Hotel petr Bezruč ***

3,5 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velká spokojenost, dostaly jsme vše dle voucheru. Personál v restauraci a u bazénu velmi milý a ochotný. Služby na recepci trošku pokulhávaly, a v kavárně byl personál vyloženě nepříjemný.“

Ubytování, stravování, vnitřní bazen se slanou vodou, solná jeskyně, sauna, whirpool, bowling, wellness, horská a spiningová kola, fitnes, pořádání školení, seminářů, kongresů a jiných firemních akcí až pro 200 účastníků, sportovní aktivity na venkovních hřištích, tuiristika, zábava a další volnočasové aktivity.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel petr Bezruč ***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivanka

Hotel na konci světa…výhled pěkný, při vstupu do pokoje se vrátíte v čase asi o 30 let, obsluha v restauraci neochotná, ale jídlo vcelku dobré. Velké plus – skvělé masáže a relax v solné jeskyni. Solárko nedoporučuji (to má už dlouho po tanečních…:))

14. 9. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ludmila

Snídaně výborné, večeře dobré, aktivity velmi dobré, ubytování obyčejné.

21. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Naďa

Velká spokojenost, dostaly jsme vše dle voucheru. Personál v restauraci a u bazénu velmi milý a ochotný. Služby na recepci trošku pokulhávaly, a v kavárně byl personál vyloženě nepříjemný.

14. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Naprostá spokojenost. Obsluha a všichni zaměstnanci vstřícní, ubytování pěkné. Jen mě zaskočilo starší typ zařízení. No je to klasické odborové ubytování :-) Určitě bych se tam znovu vrátila.

12. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.