoba vstup do pozorovatelny nevyužila a bylo jí vrácené vstupné. To bylo příjemné :)

Podlehli jsme lákání, že v zimě je nejlepší viditelnost, ale neviděli jsme ani kapříka :(

1. 3. 2015
Užitečné? Ano
Marcela

Krásné prostředí, hlavně děti si ryby moc užily

28. 2. 2015
Užitečné? Ano
Kateřina

Nechápu proč je to nabízeno v zimě, kdy je voda zamrzlá. Nebylo vůbec nic vidět, jen zelená zmrzlá voda, ryby nikde, restaurace zavřená, průvodce ukázal kam jít a pak už se neukázal. V létě to může být i hezké ale přes zimu totální propadák. Věnovala sem to jako dárek k vánocům, ale takto velké zklamání. Velmi špatná organizace termínu využití, určitě to tam není první sezonu že by o tom nevěděli.

28. 2. 2015
Užitečné? Ano

Další hodnocení (112)