Resort Morávka***

3,3 / 5 (172 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný personál i prostředí hotelu, jen pro delší pobyt velmi omezený výběr jídel. (Platilo před rokem :-))“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Resort Morávka***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Romana

Super víkend, příjemný personál, bazén taky supr.

14. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Hvězdičku dávám jen za bazén, ten byl fajn. Problém byl, že jsme museli procházet k bazénu přes nevyhřáté prostory a kachličky byly ledové. Díky tomu jsem odjížděla s počínající angínou.
Servis takřka nulový – dlouhé čekání už na ubytování, obsluha v restauraci velmi pomalá a zdlouhavá, jiné požadavky jsme raději neměli.
Vybavení pokojů hrozné – že bylo starší by nevadilo, ale postel tvořila jen deska na nohách, takže dvě matrace, na kterých jsme spali se rozjížděly, někdo zákonitě končil v mezeře. Navíc byl ale pokoj špinavý – neutřený prach, nefunkční tv zastříkaná raději nechci vědět čím. Ucházející byla jen koupelna s wc, tu jsem shledala uklizenou a vyhovující.
Restaurace, ve které jsme měli být odkázáni na snídaně a večeře nabízela 4 pokrmy, které rozhodně neskýtaly žádný gastronomický zážitek a byly v nedostatečném množství.
Slíbená TV byla na pokoji nefunkční, byla nahrazena možností sledování TV v restauraci, slíbená Wi-Fi na pokoji (také nefunkční), pak přístupovým heslem k Wi-Fi pana majitele.
Na pobyt jsme se těšili, ale odjížděli jsme zklamaní. Hotel stál za houby a servis za hřib. Znovu už určitě nepojedeme a ani ostatním nedoporučuji.

10. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

obsluha katastrofa a přístup k hostům

7. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jonas963

Voucher nebyl z mé strany uplatněn ! Hotel vykázal uplatnění bez odvedené služby – nic než podvod. Jsem zklamán těmito podvodnými službami.

30. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Krmasekl

ubytování

28. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (79)