Kategorie

Kadeřnictví D

4,3 / 5 (317 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasná paní kadeřnice, zkušená a velmi šikovná. Velmi příjemný zážitek i lidsky.“

Stříhání pánské, dámské, dětské

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Kadeřnictví D

Hodnocení podniku Kadeřnictví D

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Linda

Úžasná paní kadeřnice, zkušená a velmi šikovná. Velmi příjemný zážitek i lidsky.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Apolenka

Milí paní kadeřnice, domácí prostředí, dobře odvedená práce :-)

20. 5. 2016
Užitečné? Ano
Pavla

Příjemná,šikovná paní

22. 3. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

Paní kadeřnice byla moc milá, ochotná poradit a pomoct s výběrem barvy a střihu.

18. 3. 2016
Užitečné? Ano
Jana

- ochota, vsctřícnost, zájem o zákazníka
- rezervace a domluva termínu bezproblémová
- atmosféra domáckého prostředí (člověk se necítí jako číslo v pořadníku či krabice na běžícím páse, ale skutečně jako žena-zákaznice)
- poskytnutá služba v poměru s cenou - naprosto adekvátní
- profesionalita, Paní Dáša nejen vyslechla moje přání, ale dobře poradila jak s barvou tak střihem, se kterým jsem naprosto a maximálně spokojená
- příjemný rozhovor o všem možném od rodiny, přes dovolené, zážitky, práci - nic neosobního, ale ani nic šťouravého a nepřijemného.

naprosto bez výhrad

Pokud jste nafrněná zhýčkaná GUCCI slečinka, jejíž hodnoty jsou trávit na facebooku 24 hodin denně, bez mobilu si nedojdete ani na záchod a děti vidíte jako parazity, pak možná paní Dáša nebude pro Vás to pravé ořechové a měly byste tuto nabídku opustit a vyhledat si něco více konzumního, neosobního, ale hlavně "stajl a trendy".
Paní Dáša a její kadeřnictví jsou totiž naprosto autentické, ze života a pro mě přesně to, jak by služby měly být poskytovány. Tady totiž nejde ani tak o to, že kadeřnictví je jedno křeslo v chodbičce rodinného domku, že dostupnost MHD je trochu horší a že v zimě je tam trochu zima. Tady jde o atmosféru, kterou paní Dáša buduje od prvotního přivítání, přes samotnou práci až k rozloučení. Přívětivá, usměvavá, sebevědomá a svědomitá žena, máma od rodiny a hlavně - profesionální a zkušená kadeřnice, u které máte pocit, že pro ní nejste jen číslo v pořadníku, ale opravdu zákazník. Mohla bych tu napsat elaborát o celé mojí téměř 90-minutové návštěvě, a stejně by to pořád bylo málo. Dnešní doba není moc příjemná. Všichni se honí za majetkem, neumí si říct ani dobrý den a hlavně chtějí všichni všechny co nejvíce oslnit. U paní Dáši tohle přestalo existovat a řekla bych, že "tam je svět ještě v pořádku". Za mě velké díky a určitě se opět objednám.

15. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (130)

Podobné podniky