Kategorie

Hotel petr Bezruč ***

3,5 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velká spokojenost, dostaly jsme vše dle voucheru. Personál v restauraci a u bazénu velmi milý a ochotný. Služby na recepci trošku pokulhávaly, a v kavárně byl personál vyloženě nepříjemný.“

Ubytování, stravování, vnitřní bazen se slanou vodou, solná jeskyně, sauna, whirpool, bowling, wellness, horská a spiningová kola, fitnes, pořádání školení, seminářů, kongresů a jiných firemních akcí až pro 200 účastníků, sportovní aktivity na venkovních hřištích, tuiristika, zábava a další volnočasové aktivity.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Hotel petr Bezruč ***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivanka

Hotel na konci světa…výhled pěkný, při vstupu do pokoje se vrátíte v čase asi o 30 let, obsluha v restauraci neochotná, ale jídlo vcelku dobré. Velké plus – skvělé masáže a relax v solné jeskyni. Solárko nedoporučuji (to má už dlouho po tanečních…:))

14. 9. 2011
Užitečné? Ano
Ludmila

Snídaně výborné, večeře dobré, aktivity velmi dobré, ubytování obyčejné.

21. 8. 2011
Užitečné? Ano
Naďa

Velká spokojenost, dostaly jsme vše dle voucheru. Personál v restauraci a u bazénu velmi milý a ochotný. Služby na recepci trošku pokulhávaly, a v kavárně byl personál vyloženě nepříjemný.

14. 8. 2011
Užitečné? Ano
Hana

Naprostá spokojenost. Obsluha a všichni zaměstnanci vstřícní, ubytování pěkné. Jen mě zaskočilo starší typ zařízení. No je to klasické odborové ubytování :-) Určitě bych se tam znovu vrátila.

12. 8. 2011
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.