Kategorie

Zámek Loučeň a Labyrintárium

4,4 / 5 (4777 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný milý personál; mladému personálu drobné chybky prominete za tu snahu a úsměv…Super bazén, sauna. Nádherný exteriér zámku, pro děti bombastický park. Pravidelný úklid. Jako bombastické lze akcentovat posezení u krbu v patře – prostě nádhera! Celkově doporučuji i pro děti. Vrátíme se.“

Dnešní nabídky Zámek Loučeň a Labyrintárium

Hodnocení podniku Zámek Loučeň a Labyrintárium

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Filip

Příjemný milý personál; mladému personálu drobné chybky prominete za tu snahu a úsměv…Super bazén, sauna. Nádherný exteriér zámku, pro děti bombastický park. Pravidelný úklid. Jako bombastické lze akcentovat posezení u krbu v patře – prostě nádhera! Celkově doporučuji i pro děti. Vrátíme se.

Paralelně probíhala celovíkendová školící akce – na snídani bylo těsněji /ale personál zvládal vzorně doplňovat/. Trochu lepší by mohla být večeře /omylem jsme dostali jiné menu – ale personál omyl zvládnul a nabídl na omluvu kávy a na ochutnání vzorek z druhého menu – na tak mladou servírku vyspělé vyřešení drobného zádrhelu/, ale rozhodně je na úrovni, která Vás vysloveně nenadchne, ani nikterak neurazí. Celkově nic, co by nám pokazilo jinak velmi slušný dojem.

Včera
Užitečné? Ano
Marceladolezelova

Prohlídka zámku byla velice poutavá a zajímavá.

11. 1. 2017
Užitečné? Ano
Veronika

Pobyt byl fajn, recepční a obsluha v restauraci moc milí. Překvapilo nás, že pokoj v reálu není tak velký, jak působí na fotkách, ovšem to je jen subjektivní dojem, vše bylo čisté a nemůžu si na nic stěžovat. Jediné, co nám vadilo, byla nemožnost výběru alespoň ze dvou hlavních chodů k večeři (vegetariáni mají hold smůlu). Nicméně až na tento drobný detail se pobyt vydařil a určitě bych doporučila dále.

11. 1. 2017
Užitečné? Ano
Danaticha

podvečerní prohlídka zámku s ochutnávkou vína

nabízené ubytování v miniaturním podkrovním pokoji se starým zašlým nábytkem neodpovídalo čtyřhvězdičkovému hotelu

4. 1. 2017
Užitečné? Ano
Tereza
31. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1649)

Podobné podniky